5 listopada 2022, 16:58:08 - LukaszL
Bramka Krzysztofa Piątka

Krzysztof Piątek strzelił gola dla Salernitany w zremisowanym 2-2 (2-1) meczu 13. kolejki włoskiej Serie A przeciwko Cremonese. Dla 27-letniego napastnika była to trzecia ligowa bramka w tym sezonie.

5 listopada 2022, 15:00 - Salerno (Stadio Arechi)
US Salernitana 1919 2-2 US Cremonese
Krzysztof Piątek 3, Lassana Coulibaly 38 - David Okereke 12, Daniel Ciofani 89

żółte kartki: Federico Fazio, Luigi Sepe - Jack Hendry, Leonardo Sernicola.

sędziował: Matteo Marchetti (Ostia Lido).
widzów: 16 780.

W 89. minucie Daniel Ciofani (Cremonese) nie wykorzystał rzutu karnego (Luigi Sepe obronił).

Piątek grał do 67. minuty, gdy zmienił go Federico Bonazzoli. Poza kadrą drużyny gości znalazł się oczekujący na debiut Dorian Ciężkowski.

W tabeli Salernitana zajmuje dziewiąte miejsce z dorobkiem 17 punktów, zaś Cremonese znajduje się na 19. pozycji z sześcioma punktami na koncie.

Reagan - 5 listopada 2022, 17:05:01 - *.134.161.104
sukces, Cremonese jeszcze chyba nie strzelił

fdfds@dsad - 5 listopada 2022, 17:08:22 - *.icpnet.pl
to jakaś trzecia liga włoska?

Shsh - 5 listopada 2022, 17:21:48 - *.red.o2.cz
Serię A
Ciekawe. Piątek wypadał na przypadek Teodorczyka. 1 dobry sezon w życiu.
A tu w Itali odżył.
Ps. Piątek strzelił w Bundeslidze 12 bramek w 56 spotkaniach
Włodzimierz Smolarek strzelił 13 bramek w 63 spotkaniach.
Kurtyna.

Adamst - 5 listopada 2022, 17:58:33 - *.dynamic.chello.pl
Zgadzam się, coś tam strzelił, ale i tak jest za Lewym, Świderskim, Milikiem. Gdyby nie kontuzja Buksy, to byłby jeszcze dalej.

TurTurek - 5 listopada 2022, 18:08:05 - *.net-system.pl
Bo Piątek jest dobrym napastnikiem jak i aktorem. Pewno mnie za to 90minut zbanuje ale strzelenie bramki Izrealowi i brak pistoletów to ich kontynuacja cyrku pod tytułem ,,to nie my mordowaliśmy, to nas mordowano". Stracił mój szacunek ale jako piłkarz jest wciąż piłkarzem na dobrym poziomie. Wie gdzie się znaleźć. Gdzie był królem? W Genoi.. gdzie szła długa piłka na rosłego napastnika który zgrywał piłkę w pole karne. To jest typowy lis, każda wolna piłka to będzie jego piłka. Ale zagraj mu piłkę na 30 metr i niczym się wyróżnia. To jest typowy napastnik. Ma dynamikę i orientację. Technicznie nigdy nie dojdzie do poziomu światowych zawodników ale tam gdzie oni będą pytać co to za kopanina Piątek się odnajdzie.

Noer - 5 listopada 2022, 18:44:35 - *.146.0.97.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Piątek jest przed Świderskim!Jest Lewandowski Milik i Piatek zaden inny.Kropka.Swiderski teraz nie gra i tyle tak jak Buksa czy Jóźwiak.To samo Puchacz I inne twory nie grające.Gruby mówił jak nie grasz w lidze nie reprezentujesz kraju!Ciekawe co zrobi Gruby???Ci z Ameryki sami się wyleczyli.A jak ich powoła to będzie nokaut dla Narodu!

Adamst - 5 listopada 2022, 19:31:52 - *.dynamic.chello.pl