1 października 2022, 13:36:37 - Pawel97
Drużyna Filipa Kurty zdobyła Puchar Australii

Macarthur, którego zawodnikiem jest Filip Kurto, wygrał 2-0 (1-0) w finale Pucharu Australii z drugoligowym Sydney United 58. 31-letni bramkarz rozegrał całe spotkanie.

1 października 2022, 11:45 - Sydney (CommBank Stadium)
Sydney United 58 FC 0-2 Macarthur FC
Alhassan Touré 32 (k), Ulises Dávila 90 (k)

żółte kartki: Anthony Tomelic, Jordan Roberts (Sydney United 58).

sędziował: Daniel Elder.
widzów: 16 461.

W drużynie Macarthur były zawodnik Wisły Płock Jake McGing zagrał pełny mecz.

cycu - 1 października 2022, 13:44:06 - *.centertel.pl
Fajnie ale wartość takiego trofeum 🏆 jest zblizona do pucharu sołtysa Pcimia

jeziorak - 1 października 2022, 14:09:09 - *.47.115.159.ipv4.supernova.orange.pl
Obstawiam że w Australi to by jak równy z równym biła się taka Olimpia Zambrów czy Stomil Olsztyn, a już Wieczysta to byłby dominator.

Qulty - 1 października 2022, 14:11:59 - *.reb.o2.cz
@cycu @jeziorak
Kiedy na Stomilu czy Olimpi było 16000 widzów?

kibic - 1 października 2022, 14:22:43 - *.centertel.pl
Qulty, a od kiedy ilość widzów na meczu przekłada się na poziom sportowy rozgrywek?

kibol - 1 października 2022, 14:37:08 - *.89.122.94
Właśnie wróciłem z meczu. Filip najlepszy na placu. Powołanie to kwestia czasu.