29 sierpnia 2023, 22:40:06 - gabrielba
Gol Przemysława Płachety w Pucharze Ligi

Przemysław Płacheta strzelił gola dla drugoligowego Norwich w wygranym 1-0 (0-0) meczu II rundy angielskiego Pucharu Ligi z drugoligowym Bristol City. Dla 25-letniego pomocnika to pierwszy gol w tej edycji rozgrywek.

29 sierpnia 2023, 20:45 - Bristol (Ashton Gate Stadium)
Bristol City FC 0-1 Norwich City FC
Przemysław Płacheta 49

żółte kartki: Dimítris Giannoúlis, Adam Forshaw, Ashley Barnes (Norwich).

sędziował: Sam Allison.
widzów: 9408.

Płacheta grał do 85. minuty, gdy zmienił go Christian Fassnacht.

Qartei - 29 sierpnia 2023, 22:47:30 - *.146.121.61.mobile.internet.t-mobile.pl
Gratulacje, super zawodnik,szkoda że nie ma go Legii.Legia mistrz!

MKSSDL - 29 sierpnia 2023, 23:31:58 - *.as13285.net
Gratulacje z Siedlec!!! Pozdro Przemo!

Yop - 30 sierpnia 2023, 0:23:57 - *.70.17.122
Super strzelił tego gola, przyjął pod presja, przełożył obrońcę i prawa noga po długim rogu.

Krasnal - 30 sierpnia 2023, 6:38:15 - *.play-internet.pl
Wroclaw kibicuje i gratuluje.W Śląsku zawsze miejsce.Gratuluje ze nie poszedłeś do Legii.

Misio - 30 sierpnia 2023, 7:55:10 - *.241.5.60
Bardzo dobry mecz przemka robił różnice na lewym skrzydle kanarków sporo wygranych pojedynków biegowych, powinien mieć 2 asysty jakby koledzy sie bardziej postarali

FK - 30 sierpnia 2023, 10:33:29 - *.10.208.188
Na ligę za słaby?

Kibic - 30 sierpnia 2023, 11:03:16 - *.40.198.209.threembb.co.uk
A to ciekawe... piszą że Norwich to drugoligowiec ale w tym samym 90minut np Znicz Pruszków to pierwsza liga. To, albo albo... równe traktowanie?

Var szawa - 30 sierpnia 2023, 13:16:19 - *.play-internet.pl
To jest Championship, zaplecze Premier League, a nie 2 liga.Niektorzy powinni się dokształcić.Teraz dojdą zespoły Premier League i skonczy sie rumakowanie.
Championship - dla nie douczonych.
To tak, jakby na Ekstraklase mówić 1 liga.
Szkoda że gościa nie ma w Legii, Kun by miał problem.Chlop nieźle zaczął 2 gole 2 asysty, pewnie to już koniec jego liczb.Legia czeka jak coś!

Setter - 30 sierpnia 2023, 13:36:22 - *.net.autocom.pl
The Championship - to jest drugi poziom/szczebel rozgrywkowy - w starej epoce: the English
Second Division - czyli de facto to jest II Liga

Jano - 30 sierpnia 2023, 13:38:26 - *.centertel.pl
Kolejny sprzedany i zagubiony.Śmiało można zbudować drużynę.Jóżwiak ,Karbownik ,Moder,Puchacz ,Bialek,Kozłowski nawet Kiwior.W pamìęci jeszcze Kapustka.

Woo-Cash - 30 sierpnia 2023, 13:42:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W Anglii I liga to jest dopiero trzeci poziom rozgrywkowy xD

Premiershi - 30 sierpnia 2023, 15:01:10 - *.146.121.39.mobile.internet.t-mobile.pl
Liga angielska, nawet ta Championship najlepszą ligą świata.Rzadko kto tam gra.Kapustka tylko był,później zostal wypozyczony do Belgii.Najwięcej narazie rozegrali Fabiański Bednarek Klich Cash, noi teraz Płacheta.Szkoda ze Lewandowski do Manchesteru nie poszedł liczyłem na to.

Kooo - 30 sierpnia 2023, 18:00:41 - *.play-internet.pl
Super zagrał mecz, Kurcze czemu Miodek się nie pospieszył i nie wział go.Za niektorych dal 1.0 , to 1,8 za Polaka, gdzie moze to sie zwrocic, to jest promocja.Teraz to 10.00.Fajnie by bylo go oglądać w duecie ze Wszolkiem.Liga Mistrzów by była nasza.

Auwyl - 31 sierpnia 2023, 21:09:36 - *.146.121.39.mobile.internet.t-mobile.pl