20 lipca 2023, 22:36:52 - bartekwr9
eLKE: Linfield rywalem Pogoni

W rewanżowym meczu I rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy albańska Vllaznia wygrała 1-0 (0-0) z północnoirlandzkim Linfield. W pierwszym spotkaniu Linfield wygrał 3-1 i to wicemistrz Irlandii Północnej zmierzy się w kolejnej fazie rozgrywek z Pogonią Szczecin.

20 lipca 2023, 20:45 - Szkodra (Stadiumi Loro Boriçi)
Vllaznia Shkodër 1-0 Linfield FC
Bekim Balaj 54

Vllaznia: 1. Kristi Qarri - 2. Geralb Smajli, 4. Marko Jurić, 34. Miloš Stojanović, 23. Ersin Hakaj - 11. Mehdi Çoba (89, 99. Bujar Hajdari), 17. Lorik Boshnjaku (89, 13. Antonio Delaj), 29. Konstantin Češmedžijev (71, 77. Rejan Alivoda), 20. Esat Mala, 7. Ildi Gruda (59, 22. Darko Dodev) - 9. Bekim Balaj.

Linfield: 1. Chris Johns - 6. Jack Scott, 4. Michael Newberry, 15. Ben Hall, 16. Matthew Clarke, 7. Kirk Millar - 9. Joel Cooper (80, 34. Andrew Clarke), 8. Kyle McClean, 5. Chris Shields, 17. Chris McKee (66, 22. Jamie Mulgrew) - 29. Matthew Fitzpatrick (80, 19. Ethan Devine).

żółte kartki: Češmedžijev, Dodev - Fitzpatrick, M.Clarke, Johns, Scott, Mulgrew.

sędziował: Rauf Cabbarov (Azerbejdżan).
widzów: 6000.

W drużynie gospodarzy zagrał Bekim Balaj (w przeszłości Jagiellonia Białystok).

Pierwszy mecz Pogoni z Linfield zostanie rozegrany 27 lipca o godz. 20:45 w Belfaście, a rewanż 3 sierpnia o godz. 18:00 w Szczecinie.

1929AG - 20 lipca 2023, 22:42:27 - *.router5.tygrys.net
I całe szczęście.Takiej padaki to A-klasa nie gra u nas.Nie wiem jak oni wygrali pierwszy mecz bo w dzisiejszym to obrona Częstochowy na Maxa z ogórkami.Pogon w następnej rundzie obowiązkowo

mundi - 20 lipca 2023, 22:46:40 - *.240.139.6
fakt, mecz z Albańczykami słabiutki i dobrze by było coby Pogoń ich dwa raxy pogoniła.

NowySezon - 20 lipca 2023, 22:47:13 - *.siedlce.domtel.com.pl
Bardzo łatwy rywal dla Pogoni Szczecin,Oni w tym rewanżu z Albańczykami kompletnie nie istnieli na boisku,i postawili typowy autobus do końca spotkania.III runda to jest obowiązek dla Szczecinian.

Bombardo - 20 lipca 2023, 22:48:16 - *.107.56.164
Bardzo dziurawa i ociężała prawa obrona, Grosicki powinien wchodzić jak w masło, również bramkarz nie może pochwalić się parametrami na tę pozycję i brakuje mu zasięgu. Przy odpowiednim podejściu powinien być spacerek dla Pogoni.

mati Lech - 20 lipca 2023, 23:11:31 - *.Quetzalcoatl-relays.org
Rywal na pzoiomie zeszłosezonowych Islandczyków, jak Pogoń tego nie przejdzie to będzie kompromitacja. Pogoń nie była rozstawiona a taki fart w losowaniu.

Max - 20 lipca 2023, 23:50:30 - *.dynamic.gprs.plus.pl