5 sierpnia 2023, 15:28:01 - bartekwr9
Maik Nawrocki zadebiutował w Celticu

Maik Nawrocki zadebiutował w Celtic FC w wygranym 4-2 (3-0) meczu 1. kolejki szkockiej ekstraklasy z Ross County FC. 22-letni obrońca zszedł z boiska w 66. minucie, gdy zmienił go Carl Starfelt.

5 sierpnia 2023, 13:30 - Glasgow (Celtic Park)
Celtic FC 4-2 Ross County FC
David Turnbull 17 (k), 42, Kyōgo Furuhashi 26, Matt O'Riley 73 - Jordan White 60, James Brown 90

żółte kartki: Jack Baldwin, William Nightingale, James Brown, Kyle Turner (Ross County).

sędziował: Nicholas Walsh.
widzów: 58 772.

znawca - 5 sierpnia 2023, 15:29:51 - *.icpnet.pl
6 minut zanim zszedł stracili gola, zszedł i po 7 minutach odrobili

marco - 5 sierpnia 2023, 15:30:40 - *.dynamic.chello.pl
Wie ktoś jak zagrał?

Z nad gran - 5 sierpnia 2023, 15:38:31 - *.dynamic-4-waw-k-2-2-0.vectranet.pl
Marco , Maik zagrał pewnie , chodź calu Celtic nie zachwycał , początek sezonu, Maik sobie tam poradzi i myśle 2 sezony i pójdzie do premier league lub chamoinship

mati - 5 sierpnia 2023, 15:41:36 - *.cccs.de
No to widze że w debiucie zawalił gola, narazie gra bo kase na niego wydali, zobaczymy co będzie potem.

Siedlcok - 5 sierpnia 2023, 15:52:39 - *.184.47.189.ipv4.supernova.orange.pl
@mati, widziałeś tego gola czy twój komentarz to zwykła, trollerska, radosna twórczość?

LW 1916 - 5 sierpnia 2023, 16:35:16 - *.124.187.10
mati . Jest mój ulubieniec od kompleksów do Legii. Niedługo ludzie będą bali się otwierać lodówki bo możesz z nich wyskoczyć. Tam chyba jest post o twoich rezerwach może tam się poudzielaj.

Pewne i skuteczne interwencje .
Może w tym meczu przeciwnik nie był aż, tak wymagający,ale sam debiut oceniam na udany.