27 maja 2023, 20:02:54 - gabrielba
Dwa gole Mariusza Stępińskiego

Mariusz Stępiński strzelił dwa gole dla Árisa Lemessoú w przegranym 3-4 (3-3) meczu ostatniej, 36. kolejki cypryjskiej ekstraklasy w ramach grupy mistrzowskiej z APOEL-em. 28-letni napastnik, który grał do 63. minuty, gdy zmienił go Aleksandr Kokorin, zdobył cztery ligowe bramki w tym sezonie.

27 maja 2023, 18:00 - Stróvolos (Néo Stádio Gymnastikós Sýllogos Ta Pangýpria)
APOEL (Nikozja) 4-3 Áris Lemessoú
Giánnis Satsiás 19 (k), Kingsley Sarfo 23, 33, 49 - Mariusz Stępiński 12, 26, Daniel Sikorski 30

żółte kartki: Giorgi Kwilitaia - Delmiro, Morgan Brown, Cajú.

sędziował: Kyriákos Athanassíou.

W zespole gospodarzy cały mecz zagrał Lasza Dwali (kiedyś Śląsk Wrocław i Pogoń Szczecin). W drużynie gości pełne spotkanie rozegrał Daniel Sikorski (w przeszłości Górnik Zabrze, Polonia Warszawa i Wisła Kraków), a Karol Struski znalazł się poza kadrą meczową.

Áris, który już wcześniej zapewnił sobie mistrzostwo kraju, zakończył sezon z 74 punktami.

RTSpiastow - 27 maja 2023, 20:36:00 - *.184.237.34.ipv4.supernova.orange.pl
Mariusz,pora wracać zobacz co się dzieje.

GazelaaGbu - 27 maja 2023, 21:00:07 - *.dynamic.chello.pl