Górnik: 1. Daniel Bielica - 2. Boris Sekulić (79, 15. Norbert Wojtuszek), 26. Rafał Janicki, 3. Richard Jensen (46, 13. Emil Bergström), 64. Erik Janža - 41. Daisuke Yokota, 23. Jean Mvondo (52, 33. Kanji Okunuki), 6. Damian Rasak (86, 25. Jonatan Kotzke), 7. Dani Pacheco - 20. Szymon Włodarczyk (86, 96. Robert Dadok), 10. Lukas Podolski.

Wisła: 1. Krzysztof Kamiński - 19. Martin Šulek (86, 15. Kristián Vallo), 25. Jakub Rzeźniczak, 3. Steve Kapuadi, 77. Piotr Tomasik - 14. Mateusz Szwoch, 8. Dominik Furman (86, 22. Miroslav Gono), 23. Filip Lesniak, 10. Rafał Wolski (66, 24. Marko Kolar) - 9. Dawid Kocyła (66, 4. Adam Chrzanowski), 18. Bartosz Śpiączka (66, 17. Mateusz Lewandowski).

żółte kartki: Jensen, Sekulić, Podolski, Okunuki - Rzeźniczak, Tomasik, Furman, Chrzanowski.

sędziował: Daniel Stefański (Bydgoszcz).

rafalski - 17 marca 2023, 20:01:01 - *.6.147.21.ipv4.supernova.orange.pl

InfoNews - 17 marca 2023, 20:01:26 - *.35.201.209
zlomiarze z zabrza 4 liga

Stempel83 - 17 marca 2023, 20:01:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Górnik za odwrócenie losów spotkania 👏

mati - 17 marca 2023, 20:01:55 - *.dfri.se
Brawo Górnik brawo Podolski, dzisiaj Podolski pokazał klase i umiejęstności a drużyna uratowała trenera. Tak gra się do końca. Bramka z wolnego Podolskiego świetna. Dobry mecz Janży i Włodarczyka. Oby w następnym meczu Podolski zapakował hattricka i spuścił Piast z ligi.

jarock - 17 marca 2023, 20:02:00 - *.icpnet.pl
Ze stanu 0-2 wyciągnąć na 3-2 ... brawo Górnik !

leo - 17 marca 2023, 20:02:03 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Nie ma to jak stary dobru Poldi ;)

Wal - 17 marca 2023, 20:02:21 - *.play-internet.pl
Niech tego Stano wreszcie wywiozą. To jest dramat. Dać to trenować jakiemuś konserwatorowi albo kierowcy.

Zabrze PG - 17 marca 2023, 20:02:24 - *.dynamic.gprs.plus.pl
I tak spadniecie za tydzień wam wbijemy gwóźdź do trumny.

Zjjdjsnsj - 17 marca 2023, 20:02:47 - *.adsl.inetia.pl
Nawygrywali na początku sezonu pare meczów i teraz zapomnieli jak się gra… wiem, ze nie ma Davo ale to słabe usprawiedliwienie…

Prawda - 17 marca 2023, 20:04:39 - *.25.178.90.ipv4.supernova.orange.pl
Mecz ewidentnie sprzedany polska liga to syf mial wygrac Gornik i wygral. Wisla Plock powinna dostac degradacje za ten ewidentny walek a zarzad i trenerz out !! Pilkarski Poker . Ps jestem z plocka i wstyd mi za ten plockie psy

As - 17 marca 2023, 20:04:56 - *.syrion.pl
Nie rozumiem po co to ciśnienie na 4 trybunę jak frekwencja taka że można by ich było na jednej zmieścić

Pusio - 17 marca 2023, 20:05:12 - *.dynamic.chello.pl
Ale Piast wam złoi musicie bankruty opuscic te lige

Ojojoj - 17 marca 2023, 20:05:24 - *.8.214.39.ipv4.supernova.orange.pl
Kaminski i te czechosłowackie odrzuty to żart z extraklasy

Janusz - 17 marca 2023, 20:05:28 - *.dynamic.chello.pl
Stano out. I zabieraj ze sobą Sulka, Gano, Vallo, Lesniaka i resztę szrotu. Swoją drogą to Kamiński ma trochę zalet jako bramkarz, ale na pewno nie należy do nich gra nogami. Tylko ślepy lub głupi może tego nie dostrzegać i z uporem maniaka praktykować takie rozegranie od bramki.

Gliwice - 17 marca 2023, 20:06:11 - *.183.144.40
Czarni Zabrze ponownie kupili mecz. Za tydzien wyslemy ich do 1 ligi.

100%BB - 17 marca 2023, 20:06:19 - *.bielskobiala.vectranet.pl
Piłkarka Polska republika bananowa w najgorszym wydaniu. Nie zazdroszczę prezydentowej miasta upadku gminy Zabrze, na ostatniej prostej jeszcze Górnik Zabrze kręci się wokół 1 ligi. Dobrze że II połowy rozgranicza 15 minutowa przerwa w szatni aby w tym czasie można było dokonać cudownego zwrotu sytuacji. Pozostaje tylko pytanie czy ludzie mają wiedzę czy wyobrażenie że sport, rywalizacja pozostała już tylko z nazwy. Czy kopacze Wisły po wyjściu z szatni zapomnieli jak się kopie w piłkę. Udanego wieczoru, zabawa trwa nadal ba, rozkręca się w najlepsze.

ZnawcaT - 17 marca 2023, 20:06:42 - *.dynamic.chello.pl
Ten Płock to frajerzy roku. Prowadzić 2-0 mieć piłkę na 3-0 (Kocyla) i przegrać 2-3. Paralityce bilans 2023 1-1-6. Właśnie zgłosili akces do walki o utrzymanie chodź przy tym układzie poleci Miedź, Korona i Stal. Górnik ambicja, fart+Podolski.

Laguna - 17 marca 2023, 20:06:43 - *.centertel.pl
Biuro antykorupcyjne mam nadzieję, że tego nie odpuści. Po pierwszej połowie obstawiałem 3:2 dla żaboli.

Kebab - 17 marca 2023, 20:07:17 - *.123.198.254.centrum.pirx.pl
ten od kebaba to jest ktoś ?

Hipp85 - 17 marca 2023, 20:07:37 - *.213.216.91.ip4.netico.pl
Świetny mecz Górnika, emocje do samego końca.Brawo Poldi za skuteczność, a cała drużyna za ambicję i waleczność. A kurczaki z Gliwic już mają mokro w spodniach, bo za dwa tygodnie przyjeżdża do nich Górnik i pióra polecą:-)

Hysek - 17 marca 2023, 20:07:47 - *.centertel.pl
Stano świetnie trafił ze zmianami.Z przodu nic a z tyłu jak zwykle...

aur - 17 marca 2023, 20:08:10 - *.centertel.pl
Jak długo jeszcze obrońca rz będzie torturował widzów, trenerów, kolegów z boiska a najbardziej samego siebie, Litości!

kibic - 17 marca 2023, 20:08:16 - *.dynamic.chello.pl
Poldi pokazał klasę a strzelona bramka z wolnego stadiony świata walka do końca bardzo dobrze grał Rasak w sumie bardzo dobry mecz Górnika

APWA - 17 marca 2023, 20:09:53 - *.cdn77.com
@Zabrze pg
No, za tydzień. Szczególnie, że za tydzień jest przerwa na reprezentację. Chyba ze dużo czasu spędziłeś w MC Donaldzie i mózg za bardzo już nie pracuje? Zresztą czego ja oczekuje od uciekającego kurczaka żyjącego w ciągłym strachu

Kebab - 17 marca 2023, 20:10:04 - *.123.198.254.centrum.pirx.pl
kochać żaboli ich cała Polska... kocha

Jordan99 - 17 marca 2023, 20:10:08 - *.dynamic-1-kat-k-5-0-0.vectranet.pl
Kurczaki wy nawet nie wiecie kiedy są derby. Tacy z was kibice

Ustawka - 17 marca 2023, 20:10:18 - *.dynamic.chello.pl
Kamiński śmieje się po meczu razem z Rasakiem co pokazałykamery C+ Fajny teatr za państwowe pieniądze hehe

Leszcz - 17 marca 2023, 20:10:25 - *.dynamic.gprs.plus.pl
STANO dno.Jak można trzymac Rzezniczaka,Chrzanowskiego czy emeryta Tomasika. Najlepszy Kocyla odstawiony przez Stano. Facet nie umie czytać gry.

Mak - 17 marca 2023, 20:11:03 - *.internetia.net.pl
Stano zabieraj te swoje twory ze słowacji i wy.......j

Asdf - 17 marca 2023, 20:11:48 - *.class98.petrotel.pl
Panie Stano idź pan w ....

Teraz my - 17 marca 2023, 20:12:05 - *.play-internet.pl
Górnik jeśli się utrzyma to tylko i wyłącznie dzięki Niemcowi co się zwie podolski.

Jp - 17 marca 2023, 20:12:34 - *.204.32.41.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Czas na zmiany w Wiśle. Totalny wstyd i obciach. Totalny brak szacunku dla kibicow. Totalne DNO.

tors - 17 marca 2023, 20:12:59 - *.play-internet.pl
Łamak. Zachodniopomorskie zadowolone (I Rysiu Forbich również, bo to jego szkoła za czasów słusznie minionych, gdy ustawiał dziesiątki spotkań Amiki Wronki, a dzisiejszego Lecha Poznań

yes - 17 marca 2023, 20:15:24 - *.43.248.244.ipv4.supernova.orange.pl
Słabe drużyny zrobiły całkiem dobre widowisko! 15 minut gry Górnika, bramki Płocka to absolutnie bezsensowny rezultat pierwszej połowy. A w drugiej wszystko się odwróciło. Zasłużona wygrana, choć spadek też nie byłby taki zły... Podolski zaś kolejny raz potwierdził, że negatywne opinie na jego temat nie są bezpodstawne...

pgliwice - 17 marca 2023, 20:15:52 - *.120.209.106
Kto myślał że cudownie wrócili po przerwie ten jest głupi. Te paralityki nawet nie mogły podać celnie na 2 metry, a po przerwie zagrali jak Real. Niech sie wreszcie ktoś weżmie za tych cudaków, którzy ślizgają się po tej Ekstraklasie z długami których nie da sie spłacić. Dobrze wiedzą ze jak spadną to bedzie ich koniec - dlatego robią wszystko żeby cudownie sie utrzymać.

bodzio - 17 marca 2023, 20:16:03 - *.133.31.177
Ladna ustawka :

mati - 17 marca 2023, 20:17:02 - *.dfri.se
@tors żałosne są te zakompleksione słoje jęczące na Lecha , lepiej mi odpowiedz kto jest mistrzem Polski, kto będzie bo napewno nie legia? Ile legia ma reprezentantów w pierwszej kadrze czy w młodzieżówce nno bo ta lczba jest równa zeru. Kto gra w europejskich pucharach bo napewno nie legia? Akurat w kwiestii ustawianiu mistrzostw ty liderujecie spytaj się przy okazji fanów Górnika ich też okradliście.

Wszyscy wo - 17 marca 2023, 20:17:33 - *.197.221.32
Ty flegmatyczna słowacka szmato ciągnij się z Płocka

WIDZ - 17 marca 2023, 20:17:37 - *.dynamic.chello.pl
Nie rozdawali już bananów. Nie sorry kaszanek za free.

Lenard - 17 marca 2023, 20:20:00 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Prezes Wisly to podnózek Stano i Magdonia. Mieliśmy Jugoli ,Litwinów czy Czechow ale takiego dna jak spowadzeni Slowacy nie bylo..

Kebab - 17 marca 2023, 20:20:17 - *.123.198.254.centrum.pirx.pl
żabole jak tam długi???? czy czwarta trybuna powstanie ???

Arron - 17 marca 2023, 20:22:28 - *.dynamic.chello.pl
a teraz kolejne 5 meczow w leb i spadek gornika

Zico - 17 marca 2023, 20:22:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl
To już Spadkowicza do FORTUNY 1ligi znamy ? raczej to Miedź Legnica!!😉

Hajer - 17 marca 2023, 20:22:43 - *.10.168.149.ipv4.supernova.orange.pl
Do wszystkich znawców mecz Piast-Górnik jest za dwa tygodnie (31.03)

Edekoo - 17 marca 2023, 20:24:25 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Gdzie Ci mlodziezowcy Panie STANO ?

(L) - 17 marca 2023, 20:25:35 - *.dynamic.chello.pl
Zastraszenie zadziałało. Nastepnym razem moze napisac tweet przegracie to wyślemy was do Sybir.

Robinnn - 17 marca 2023, 20:28:40 - *.play-internet.pl
Wstyd mi za wisłe,jest najslabszą drużyną w ekstraklasie.Wiedzialem,że tak będzie,
postawiłem na Górnika i wyjąlem troche kasy.Wisła już gra o utrzymanie i lepiej już niech leci do Fortuna 1 liga.Panowie Stano,Magdoń, Marzec podajcie się do dymisji a część słabo grających kopaczy z Płocka idźcie na emerytury i nie róbcie wstydu w Płocku, bo cała Polska się z nas śmieje

ANDREWPLOC - 17 marca 2023, 20:51:22 - *.dynamic.chello.pl
Zeby nie pierwsze sześć meczy to gdzie byśmy byli ??? To granie od tyłu to tragizm . Kamyk to dobry bramkarz ale nie rozgrywający . kocyła dobry mecz czemu go zmienił ??? Gono , Vallo - co to jest ?

Prorok - 17 marca 2023, 20:53:06 - *.centertel.pl
Teraz górnik zacznie grać. Przestali po meczu w Kaliszu. Zostawcie w spokoju trenera, on nie jest zły i powinien dostać wsparcie a nie robienie gościa kozła ofiarnego.

ishe - 17 marca 2023, 20:53:17 - *.sileman.net.pl
Właśnie wróciłem z meczu. WAŁ jakich mało. Ale się obłowili.

Greghor - 17 marca 2023, 20:58:35 - *.arpnet.pl
Zabrze PG, Gliwice - "obaj" myślą, że Piast gra z Górnikiem już za tydzień. Przypadek? Nie sądzę;)) Zdaję się jedyny kurczak internetowy wbił na 90minut.
Dzisiaj zakończyło się pięknie, ale mogło obyć się bez tych nerwów, bo Wisła to jedna z najsłabszych ekip które w tym sezonie zawitały do Zabrza. Piasta też pokonamy, tylko trzeba dostosować taktykę pod gliwickie kartoflisko na którym przyjdzie nam grać.

gliwiceKSG - 17 marca 2023, 20:59:00 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wiemy kury że boli 😂 ma boleć czy tam bolec który tak lubicie 😂😂

Nie plakac - 17 marca 2023, 21:00:08 - *.151.40.223
Ale bol doopy hehe sprzedany mecz? No jasne I umowili sie ze poldi strzeli or slupka z 25 metrow wolnego nie hehe baranki

Paweł ZKS - 17 marca 2023, 21:18:18 - *.129.c88.petrotel.pl
Panie Marzec, ja wiem że jesteś przydupasem prezydenta Płocka, wiem że zupełnie nie znasz się na piłce i cieszysz się z fajnej posadki z jeszcze fajniejszą pensyjką, ale pokaż w końcu jaja i wywal tego Stano. A jak nie to miej chłopie honor i odejdź. Bo wspólnie z Magdoniem i Stano hańbicie moją kochaną Wisełkę

Kaz - 17 marca 2023, 21:21:52 - *.184.194.16.ipv4.supernova.orange.pl
Do ostatniej minuty trwały targi ile mają dać żeby wygrać! Wiśle udało się zdobyć trochę punktów i teraz handlują jak się patrzy. Nagle po przewie zapomnieli jak się gra a Górnik dostał olśnienia!
PZPN powinien z urzędu zgłosić sprawę do prokuratury a wynik meczu unieważnić to inni by się nauczyli. Ale Kulesza jest za słaby i ma za dużo za uszami to udaje ż

kaz - 17 marca 2023, 21:25:48 - *.184.194.16.ipv4.supernova.orange.pl
to udaje że niczego nie widzi, nie ma żadnej korupcji

Lucky KSG - 17 marca 2023, 21:26:37 - *.centertel.pl
Cołki świat już wie, Gòrnik wygroł szpil, słychać głośny śpiew, My bawimy sie! Brawo piłkarze za walke do końca!!

KubaKSG - 17 marca 2023, 21:27:24 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Panie Gaul nareszcie czwórką w obronie. Szoda że tak pózno. I to pył ten problem o którym pan mówił.

Setnik - 17 marca 2023, 21:27:25 - *.play-internet.pl
Co by nie mówić o Podolskim i jego roli w zabrzańskim klubie niezbyt fajnej jeśli chodzi np o zwolnienie trenera Urbana to jako piłkarz na tle naszej E-klapy wygląda czasem jak gracz z innej planety. To naprawdę super sprawa że gra w Polsce

1910 - 17 marca 2023, 21:30:18 - *.toya.net.pl
Płock jeszcze spadnie w tym sezonie

Hysek - 17 marca 2023, 21:32:57 - *.centertel.pl
Ostatnie 12 meczów Wisły Płock 2/2/8. Znakomity bilans

ŻoryKSG - 17 marca 2023, 21:42:50 - *.play-internet.pl
Brawo Górnik, o to chodziło, nie można było wcześniej tak grać? Byliśmy w końcu lepszym zespołem. Bramka Podolskiego z wolnego - klasa światowa.

Jareczek - 17 marca 2023, 22:15:07 - *.play-internet.pl
Gol Podolskiego z wolnego palce lizać. Są dwa ale. Czy w akcji poprzedzającej był faul? Nawet jeśli był to Płock zaprosił Łukasza do bomby ustawieniem muru i bramkarza. Zachwyty o meczu w C+ pomijam milczeniem.

SS - 17 marca 2023, 22:40:32 - *.dynamic.chello.pl
Ale po 4 pierwszych meczach to Stano Ok. Loda chcieliście mu zrobić.

Mati TPI - 17 marca 2023, 22:41:33 - *.171.bajtnetbusko.pl
Śpiączka jeszcze focha nie strzelił że musiał zejść przed końcowym gwizdkiem?

(L)16MP - 17 marca 2023, 23:14:04 - *.97.140.109
Tak sie kreci lody.

Racovia - 17 marca 2023, 23:39:33 - *.67.148.80
Podolski mógłby zawsze w przerwie sprzedawać lody kręcone niż kebaby.

Pielgrzym - 17 marca 2023, 23:54:18 - *.adsl.inetia.pl
BRAWA dla Górnika Zabrze>>Legendy Polskiej Piłki.

(L) - 17 marca 2023, 23:56:41 - *.dynamic.chello.pl
Legenda komuny raczej.

Karolina - 18 marca 2023, 2:29:30 - *.dynamic.mm.pl
Amica Wronki - Cracovia - 0:2 i 3:2
Lech Poznań - Wisla Plock - 0:2 i 3:2

Misieksg - 18 marca 2023, 3:14:57 - *.46.114.pool.telefonica.de
Widać ilu osobom mój kochany Górnik jest ważniejszy niż "swoje" Kluby ale to jest cecha narodowa Polaków czerpać radość z czyjej krzywdy (nie w tym przypadku) bo trzeba się na kimś wyżyć pozdrawiam bez napinki

Pab(L)o - 18 marca 2023, 3:31:33 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo, Łukasz Podolski

zsz - 18 marca 2023, 6:47:53 - *.122.233.153
Dwie kadencje Laty i dwie kadencje Bońka doprowadziły do całkowitej zapaści polskiej piłki i dlatego dziś oglądamy mecze, gdzie w Ekstraklasie grają na siebie bardzo przeciętni obcokrajowcy a przeciętny młody Polak w składzie wygląda tak jak drewniany Włodarczyk czy Paluszek. Obecna piłka zawodowa stoi trenerami byłymi piłkarzami z Ekstraklasy czy I Ligi, którzy bez żadnej selekcji dostali papiery trenerskie po bezwartościowych 3 miesięcznych kursach. Kiedyś tylko najinteligentniejsi z nich zdolni ukończyć studia mogli zajmować się trenerką a teraz "trenowaniem" nierzadko zajmują się półanalfabeci, często niezrównoważeni emocjonalnie. Co gorsze w większości niezdolni intelektualnie do "ogarnięcia" złożoności procesu treningowego, właściwej analizy i wyciągania wniosków bo dysponujący za "słabymi mózgami". Ogromne publiczne pieniądze jakie są w polskiej piłce nożnej znikają w kieszeniach takich właśnie cwaniaków działaczy, trenerów, dyrektorów sportowych, słabych zawodników. Nie przypadkowo w Warszawie, Poznaniu, Szczecinie wyprodukowanych w ostatnim czasie "polskich trenerów" nie uświadczysz. Pokażcie mi choć jednego trenera po kursach PZPN, który nadawałby się do pracy w zachodnich ligach.

ha - 18 marca 2023, 7:15:14 - *.dynamic.mm.pl
pachnie tu ewidentną ustawką jestem bezstronnym ogladaczem tej eklapy dla zabawy tylko.Wisla ew.to odpusciła prowadzą 2-0.tracą bramke i usmiechy na twarzach Wisły podem druga a Rasak z Kaminskim sie klepią po plecach.Jesli Gornik sie utrzyma to dzieki takim meczom i wczesniej w Mielcu wygral im mecz VAR.A tak chwalicie Podolskiego a on 1 mecz na 10 cos zagra.masakra z roku na rok jest z ta liga gorzej.A nie przypadkiem od kilku lat kumaci pisza o spoldzielniach itp.tzn.wiadomo kto ma spasc z tej ligi.Niewierze ze Wisla czy Cracovia Mielec zapomnialy w pilke grac,naklepia punktow na jesien a potem szopka temu damy tamtemu damy a z tym gramy na maxa.

wszyscy na - 18 marca 2023, 7:21:13 - *.v11.interkam.pl
wszyscy na następny mecz wisły w płocku bilety fundują piłkarze wisły plus bonus po 50 pln do każdego biletu jak tak to ja się pisze plus całamoja brygada 128 osób

Greghor - 18 marca 2023, 7:55:05 - *.arpnet.pl

Daro - 18 marca 2023, 8:12:22 - *.134.163.32
Co ci kibice Wisły chcą? Dwie akcje i dwa gole 100 procent skuteczności.Pierwsza bramka źle ustawiony Bielica,druga błąd obrońcy, który przerwie został zmieniony.
Górnik 20 akcji trzy gole.Pierwszy błąd obrońcy, drugi rzut wolny Kamiński za słabo się wybija a Podolski trafia w słupek lecz piłka wpada do siatki,a trzeci gol to błąd obrony i Mistrz takich okazji nie marnuje.Co wy chcecie???

Za jat - 18 marca 2023, 8:15:04 - *.centertel.pl
Pomogli zabrzanom, ustawili się u bukmachera i wszystko gra...a rzezniczak w TVP Sport w golu bajki opowiada jak każdy jest głodny wygrywania

Mentor - 18 marca 2023, 8:15:43 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Na spotkaniu z kibicami tylko kłamstwa.. Zawodnika nie wyplacono kasy do końca za poprzedni sezon. Trzyma się Gono lub ściąga Chrupale a niszczono Rasaka.Zawodnicy nie mogą patrzeć na ulubieńca Plocka Magdonia.

Tony@PG - 18 marca 2023, 8:21:22 - *.102.24.212
W Gliwicach zrobimy szczewa z wami porzadek. Nie ujdziecie.

Anons - 18 marca 2023, 8:22:36 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Śpiączkę Kolegę Stano trzeba na wlasny koszt odesłać do Kielc.

john - 18 marca 2023, 8:44:33 - *.dynamic.chello.pl
Ten Kaminski z Płocka robił wszystko aby tylko Gornik strzelił tego trzeciego gola.Nawet opuscił bramkę aby Górnik mógł strzelic do pustaka.

doTony - 18 marca 2023, 9:05:26 - *.datapacket.com
Porzadek w Gliwicach to robia z wami kibicami Piasta kibice Górnika z Sośnicy, jedna dzielnica i paraliżuje was strach

Teacher - 18 marca 2023, 9:17:09 - *.dynamic.chello.pl
Towarzyszu gliwiceKSG. Na powieZchni mówicie. Na pewno na powierzchni nie jest twój mózg.

KKS - 18 marca 2023, 10:01:47 - *.10.208.228
Brawo Górnik. Pozdro z Poznania !

gliwiceKSG - 18 marca 2023, 10:12:33 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Tymczasem trwa wielka wymiana pościeli w gliwickich kurnikach 🤣

Anons - 18 marca 2023, 10:30:55 - *.dynamic.gprs.plus.pl

m - 18 marca 2023, 11:30:34 - *.piekary.net
Jedna Jaskółka wiosny nie czyni. Górnik jak na razie nadal jest poważnym kandydatem do spadku jeden mecz nic tu nie zmieni. jeżeli Górnik w najbliższych 3 meczach zdobędzie 6-7 pkt to może uwiężę że się jest w stanie uratować ale na razie nadal wygląda to fatalnie. Nikt z taką łatwością jak GZ nie traci bramek. Dobra gra zaczyna się od obrony a tu niestety nędza straszna . Ale oczywiście 3 pkt. cieszą. Może się uda

Olimpia Gr - 18 marca 2023, 11:59:35 - *.32.238.89.static.smgr.pl
Ale kibice Piasta zazdroszcza Gornikowi.Brawo KSG.Oby tak dalej

(L)16MP - 18 marca 2023, 12:09:43 - *.67.148.108
widzów: 9012 ..tylko Legia przyciaga kibicow. Na Legie sie przychodzi.Mistrzem Polski jest Legia

Rafix - 18 marca 2023, 12:46:55 - *.146.130.100.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Lukasa, a nie Łukasza

P - 18 marca 2023, 13:05:22 - *.centertel.pl
Wcześniej sprzedawaliśmy zawodników, teraz sprzedajemy mecze, tak to niestety wyglądało. W klubie musi być bardzo słabo z kasą, a na spotkaniach z kibicami słyszymy tylko kłamstwa zarządu. Marzec, Magdoń, Stano won!

WP - 18 marca 2023, 13:24:51 - *.25.50.154
Stano ile wziales od zlodziei zabrzanskich

Miet - 18 marca 2023, 15:33:19 - *.play-internet.pl
Stano dalej w Płocku a Urban w Górniku. Chyba gdzie indziej miała być zmiana trenera.

gliwiceKSG - 18 marca 2023, 16:06:02 - *.dynamic.gprs.plus.pl
I żalosny kurczak (L)16MP podszywający sie pod Legie 😂😂 what a looser 🤣🤣

tristan07 - 18 marca 2023, 17:05:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wysyp inteligentnych inaczej jak zawsze pod meczem Górnika. Idźcie se komentować gdzie indziej, boli was wygrana Górnika to wasz problem.
1. Rasak grał 6 sezonów w Wiśle, ma udawać że nie zna kolegów z klubu, nie rozmawiać z nimi? Dziwne było raczej że cieszył się po bramce, może dlatego że 1. w sezonie.
2. Leśniak przebiegł prawie 13km, to jest szacun jeśli chodzi o bieganie, jak cała Wisłą a Górnik też nieźle. Odczepcie się od Leśniaka.
3. Lech to Amica pod inną nazwą kropka. Można było i można zrobić żeby tak nie było, więc dokonany został pewien wybór, którego konsekwencją jest to, że kibice Lecha gdy o tym słyszą mają grzecznie i cicho siedzieć bo nie mają argumentów.

tristan07 - 18 marca 2023, 17:07:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Górnik gdzie by nie był i w jakiejkolwiek formie to zawsze można liczyć na meczycho w jego wykonaniu. Janża - najlepszy piłkarz drużyny.

bubiś - 18 marca 2023, 17:22:17 - *.1.223.30
A Rasak miał być takim Nafciarzem, a po strzelonej bramce zero szacunku dla byłego klubu...

emeryt - 19 marca 2023, 11:58:36 - *.dynamic.chello.pl
bubuś, - Rasak, lojalnie postępuje w klubie w którym obecnie gra i który obecnie mu płaci.

jjo - 21 marca 2023, 10:56:34 - *.bialapodlaska.vectranet.pl
Podolski utrzymuje Górnika przy życiu. Łukasz to 50 % drużyny. Zabrać Podolskiego i nie ma Górnika.