16 czerwca 2023, 10:50:16 - bartekwr9
Robert Ivanov w Braunschweiger TSV Eintracht 1895

Występujący ostatnio w Warcie Poznań Robert Ivanov został nowym zawodnikiem niemieckiego drugoligowego Braunschweiger TSV Eintracht 1895, z którym związał się umową obowiązującą do 30 czerwca 2025 roku.

28-letni fiński obrońca w zakończonym sezonie PKO Ekstraklasy zagrał w 31 spotkaniach i strzelił jednego gola.

Braunschweiger TSV Eintracht 1895 to 15. drużyna poprzedniego sezonu niemieckiej 2. Bundesligi.

nietop - 16 czerwca 2023, 10:56:13 - *.static.inetia.pl
Awans sportowy

valbon7 - 16 czerwca 2023, 10:58:52 - *.146.232.151.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Nie wiem, czy da radę.

zdzicho - 16 czerwca 2023, 11:12:39 - *.chojnet.pl
Eintracht Braunschweig rzutem na taśme utrzymał sie w 2 bundeslidze.To dosyć słaba drużyna, mająca od czasu do czasu jakiś spektakularny zryw. W ostatnich trzech kolejkach grali z 3 drużynami broniącymi sie przed spadkiem, tak im przypasował terminarz jak żadnej innej drużynie z dołu tabeli. I z tych 3 meczów wygrali 1, a 2 przegrali w ostatnich minutach jedną bramką. Zawodnik grajacy regularnie w polskiej ekstraklasie powinien sobie tam poradzić.

Ojgen - 16 czerwca 2023, 11:34:07 - *.134.208.238 (*.25.15.219)
Jeśli nie dostali za niego (reprezentant kraju) z 1mln euro to znaczy że są przegrywami.

Robert - 16 czerwca 2023, 11:40:20 - *.8.90.115.ipv4.supernova.orange.pl
Dlaczego mają być przegrywami? Obronili ekstraklasę? Obronili i dzięki temu dostaną 2,5-3 mln € od C+ i sponsorów. Przegrywem jest Petrochemia która sprzedała Davo i jesienią zagra w F1L.
A Ivanov sobie tam poradzi. Ma doświadczenie
z kadry. Myślałem, że przejdzie do klubu z jakiegoś okolicznego kraju z którym pogra w kwalifikacjach do pucharów.

Ricardinio - 16 czerwca 2023, 11:51:34 - *.centertel.pl