24 września 2022, 22:41:15 - bartekwr9
LN: Mikael Ishak i Jesper Karlström zagrali w reprezentacji Szwecji

Mikael Ishak i Jesper Karlström z Lecha Poznań zagrali w reprezentacji Szwecji w przegranym 1-4 (1-2) meczu 5. kolejki grupy 4 dywizji B Ligi Narodów z Serbią.

24 września 2022, 20:45 - Belgrad (Stadion Rajko Mitić)
Serbia 4-1 Szwecja
Aleksandar Mitrović 18, 45, 48, Saša Lukić 70 - Viktor Claesson 15

żółte kartki: Andrija Živković, Sergej Milinković-Savić, Uroš Račić - Isak Hien.

sędziował: Georgi Kabakow (Bułgaria).
widzów: 14 122.

Karlström wszedł na boisko w 73. minucie, gdy zszedł z niego Emil Forsberg. Ishak w 84. minucie zastąpił Dejana Kulusevskiego. Poza kadrą meczową gości znalazł się natomiast inny zawodnik "Kolejorza" Filip Dagerstål, który nie pojechał na zgrupowanie reprezentacji z powodów osobistych.

Na ławce Serbii pozostał Filip Mladenović (Legia Warszawa), a cały mecz zagrał Vanja Milinković-Savić (w przeszłości Lechia Gdańsk).

Eeyk - 24 września 2022, 22:49:06 - *.centertel.pl
Za to Serbia wygrała tylko dzięki Mladenovi!

mati - 24 września 2022, 22:59:34 - *.yggdrasil.ws
LegiaPany zobaczymy jak dostaniecie od Lecha Mistrza Polski tak jak dostaliście od Rakowa 4-0 tylko w Poznaniu będzie więcej.

mati - 24 września 2022, 23:01:47 - *.yggdrasil.ws
Wasz Mladenović nawet z ławki nie wszedł.

Leo - 24 września 2022, 23:14:21 - *.dynamic.chello.pl
Klęska Szwecji

sbn - 24 września 2022, 23:50:42 - *.play-internet.pl
Mitrović to najbardziej niedoceniany TOP zawodnik świata od kilku lat jest czołowym strzelcem eliminacji i teraz Ligi Narodów. Mega gracz który zbyt dużej kariery klubowej zrobić nie może

Valdas - 25 września 2022, 4:21:57 - *.play-internet.pl
@sbn w Fulham też pakuje bramkę za bramką. Poradziłby sobie i we Włoszech i w Niemczech etc. i to w najlepszych drużynach z tych krajów. Od sezonu 17/18 gra w Londynie. Dziwię się że nie podnosi sobie poprzeczki.

ehg - 25 września 2022, 8:38:10 - *.dynamic.chello.pl
Bo typ strzela w championship a jest mialki jak caly zespol Fulham w EPL. To ze strzelil w tym sezonie kilku bramek nie oznacza od razu ze jest czolowym pilkarzem w Europie. Nie badzmy smieszni.

Pazurek - 25 września 2022, 9:57:32 - *.cust.tele2.se
Do piszących o Mitroviciu:
Zszedł z kontuzją stopy.

Corsar - 25 września 2022, 12:25:11 - *.205.214.1.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Szwecja ma najsłabszą kadrę od - chyba - 40 lat. Skoro nawet do niej powołują piłkarzy ze średniaka naszej ligi, to pokazuje, że Trzy Korony idą mocno w dół. I jeszcze mogą niżej spaść. Za to Serbia, czy Norwegia mają pokolenie wybitnych zawodników, którzy mogą ugrać tyle, co Chorwaci. Robi się ciekawie na mapie piłkarskiej Europy. Węgry, Norwegia, Serbia, Chorwacja idą do góry. Anglia, Szwecja, Holandia, Niemcy dołują.

jacOl - 25 września 2022, 12:41:24 - *.icpnet.pl
@Corsar Węgry i Norwegia nie jadą na MŚ a Chorwacja i Serbia mają takie grupy, że mogą z nich nie wyjść. Co do Niemiec, Holandii i Anglii - ci raczej pewny awans do fazy pucharowej. LN to nie jest żaden wyznacznik.

Broda - 25 września 2022, 13:23:09 - *.ap-media.pl
Teraz widać ze wygrana ze Szwecją w barażach nie wynikała z wybitnego meczu Polski tylko ze słabości Szwedów, ten mecz tylko zapudrował tylko syf i nędzę która jest w naszej kadrze pokazały to mecze z Belgami czy Holandią a listopadzie na mundialu będzie znowu rozczarowanie.