16 grudnia 2022, 5:39:24 - mogiel
U-17: Antoni Klukowski zagrał w reprezentacji Kanady

Antoni Klukowski z Legii Warszawa zagrał w reprezentacji Kanady do lat 17 w rozegranym w Meksyku wygranym 2-1 (1-0) meczu przeciwko Kostaryce w ramach turnieju Copa México de Naciones.

15 grudnia 2022, 22:45 - Meksyk (Centro de Alto Rendimiento FMF)
Kanada 2-1 Kostaryka
Bramki dla Kanady: bramka samobójcza 12, Liam MacKenzie 90

Klukowski pojawił się na boisku w 60. minucie i zaliczył asystę przy drugim trafieniu dla swojego zespołu.

Kolejny mecz Kanada rozegra z Meksykiem 19 grudnia.

Dingo - 16 grudnia 2022, 8:31:54 - *.ksap.gov.pl
@cycu - Kanadyjczyk strzelił bramkę samobójczą dla Kanady? Wow, ale żeś to rozpracował.

mgr borek - 16 grudnia 2022, 8:39:28 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ale ta maryna od wojtka ma uzdolnione dziecko. Nie dosc, ze gra na pianinie, spiewa, zna na pamiec wszyatkie jej "hity", wlada biegle kilkoma jezykami, to jeszcze wali bramy w meczach .

Hhhhhhhhhh - 16 grudnia 2022, 10:42:34 - *.centertel.pl
Legio co ty wyprawiasz
Szkolisz innym krajom piłkarzy
Potem nie ma kto grać dla Polski.
I dzięki takim klubom jest coraz mniej zdolnych polskich piłkarzy, bo taki zabiera im miejsce.