27 kwietnia 2023, 6:25:44 - mogiel
Bramka Jarosława Niezgody w Pucharze USA

Jarosław Niezgoda strzelił gola w meczu III rundy Pucharu USA (Lamar Hunt US Open Cup), w którym jego Portland Timbers wygrali z grającym w USL Championship (drugi poziom rozgrywkowy) Orange County SC 3-1 (1-0). Była to pierwsza bramka polskiego napastnika w tej edycji rozgrywek.

27 kwietnia 2023, 4:30 - Portland (Providence Park)
Portland Timbers 3-1 Orange County SC
Marvin Loría 37, Tyler Clegg 48, Jarosław Niezgoda 90 - Milan Iloski 54

żółte kartki: Sebastián Blanco, Hunter Sulte - Milan Iloski.

sędziował: Olvin Oliva.
widzów: 11 639.

Niezgoda wszedł na boisko w 34. minucie za Sebastiána Blanco i zaliczył także asystę przy pierwszej bramce dla swojego zespołu. W zespole gości do 57. minuty występował były zawodnik Legii Warszawa Brian Iloski, który został zastąpiony przez Dillona Powersa.

Mecze kolejnej rundy (1/16 finału) odbędą się 9-10 maja.

Leo - 27 kwietnia 2023, 6:49:40 - *.centertel.pl
Gratulacje!

Thf - 27 kwietnia 2023, 8:55:40 - *.dynamic.chello.pl
Ten to już się z USA nie wyrwie do europy, ale jak chciał do USA to ma. Tak wiem, zarobi. To podstawowy argument w dyskusji o ambicjach sportowych.

brawo - 27 kwietnia 2023, 9:52:59 - *.gigainternet.pl
Bramkę zdobył. Gola niestety nie.

mati - 27 kwietnia 2023, 10:41:26 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ta cała liga MLS to liga dla emerytów.

Janek - 27 kwietnia 2023, 12:08:06 - *.204.64.164.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Prosty chłop,taki wstydliwy,jak przychodził do Legii,to pierwszy raz w życiu zobaczy stolice,piłkarz bez ambicji,takie ciepłe kluchy,proste Geny.

lolo - 27 kwietnia 2023, 16:16:56 - *.dynamic.chello.pl
Chciał strzelić gola, ale zdobył bramkę

(L) - 28 kwietnia 2023, 12:10:56 - *.zychlin.vectranet.pl
@Thf Też nie lubię argumentu o zarobkach, bo to w sporcie nie powinno być najważniejsze, ale akurat Niezgoda raczej i tak w dobrych klubach w Europie nie zrobiłby kariery. Nie jest wybitny, poza tym miał ciężkie kontuzje i problemy ze zdrowiem. W USA zarobi i przeżyje przygodę życia. Zawsze to lepsze niż grać na Cyprze albo w jakimś Kazachstanie.

(L) - 28 kwietnia 2023, 12:14:40 - *.zychlin.vectranet.pl
@Janek
"Nieprosty chłopie", jak chcesz kogoś ośmieszać, naucz się najpierw pisać i zamiast oglądać stolicę, obejrzyj lepiej słownik.

d2bo - 28 kwietnia 2023, 15:49:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jaka kasa? Jakby chciał grać tylko dla kasy, to poszedłby do ligi włoskiej czy niemieckiej i tam sobie siedział na ławce, jak połowa naszych ekspatów. No i ten sam absurd zawsze, że liga emerytów XD Średnia wieku obu drużyn w tym meczu to 25,4. W meczu Legia-Raków, czyli dwóch najlepszych drużyn w Polsce to ponad 29 w Legii i prawie 28 w Rakowie. Skoro MLS to liga emerytów, to jak w takim razie nazwać polską?