30 lipca 2023, 13:57:41 - bartekwr9
Gol Jakuba Świerczoka

Jakub Świerczok strzelił gola dla Ōmiya Ardija w wygranym 2-1 (2-0) meczu 28. kolejki japońskiej drugiej ligi z Zweigen Kanazawa. Była to jego pierwsza bramka strzelona w barwach nowego klubu. 30-letni napastnik grał do 72. minuty, gdy zmienił go Kiichi Yajima.

30 lipca 2023, 12:00 - Kanazawa (Ishikawa Athletics Stadium)
Zweigen Kanazawa 1-2 Ōmiya Ardija
Masamichi Hayashi 90 - Jakub Świerczok 35, Seiya Nakano 37

żółta kartka: Rion Ichihara (Ōmiya).

sędziował: Shuhei Shimizu.
widzów: 3681.

W drużynie gości Jin Izumisawa (w przeszłości Pogoń Szczecin) wszedł na boisko w 62. minucie, gdy zszedł z niego Atsushi Kurokawa.

Ōmiya Ardija ma na koncie 22 punkty i zajmuje ostatnie, 22. miejsce w tabeli.

Pele - 30 lipca 2023, 14:29:49 - *.147.96.3.mobile.internet.t-mobile.pl
Ale to jest młot, żeby mając takie podstawy wylądować w wieku 30 lat w drużynie zamykającej 2. ligę japońską

Diego - 30 lipca 2023, 14:38:54 - *.dynamic-3-poz-k-0-2-0.vectranet.pl
a wiesz ile zarobi tam?

krakus - 30 lipca 2023, 14:57:40 - *.dynamic.chello.pl
ja tam lubiłem Świerczoka. Miał przyzwoite umiejętności, a co mi się podobała to taka jego pozytywna buta. Nie wyglądał na gościa który miały się przestraszyć jakiegokolwiek rywala (choć chyba nie było mu dane zagrać z kimś z "top level"), przydałby się ktoś taki na zeszłorocznym mundialu.

2009 rok - 30 lipca 2023, 15:07:46 - *.dynamic.inetia.pl