11 maja 2023, 6:28:10 - mogiel
Bramka Jarosława Niezgody w Pucharze USA

Jarosław Niezgoda strzelił gola dla Portland Timbers w przegranym 3-4 (1-2) meczu 1/16 finału Pucharu USA (Lamar Hunt US Open Cup) z Real Salt Lake. Polski napastnik wszedł na boisko w przerwie w miejsce Sebastiána Blanco i był to dla niego drugi gol w tej edycji rozgrywek.

11 maja 2023, 4:30 - Portland (Providence Park)
Portland Timbers 3-4 Real Salt Lake
Sebastián Blanco 4, Justin Rasmussen 49, Jarosław Niezgoda 52 - Daniel Musovski 30, Andres Gómez 41, Maikel Chang 55, 59

żółte kartki: Víctor Griffith, Marvin Loría, Pablo Bonilla, Dairon Asprilla - Andres Gómez, Delentz Pierre, Braian Ojeda.

sędziował: Victor Rivas.
widzów: 8071.

varadi - 11 maja 2023, 6:52:20 - *.play-internet.pl
Nie ma zgody na tak brutalną grę

Gieneke - 11 maja 2023, 9:20:32 - *.sanok.biz
bramka w US Open? Hewitt, Agassi, Świątek i inni lubią to!

Wileński - 11 maja 2023, 11:30:18 - *.knc.pl
a Daniel Musovski to może Polak z USA?

Ueo - 11 maja 2023, 12:03:27 - *.233.47.34
Gieneke wez Ty nie wymieniaj Świątek wśród takich gwiazd. Jej zachowanie poza kortem budzi wstyd i pogardę dla takiej osoby.

@ueo - 11 maja 2023, 13:49:31 - *.reb.o2.cz
@ueo - co ty masz do Aggasiego?
Ps. Zabrakło info czy drużyna polaka odpadła czy jest rewanz

Tomasz Wis - 11 maja 2023, 15:30:43 - *.warszawa.vectranet.pl
@Wileński - Musovski to bardziej macedońskie nazwisko niż polskie.

Bully - 11 maja 2023, 15:31:54 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@ueo niby jak się zachowuje? Co robi takiego że cię tak oburza. Odpisz konkretnie proszę.

PM - 11 maja 2023, 17:17:08 - *.dynamic.chello.pl
To nie wiecie? Iga udaje Ukrainkę non stop. Zgadzam się z Ueo.

.ycom - 11 maja 2023, 19:55:17 - *.sub-174-197-136.myvzw.com
@ueo.jeden mecz ityle. Jestem za tym zeby tak robiç w rozgrywkach polskich bo inaczej te rozgrywki bèdá trwaç do Swiât.

.ycom - 11 maja 2023, 20:12:34 - *.sub-174-197-136.myvzw.com
PS. Do rundy 16 zdo£a£y dojsç 2 druzyny z nizszych Lig. (Z 2) Birmingham Legion i Pittsburgh Riverhounds. " wodne psy". Obawiam siè ze po angielsku to brzmi lepiej niz po polsku. "Szczury Wodne" to by by£o cos.

Bóljon - 11 maja 2023, 22:02:56 - *.dynamic.jkns.pl