7 października 2022, 16:52:19 - bartekwr9
Gol Ariela Borysiuka

Ariel Borysiuk strzelił gola dla KF Laçi w zremisowanym 3-3 (1-2) meczu 7. kolejki albańskiej ekstraklasy z KF Tirana. Był to jego pierwszy gol w tym sezonie.

7 października 2022, 15:00 - Tirana (Stadiumi Selman Stërmasi)
KF Tirana 3-3 KF Laçi
Redon Xhixha 23, 36, 73 - Mentor Mazrekaj 21, 89, Ariel Borysiuk 63 (k)

żółte kartki: Jocelin Behiratche, Lukman Hussein - Serxho Ujka, Luka Cucin, Marko Roganović.

sędziował: Silvio Dyrmishi.

Borysiuka w 78. minucie zmienił Đorđe Ivković. Na ławce gości cały mecz spędził Mykyta Peterman (ostatnio Zagłębie Sosnowiec).

KF Laçi ma na koncie cztery punkty i zajmuje dziewiąte, przedostatnie miejsce w tabeli.

Emen - 7 października 2022, 19:46:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Na poczatku lat 90 podawano, że w calej Albanii jezdzi tylko 19 aut. Minelo 30 lat i zarabia tam polski talent pilkarski

CheGuevara - 7 października 2022, 19:51:01 - *.warszawa.vectranet.pl
Smuda/Nawałka/Wuja/ Czesiu powinni go sprawdzić!

zibiroman - 7 października 2022, 20:06:34 - *.aronet.pl
hehe pamiętam jak był już prawie w Club Brugge, ale jednak baza treningowa Kaiserslautern go przekonała. I dziś piłkarz, jak i Kaiserslautern są w podobnym miejscu

Wsumie - 7 października 2022, 21:10:26 - *.access.telenet.be
Kiedy powrot do kadry, ogólnie to nie żart,zamiast krychowuaka jak znalazł

aquarius - 7 października 2022, 23:19:50 - *.131.175.81
Ikshiiksha

mojo jojo - 8 października 2022, 4:48:00 - *.205.208.85.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
on zarabia wiecej na minute niż wy na miesiąc wiec milczeć! i ma płatne wczasy pod gruszą i zniżkę na węgiel!

FK - 8 października 2022, 10:39:40 - *.10.208.134
@ Emmen Bzdura totalna z tą liczbą aut w Albanii.
Aczkolwiek najmniej w Europie na km2 podobnie było z drogami asfaltowymi. ALe nie 19 sztuk heh

Neutral60 - 8 października 2022, 10:52:07 - *.icpnet.pl
Liga albanerska to potęga. Dziewiąte miejsce klubu Ariela w takiej topowej o czymś świadczy ? I nawet nie zagrał całego meczu. A bramka z karnego .I o czy tu mówić ? Solidny sportowy zjazd .

Myk - 8 października 2022, 16:16:04 - *.17.41.3.atman.pl