22 lipca 2023, 11:28:03 - gabrielba
Przemysław Kita zawodnikiem Warty Sieradz

Przemysław Kita został nowym zawodnikiem trzecioligowej Warty Sieradz.

29-letni napastnik w ostatnim sezonie eWinner II ligi wystąpił w ośmiu spotkaniach, w których strzelił jedną bramkę w barwach Raduni Stężyca.

źródło: Warta Sieradz

Lolo - 22 lipca 2023, 11:39:49 - *.beskidmedia.pl
Ale zjazd rok po roku, szkoda gościa, bo kiedyś miał spory potencjał

Xxxx - 22 lipca 2023, 11:47:20 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Znalazł kolejnych naiwniaków.Zagra w 5-6 meczach,tradycyjnie wyląduje na L-4 a pensje będzie pobierał cały rok.

Timy - 22 lipca 2023, 12:20:48 - *.toya.net.pl
Dobrze sie zapowiadał jak byl w ŁKS-ie, potem Cracovia, Warta, a dalej zjazd i dziwne kluby w CV. Byl potencjał, zabraklo zdrowia.

EL - 22 lipca 2023, 13:11:10 - *.96.173.222.ipv4.supernova.orange.pl
Niesamowity zjazd zalicza ten człowiek w swojej piłkarskiej karierze. A przecież papiery na granie kiedyś miał.

Aizyk z ap - 22 lipca 2023, 14:29:35 - *.238.66.117
człowiek z porcelany

Ekej - 22 lipca 2023, 15:26:40 - *.play-internet.pl
Talent był, ale głową i charakter nie dojeżdża. Nie życzę źle, wypij się chłopie ze tej ligi.

Ojgen - 22 lipca 2023, 16:02:22 - *.0.251.70 (*.25.138.2)
Trza byo nie otchodzić z Cracovi

JS - 22 lipca 2023, 17:32:53 - *.centertel.pl
Pamiętam ta bramkę strzelona Widzewowi w Grudziądzu.Karma wraca.Niewolnik mamony