7 czerwca 2023, 19:52:10 - bartekwr9
Gol Daniela Kraski w Pucharze Norwegii

Daniel Kraska strzelił gola dla trzecioligowego SK Gjøvik-Lyn w wygranym 1-0 (0-0) meczu III rundy Pucharu Norwegii z drugoligowym IK Start. Była to jego druga bramka w tej edycji rozgrywek.

7 czerwca 2023, 18:00 - Gjøvik (Gjøvik stadion)
SK Gjøvik-Lyn 1-0 IK Start
Daniel Kraska 75

żółte kartki: Ryan Lee Nelson, Aime Vaillance Nihorimbere - Mark Fabricius Jensen, Adrian Eftestad Nilsen, Sander Hansen Sjøkvist.

sędziował: Ajdin Medic.
widzów: 940.

W 14. minucie Rocky Lekaj (Gjøvik-Lyn) nie wykorzystał rzutu karnego (Mark Fabricius Jensen obronił).

Kraska zszedł z boiska w 87. minucie, gdy wszedł na nie Martin Dencker Opsahl.

Kluseczek - 7 czerwca 2023, 20:16:55 - *.centertel.pl
Robią ludzie karierę...

hmm - 7 czerwca 2023, 20:41:51 - *.play-internet.pl
Do repry go sprawdzic, chociaz w towarzyskim meczu

witos - 7 czerwca 2023, 22:34:10 - *.dynamic.mm.pl
szkoda ze karniaka nie dali mu strzelac,Gosc wydaje sie byc w gazie...

Kibic - 7 czerwca 2023, 23:47:58 - *.connect.netcom.no
A Ty kluseczek głąb jesteś. Pojedź do norwegii zobacz jak tu ludzie żyją znam z autopsji. On sobie dorabia po prostu grając w piłkę co w tym złego

rr - 8 czerwca 2023, 12:21:56 - *.24.225.133.ipv4.supernova.orange.pl
"jeden z najbardziej utalentowanych zzawodników, jakich miałem okazję prowadzić i zarazem jeden z najmniej rozsądnie podchodzących do swoich obowiązków". Fajnie, że Daniel wrocił do piłki i czerpie z tego przyjemność