1 czerwca 2023, 22:59:03 - gabrielba
Drużyna Marcina Listkowskiego i Jakuba Łabojki spadła z Serie B

Brescia, której zawodnikami są Marcin Listkowski i Jakub Łabojko, spadła z włoskiej Serie B. W dzisiejszym przerwanym w 90. minucie meczu, z powodu wtargnięcia kibiców gospodarzy na murawę, zespół Polaków remisował 1-1 z Cosenzą Mateusza Praszelika. W pierwszym spotkaniu Brescia przegrała 0-1.

1 czerwca 2023, 20:30 - Brescia (Stadio Mario Rigamonti)
Brescia Calcio - Cosenza Calcio
Dimitri Bisoli 74 - Andrea Meroni 90

żółte kartki: Jakub Łabojko, Andrea Cistana, Pablo Rodríguez - Pietro Martino, Marco Nasti, Idriz Voca.
czerwona kartka: Michele Rigione (90. minuta, Cosenza).

sędziował: Davide Massa (Imperia).

Mecz przerwany w 90. minucie przy stanie 1-1 z powodu wtargnięcia kibiców gospodarzy na murawę.

W zespole gospodarzy Listkowski i Łabojko grali do 59. minuty, gdy w ich miejsce weszli Flavio Bianchi i Tom van de Looi. W drużynie gości w przerwie na boisko wszedł Praszelik, gdy zszedł z niego Idriz Voca.

d2bo - 1 czerwca 2023, 23:20:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To co, teraz nie w Serie B, a Serie C cała zgraja Polaków? A wy dalej będziecie się śmiać z tych, co jadą grać w MLS...

SerieT - 1 czerwca 2023, 23:25:24 - *.252.222.3
kogotoobchodzi

Papagol - 1 czerwca 2023, 23:52:00 - *.slowianka.ds.uni.wroc.pl
Listowski jeszcze przed chwilą grał ogony w Serie A, a teraz spada do Serie C...

werg - 2 czerwca 2023, 7:54:52 - *.dynamic.chello.pl
sami sobie zgotowali ten los. podbijaj serie c, jeden z drugim. kolejni w blokach startowych czekaja juz w ekstraklasie.

Boa - 2 czerwca 2023, 9:09:46 - *.0.83.193.internetdsl.tpnet.pl
No cóż, cała trójka może wracać do Ekstraklasy, ale tak max do Stali Mielec.

Loko - 2 czerwca 2023, 9:46:13 - *.centertel.pl
Ogromna szkoda że tak wielka marka jak Brescia leci ze szczebla centralnego oby wrócili szybko