8 kwietnia 2023, 17:30 - Szczecin (Stadion im. Floriana Krygiera)
Leonárdo Koútris 15, Wahan Biczachczjan 17, Alexander Gorgon 88 - Mateusz Bochnak 3, Jani Atanasov 54

Pogoń: 81. Bartosz Klebaniuk - 28. Linus Wahlqvist, 68. Danijel Lončar, 23. Benedikt Zech, 32. Leonárdo Koútris (81, 4. Léo Borges) - 22. Wahan Biczachczjan (90, 13. Kóstas Triantafyllópoulos), 8. Damian Dąbrowski, 99. Mateusz Łęgowski (78, 15. Marcel Wędrychowski), 27. Sebastian Kowalczyk, 11. Kamil Grosicki - 20. Alexander Gorgon.

Cracovia: 23. Karol Niemczycki - 25. Otar Kakabadze, 24. Jakub Jugas, 5. Virgil Ghiță, 4. Paweł Jaroszyński (82, 3. Michal Sipľak) - 18. Takuto Oshima, 6. Jani Atanasov, 20. Karol Knap, 10. Jewhen Konoplanka (67, 2. Cornel Râpă), 17. Mateusz Bochnak - 9. Benjamin Källman.

STM1939 - 8 kwietnia 2023, 19:24:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dobry mecz i piękne bramki 👍

Cracovsky - 8 kwietnia 2023, 19:24:06 - *.adsl.inetia.pl
Källman dlaczego?

mati - 8 kwietnia 2023, 19:24:38 - *.tor-exit.nothingtohide.nl
Szkoda Cracovii ale sami są sobie winni. Jak się nie kończy takich akcji jak miał Kallman na zamknięcie meczu i wygraną Cracovii to nic dziwnego ze niewykorzystane sytuacje się mszczą. Zieliński to trener który nie potrafi nic po za murowaniem bramki i liczeniem na kontre życia. Naprawdę dobry mecz z obu stron i piękne bramki.

Fanatyk - 8 kwietnia 2023, 19:24:46 - *.24.170.228.ipv4.supernova.orange.pl
MECZYCHO! Każda bramka cudeńko. Najlepszy jak dotąd mecz w Ekstraklasie!

ZeteL - 8 kwietnia 2023, 19:29:08 - *.10.141.92
Takie mecze można oglądać! Super mecz w Wielką Sobotę. Wesołych Świąt od kibica Zagłębia Lubin.
O wyczynach "moich" gwiazd już zapomniałem.

AnWo_64 - 8 kwietnia 2023, 19:29:22 - *.dynamic.chello.pl
I w ten oto sposób Cracovia dołączyła do drużyn walczących o utrzymanie.
Czas chyba na zmianę trenera...

Zajmon_Sos - 8 kwietnia 2023, 19:30:59 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Każdy mecz Pogoni jest dobrym widowiskiem, nie to co tych miernot z wronieckiej amiki.

oli - 8 kwietnia 2023, 19:33:11 - *.internetia.net.pl
Gratulacje dla obu drużyn. Ciekawy mecz nawet dla postronnego widza. Widać dużą różnicę poziomu, gdy grają zespoły z górnej części Ex w porównaniu do nędznej kopaniny w stylu Lechii czy Śląska. Może faktycznie ekstraklasa liczy za dużo zespołów

STM1939 - 8 kwietnia 2023, 19:34:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wszystkiego dobrego fanatycy futbolu ✊️🤘
Od kibica Stali ⚪️🔵🐣

emeryt - 8 kwietnia 2023, 19:36:35 - *.dynamic.chello.pl
Ładny mecz, -żeby tak grał Górnik Zabrze : -odpowiednia szybkość , zaangażowanie, gra do przodu ,bez cofania gry lub gra na odl. 2 - 3 m ( gra w dziada), tylko pozazdrościć tak wybieganej i mądrze grającej Pogoni.

mati - 8 kwietnia 2023, 19:36:50 - *.tor-exit.nothingtohide.nl
@oli ja bym poszedł dalej i bym powiedział że ekstraklasa powinna liczyc minimum 12 zespołów z czego 3 ostatnie miejsca spadek a 4 od końca baraże z 1 liga.

Jasnowidz - 8 kwietnia 2023, 19:37:04 - *.27.195.184.ipv4.supernova.orange.pl
Dość tego panie Zieliński, miej Pan honor i podaj się podaj się Pan do dymisji, bo niema po prostu
kim grać, nie ma szerokiej kołdry, a przeciwnicy z dołu tabeli punktują. Hajdo, wróć do Cracovii, proszę Cię!

Pablo - 8 kwietnia 2023, 19:37:20 - *.centertel.pl
Pytanko do normalnych. Po ile browar na stadionie Pogoni? Pozdro bez napinki

Mekyn - 8 kwietnia 2023, 19:39:59 - *.play-internet.pl
Ile nożowników w Szczecinie? Czy za daleko mieli? Warta oczywiście się podłoży Lechowi „bo liga będzie ciekawsza”
Piękne bramki.

dobranasza - 8 kwietnia 2023, 19:42:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Znów sędzia w roli głównej. Ewidentny karny dla Cracovii po faulu na Oshimie.

kęsik - 8 kwietnia 2023, 19:46:44 - *.11.216.135.ipv4.supernova.orange.pl
Pogoń to naprawdę ma pecha i mało skutecznego Grosickiego i Kowalczyka. Spokojnie powinno być z 4:1 w 50 minucie i spokojny meczyk na ogrywanie młodych.

CRACOVIA - 8 kwietnia 2023, 19:48:41 - *.centertel.pl
Kallman wolny grubas przez cały mecz ruszał się jak wóz z węglem, a w 88 minucie dostał piłkę meczową i nie trafił na pustaka bez bramkarza. Brak słów. Koniec sezonu. Teraz walka o pietruszkę.

Sylvio - 8 kwietnia 2023, 19:48:50 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Pablo 14zl na Pogoni piwko

żebrzęczek - 8 kwietnia 2023, 19:48:52 - *.centertel.pl
znowu skwaszony jacuś bedzie mial pretensje do całego swiata ale ze jego Beniamin nie trafia do pustej bramki to sie nie zajaknie

junior - 8 kwietnia 2023, 19:50:37 - *.dynamic.chello.pl
Dla kibiców ładne widowisko. Chyba jest odpowiedź braku w kadrze Grosickiego. Trzeba podkreślić po długiej przerwie świetną grę Gorgona.

kobi18 - 8 kwietnia 2023, 20:08:06 - *.dynamic.chello.pl
Chyba trener Pogoni wreszcie przejrzy na oczy i zobaczy różnicę między Goronem a Zahovicem. Gorgoń biegał i był niemal wszędzie. Ten drugi truchta i zawsze jest spóźniony, albo nie trafia. Gdyby strzelali po ziemi było by 5-1.

Lv.bety - 8 kwietnia 2023, 21:14:01 - *.6.149.65.ipv4.supernova.orange.pl
Dużo ludzi

BrAWO - 8 kwietnia 2023, 21:35:09 - *.interkonekt.pl
Brawo Portowcy Małopolska GieKSa pozdrawia 💛💚🖤 Wesołych świąt!

Jareczek - 8 kwietnia 2023, 21:55:58 - *.play-internet.pl
@mati. Pisałem Ci niedawno, meczycho Śląsk - Piast, że racji nie masz i nie masz. Duży kraj a takim jest Polska nie powinna mieć ligi piłki nożnej mężczyzn na poziomie Szkocji. Ja wiem, że to dla Lecha(2) byłoby korzystnie, coby tylko z L rywalizować. Zapomnij i dorośnij.

Elvis - 9 kwietnia 2023, 0:21:35 - *.205.213.45.nat.ftth.dynamic.t-mobile.pl
Pogoń powinna to była wygrać 5-1 a tak prawie znowu zgubili punkty przez głupie błędy i brak skuteczności. Na szczęście sytuację trochę ratuje powrót Gorgona... Co z transferem Czubaka?

dobranasza - 9 kwietnia 2023, 14:20:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pogoń powinna przegrać 3-2 albo zremisować 3-3, bo sędzia nie odgwizdał ewidentnego karnego po faulu na Oshimie.

BOBO - 9 kwietnia 2023, 16:17:11 - *.141.1.204.ip.viking-net.pl