8 listopada 2022, 13:42:27 - bartekwr9
U-15: Polska 0-0 k. 3-2 Irlandia

Reprezentacja Polski U-15 prowadzona przez Dariusza Gęsiora bezbramkowo zremisowała w rozegranym w Zbąszynku pierwszym z dwóch zaplanowanych meczów towarzyskich z Irlandią. W rozegranej po meczu serii rzutów karnych Polska wygrała 3-2. Drugie spotkanie zostanie rozegrane 11 listopada o godz. 12:00 w Babimoście.

8 listopada 2022, 12:00 - Zbąszynek (stadion OSiR)
Polska 0-0 k. 3-2 Irlandia

karne: 0-1 Jay McEvoy, 1-1 Mateusz Bartkowiak, (1-1 Goodness Ogbonna - obroniony), 2-1 Mateusz Cegliński, (2-1 Ade Solanke - obroniony), (2-1 Dawid Korzeniowski - obroniony), 2-2 Muhammed Oladiti, 3-2 Antoni Tarkowski, (3-2 Rory Finneran - obronony)

Polska: 1. Jakub Zieliński - 14. Dawid Korzeniowski, 5. Mateusz Cegliński, 4. Hubert Kędziora (46, 2. Daniel Foks) - 7. Kamil Małota (46, 17. Mateusz Bartkowiak), 10. Sammy Dudek, 24. Dominik Baczewski (46, 16. Antoni Uchroński), 15. Daniel Węgrzyn (57, 20. Jacob Levy), 8. Maciej Ruszkiewicz, 23. Wiktor Nowicki (46, 13. Kamil Baj) - 9. Olivier Siniawski (57, 19. Antoni Tarkowski).

Irlandia: 16. Alex Noonan - 8. Muhammed Oladiti, 5. Sam Steward (78, 24. Cead McGrath), 4. Oisin McDonagh, 20. Ade Solanke - 14. Jaden Umeh (70, 25. Cian Doyle), 18. Grady McDonnell (58, 12. Daniel Costello), 7. Rory Finneran, 10. Ramon Martos (64, 2. Jay McEvoy), 11. Brody Lee (58, 13. Billy Hayes) - 9. Michael Noonan. (64, 22. Goodness Ogbonna).

sędziował: Paweł Horożaniecki (Polska).

Grano 2x40 minut.

Tom - 8 listopada 2022, 14:03:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A z jakiej okazji, w meczu towarzyskim, te karne?

Do Tom - 8 listopada 2022, 14:50:10 - *.184.212.8.ipv4.supernova.orange.pl
Dla zabawy, musi być jakiś powód W MECZU TOWARZYSKIM?

tors - 8 listopada 2022, 18:28:27 - *.dynamic.gprs.plus.pl