22 lipca 2023, 18:00 - Grudziądz (Stadion Centralny)
Olimpia Grudziądz 3-1 Sandecja Nowy Sącz

Olimpia: 1. Adrian Olszewski - 77. Rafał Kobryń, 6. Oskar Sikorski, 4. Damian Kostkowski, 23. Marcin Warcholak - 21. Jan Bonikowski (73, 18. Kacper Jarzec), 20. Damian Vũ Thành, 8. Kamil Kurowski (66, 10. Patryk Winsztal), 7. José Cabrera, 14. Konrad Gutowski - 88. Kostiantyn Czernij (90, 9. Szymon Stanisławski).

Sandecja: 1. Paweł Sokół - 77. Patryk Bryła (63, 17. Tomasz Nawotka), 23. Piotr Kowalik, 8. Mateusz Bartków, 24. Kamil Słaby, 18. Kacper Talar (84, 27. Michał Stankiewicz) - 10. Radosław Gołębiowski (63, 11. Maciej Mas), 36. Rastislav Václavik, 9. Denis Potoma (84, 20. Mikołaj Kwietniewski) - 29. Marcinho (90, 92. Arkadiusz Orzeł), 7. Jakub Wróbel.

żółte kartki: Sikorski, Kostkowski, Cabrera, Jarzec - Bryła, Talar.

sędziował: Albert Różycki (Łódź).
widzów: 710.

W 77. minucie czerwoną kartką został ukarany rezerwowy zawodnik gości - Karol Smajdor.

zico - 22 lipca 2023, 19:58:42 - *.instances.scw.cloud (*.0.0.1)
Już widać pierwsze efekty polityki pt. więcej piłkarzy z sądecczyzny. Dawać więcej tez obrońców pomocników z niższych lig. Do tego wspaniały asystent i trener bramkarzy i efekt gotowy. Dodatkowo fachowy dyrektor sportowy i ... 3 liga murowana.

Maras70 - 22 lipca 2023, 20:00:41 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Olimpia, pierwszy mecz, pierwsze zwycięstwo ... i tak do zakończenia ligi! 😀

nani - 22 lipca 2023, 20:00:49 - *.centertel.pl
Sandecja powinna zejść z boiska po drugiej straconej bramce

Zdzichu - 22 lipca 2023, 20:02:57 - *.35.106.176.ip4.krucznet.com.pl
Tak jak pisałem po spadku Sandecji...murowany kandydat do gry w 3 lidze to Nowy Sącz.Pewne info.

Paweł - 22 lipca 2023, 20:11:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wielka szkoda, że Kostia odszedł z Ostrowca, może zrobiłby wreszcie awans dla KSZO.

Luigi - 22 lipca 2023, 20:15:51 - *.cable.dynamic.v4.ziggo.nl
Ale po co?

greg - 22 lipca 2023, 20:16:21 - *.dynamic.gprs.plus.pl
serio sandecja w tym składzie ? kupa śmiechu z przewagą kupy. A z tym treneiro kupa murowana. Blat.

Obiektywny - 22 lipca 2023, 20:25:16 - *.play-internet.pl
Olimpia i tak spadnie.Klub bez przyszłości 😊

goral - 22 lipca 2023, 20:31:41 - *.147.50.69
Nie widzę jasnej przyszłości dla Sandecji.
Utrzymanie w II lidzie będzie sukcesem w tym sezonie.
Granie na wyjazdach od 3 sezonów, swoje robi.
Ciekawe czy uda się rozegrać jakiś mecz w Nowym Sączu przed końcem tego roku.

Adaś - 22 lipca 2023, 20:34:01 - *.205.209.176.nat.ftth.dynamic.t-mobile.pl
typowy mecz Kafarskiego, niezły początek, wysoki pressing do pierwszej bramki, po czym cofamy się o jakieś 30 metrów całą drużyną pozwalając Olimpii grać i strzelać, zamiast kontynuować to co się sprawdzało na początku meczu

Baca - 22 lipca 2023, 20:37:38 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Sandecja postawiła na nieznanych chłopaków z okolic jeziora Rożnowskiego.
Zapewne pozostają w pamięci mecze np z Victorią Witowice Dolne

Cezary - 22 lipca 2023, 21:12:40 - *.147.68.84.mobile.internet.t-mobile.pl
Sandecja to chyba kolejny spadek sie zanosi

tors - 22 lipca 2023, 21:31:43 - *.centertel.pl
Fajnie byłoby wrócić do I ligi, w której Olimpia była kilka lat temu przez kilka lat. Nawet raz osiągnęła w niej 5. miejsce, które obecnie dałoby baraże. Puszcza awansowała do Ekstraklasy właśnie z 5. miejsca

Jsjdjejeje - 22 lipca 2023, 21:36:19 - *.184.237.25.ipv4.supernova.orange.pl
Jak zagrał Sokół Wróbel Orzeł i Słaby ?

1234aro - 22 lipca 2023, 21:54:17 - *.96.153.207.ipv4.supernova.orange.pl
& obiektywny, po czym sądzisz że Olimpia spadnie, skoro to Sandecja przegrała? Chyba jestes z Chojnic albo Kołobrzegu

Obiektywny - 22 lipca 2023, 22:30:22 - *.play-internet.pl
Talar był do zmiany zaraz po żółtej kartce, nie wygrał dziś pojedynku. Panie Wróbel takie sytuacje trzeba kończyć i wynik mógłby iść w drugą stronę. Szkoda tylko że przy 2:1 trener nie interweniował bo wynik był do złapania. A przy 3:1 to reakcja chyba za późno. Dobranoc.

Ruch - 22 lipca 2023, 22:56:30 - *.146.108.241.mobile.internet.t-mobile.pl
Karma wraca Sandecjo. Kolej jeszcze na kutwicę

miro606 - 22 lipca 2023, 23:10:47 - *.dynamic.chello.pl
to będzie najładniejszy stadion w 3-ciej lidze na wszystkich wioskach...
czego wam serdecznie życze...

jedrzej202 - 23 lipca 2023, 0:30:07 - *.50.238.89.static.smgr.pl
@tors
Olimpia była na 4. miejscu w I lidze kiedyś.
Zarówno w Olimpii Grudziądz, jak i Sandecji grali Michal Piter-Bucko, Hubert Kościukiewicz i Arkadiusz Aleksander. Kafarski był niezłym trenerem, gdy prowadził Olimpię.
Dominik Czajka zalicza udany debiut jako trener w meczach ligowych.
Sam jestem z Grudziądza i fajnie, że chociaż moje miasto jest znów na szczeblu centralnym po 2 latach przerwy, to kujawsko-pomorski jedynak powyżej III ligi.

Rafel - 23 lipca 2023, 11:26:46 - *.218.96.44
Po pierwszym meczu gó.... można powiedzieć, ale "specjaliści" mogą sobie tu ulżyć.

tors - 23 lipca 2023, 13:05:16 - *.centertel.pl
@jedrzej202
Pozdro, ja też z G-dza

Argentino - 23 lipca 2023, 20:27:40 - *.22.143.177.ipv4.supernova.orange.pl
Zgadzam się z powyższymi wypowiedziami @Adaś i @Obiektywny. Trener musi wcześniej reagować, zmiany były jak już było pozamiatane. Sandecja musi iść za ciosem, a nie cofać się. Jedna bramka przewagi na początku meczu to żadna przewaga.

PW 1911 - 25 lipca 2023, 11:43:56 - *.netia.pl