29 października 2022, 21:48:08 - Dominik
Debiut Rafała Strączka w Bordeaux

Rafał Strączek zadebiutował w Bordeaux w wygranym 3-0 (0-0) meczu VII rundy Pucharu Francji przeciwko czwartoligowemu Stade Bordelais.

29 października 2022, 20:00 - Le Bouscat (Stade Sainte-Germaine)
Stade Bordelais 0-3 FC Girondins de Bordeaux
Zuriko Dawitaszwili 55 (k), Yoann Barbet 72, Logan Delaurier-Chaubet 84

żółte kartki: Hugo Demory, Jonathan Abonckelet - Aliou Badji, Tom Lacoux.

sędziował: Romain Delpech.

Strączek rozegrał całe spotkanie.

2009 rok - 29 października 2022, 21:59:09 - *.244.153.227
Dobra wiadomość Najważniejsze że gra i ładnie sie rozwija

Świrlandia - 29 października 2022, 22:48:34 - *.ip.oxynet.pl
I pomyśleć że jeszcze kilka lat temu grał w naszym JKS Jarosław.. ładnie się chłopak rozwinął

Ujek - 29 października 2022, 23:07:47 - *.centertel.pl
Spokojnie to puchar z czwartoligowych wcem. Powodzenia panie Strączek

Hans - 30 października 2022, 4:18:25 - *.centertel.pl
Myślałem, że chociaż w tej drugiej lidze coś gra. A tu już prawie listopad, a on dopiero debiutuje i to w meczu z czwartoligowcem. Nie wiem, gdzie tu widzicie rozwój.

Fks fan - 30 października 2022, 7:21:51 - *.centertel.pl
Nie wiem czy przemyślane było odejście że Stali , mógł jeszcze jeden sezon pograć , a później mógłby coś łapać jakiś dobry kontrakt. Jest jeszcze młody i potrzebuje grać , a tak siedzi na ławie w 2lidze w słabym klubie prawie bankrucie .....nie wiem czy dobrze ...

Samon - 30 października 2022, 9:19:25 - *.202.113.71.dyn.user.ono.com
Serio on dopiero zagral 1 mecz😂 chłop za słaby na 2 ligę francuska No nie mam pytań co on zrobił ze swoją kariera😂😂😂

mick - 30 października 2022, 10:25:39 - *.151.41.72
Ma za rywala do miejsca w bramce byłego kilkunastokrotnego reprezentanta Francji w kategorii juniorów, rocznik 1999. Musiałby być ze 3 razy lepszy, żeby go wygryźć. Jakby został w Stali, to może teraz byłby w szerokiej kadrze na MŚ, a tak to musi czekać na kolejny mecz pucharu Francji. Zmarnowany sezon, podobnie jak Sitek, no ale cóż, ich wybór.

mick - 30 października 2022, 10:27:06 - *.151.41.72

Neutral60 - 30 października 2022, 11:53:41 - *.icpnet.pl
Gdyby to była liga TO BYŁOBY COŚ .!!!!!!!!!!

Martin - 31 października 2022, 8:30:21 - *.next.zicom.pl
Mamy tych bramkarskie. Według mnie kolejność tylko zagranicą. Szczęsny Fabiański Skorupiaki Grabara Bułka Gikiewcz Majecki Lis Białkowski Lottka Majchrowski Tytoń Straczek Kurto. Pewnie kogoś pominąłem ale tak to widzę.