26 lutego 2023, 3:36:56 - dwieladek
Gol Mateusza Klicha w debiucie w DC United

Mateusz Klich strzelił bramkę w debiucie w DC United w wygranym 3-2 (1-0) meczu amerykańskiej Major League Soccer z Toronto FC. 32-letni pomocnik rozegrał całe spotkanie.

26 lutego 2023, 1:30 - Waszyngton (Audi Field)
DC United 3-2 Toronto FC
Mateusz Klich 13, Christian Benteke 90, Theodore Ku-DiPietro 90 - Federico Bernardeschi 66 (k), Mark-Anthony Kaye 83

żółte kartki: Russell Canouse, Christian Benteke - Federico Bernardeschi, Richie Laryea.

sędziował: Ted Unkel.
widzów: 17 397.

kibol - 26 lutego 2023, 4:48:51 - *.pa.vic.optusnet.com.au
Mati wracaj do kadry! Trenerze Filipe proszę rzucić okiem na Amerykę Północną i przy okazji na Oceanie, gdzie gra świetny Oskar Zawada.

Matijoty - 26 lutego 2023, 6:42:28 - *.115.244.28.ip.netsystem.net.pl
Klich i Zawada do kadry ,

@kibol - 26 lutego 2023, 6:56:29 - *.134.185.139
"(...)przy okazji na Oceanie, gdzie gra świetny Oskar Zawada" IP australijskie...hmmm...kto to mógł napisać ?

Ejdjd - 26 lutego 2023, 7:17:28 - *.dynamic.chello.pl
Wow, już sami strzelcy robią wrażenie. Co ja bym dał żeby takie składy oglądać u nas.

głowonóg - 26 lutego 2023, 7:33:26 - *.132.184.209 (*.147.122.249)
@kibol, był podobny przypadek, w którym chwalił Adrian Cierpka (bardzo aktywny na fb) grając w rumuńskim CS Mioveni pisał z rumuńskiego IP z końcówki Pitești (duże miasto obok malutkiego miasteczka Mioveni) jaki to jest dobry (polecam sprawdzić newsa 🙂). A w którymś wywiadzie sam się wygadał, że mieszkał w Pitești. Nie od dzisiaj wiadomo, że piłkarze śledzą swoje newsy i komentarze na 90 minut, a i często komentują z anonima.

Bolo - 26 lutego 2023, 8:25:12 - *.home.aster.pl
No tak, bo Santos właśnie siedzi, czyta 90minut i na podstawie komentarzy powołuje zawodników

kibol - 26 lutego 2023, 9:00:24 - *.pa.vic.optusnet.com.au
Calkiem mozliwe, ze siedzi. Ale mnie na pewno nie powola. Pozdrawiam Kibicow!

snk - 26 lutego 2023, 10:56:13 - *.play-internet.pl
Benteke i Bernaderschi wielkie gwiazdy piłki nożnej z przed zaledwie kilku lat

Mick - 26 lutego 2023, 11:21:36 - *.146.127.60.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Obejrzyjcie ile miał czasu i miejsca. W futbolu europejskim to jest nie do pomyślenia. Taka bramka nic nie oznacza w kontekście meczu z Czechami. Na treningu w klubie z Europy jest mniej miejsca.

ja - 26 lutego 2023, 12:32:04 - *.play-internet.pl
Widzę jakie tu jaranie się ligą w USA. Prawda jest jednak taka, że ta liga nastawiona jest na widowisko i strzelanie bramek. W każdej liczącej się lidze w Europie nie ma tyle czasu i miejsca co w lidze MLS stąd te niezłe radzenie sobie polskich zawodników w tejże lidze.

2000 - 26 lutego 2023, 12:34:20 - *.ssp.dialog.net.pl
W tej chwili Klich i Zawada są najlepszymi polskimi piłkarzami na arenie światowej i jest pewne że otrzymają powołania na mecze eliminacyjne i wcale sie nie zdziwie jak Oskar będzie grał od pierwszej minuty Oprócz Roberta nikt tak regularnie nie strzelał goli jak Oskar ( Piątek ale to był epizod)

@ja - 26 lutego 2023, 14:00:28 - *.dynamic.chello.pl
To jeszcze wyjaśnij nam, na co w takim razie nastawiona jest polska ekstraklasa. Bo na widowisko i strzelanie bramek na pewno nie.

ja - 26 lutego 2023, 15:38:46 - *.play-internet.pl
Na "przesuwanie', przeszkadzanie przeciwnikowi i nie stracenie bramki.

Fifacz - 27 lutego 2023, 0:08:24 - *.96.237.127.ipv4.supernova.orange.pl
Benteke - ależ to była wielka legenda w Deeks United PLKDamiana!

Hubi - 27 lutego 2023, 9:30:00 - *.30.43.204
Oskar Zawada do kadry, wystarczy spojrzec jak tu u nas gra, a nasza liga jest mocna w chu...

Hytejdupa - 27 lutego 2023, 17:07:18 - *.35.106.176.ip4.krucznet.com.pl