eWinner II liga: Kotwica 2-0 Zagłębie II L.

10 września 2022, 16:00 - Kołobrzeg (Stadion Miejski)

Kotwica: 1. Oskar Pogorzelec - 21. Michał Kozajda, 66. Piotr Witasik, 4. Damian Kostkowski, 19. Sebastian Murawski, 72. Sebastian Szczytniewski (69, 3. Radosław Tuleja) - 22. Kamil Kort (81, 77. Kamil Bartoś), 16. Josip Šoljić, 8. Michał Cywiński (63, 7. Dominik Chromiński), 10. Paweł Łysiak (80, 97. Tomasz Kaczmarek) - 25. Jakub Bojas (62, 20. Grzegorz Goncerz).

Zagłębie II: 1. Michał Matys - 2. Bartłomiej Kłudka, 3. Jakub Kolan, 4. Kacper Lepczyński, 5. Mateusz Bartolewski - 7. Kōki Hinokio (80, 18. Kacper Masiak), 6. Mateusz Kizyma, 8. Filip Kocaba (86, 17. Kacper Terlecki), 10. Dawid Pakulski, 11. Szymon Kobusiński (86, 13. Jakub Rogalski) - 9. Oliwier Sławiński (58, 16. Paweł Kruszelnicki).

żółte kartki: Szczytniewski, Chromiński, Kaczmarek - Kobusiński, Kłudka.

sędziował: Dominik Sulikowski (Gdańsk).
widzów: 1510.

Bub - 10 września 2022, 17:56:50 - *.btk.net.pl
HAHA jeszcze 7 wygranych i Kotwica będzie świętować awans po pierwszej rundzie. :D W ogóle kiedy ostatnio ktoś w polskich ligach centralnych wygrał 9 meczy z rzędu?

bazyli - 10 września 2022, 18:12:39 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Bub@ To tylko pokazuje słabość polskiej piłki. Pokazuje jak słaba jest II liga...Supremacja jednego zespołu oznacza, że inne kluby są dużo słabsze. Ale Kotwica nie cieszcie się tak...Nie wiadomo, co będzie wiosną!

Gugu - 10 września 2022, 18:13:44 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Kiedys chyba w 1 lidze Flota Swinoujscie tez szla jak burza z charlsem Nwaogu w ataku pamietam

Gryfita - 10 września 2022, 18:20:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W ekstraklasie zdarzyło się dwa razy 12 wygranych (obie serie Widzew) raz 11 (Górnik), cztery razy 10 (Górnik, Ruch i dwa razy Wisła) i siedem razy 9 (Górnik, Lech, Legia, Widzew, dwa razy Wisła oraz Dyskobolia w sezonie korupcyjnym, za kasę). W XXI wieku taka seria była raz - 10 wygranych meczów Wisły Kraków od 10 maja do 13 września 2009, czyli seria obejmowała dwa sezony.

Hans - 10 września 2022, 18:26:53 - *.dynamic.chello.pl
Tak, sezon 12/13 mieli w pierwszych 10 kolejkach 9 zwycięstw i 1 remis. Ale na wiosnę się posypali i awansu nie było. Flota z tych sezonów od 2012 do 2014 to był całkiem interesujący zespół. Przewinęli się wtedy przez Świnoujście choćby Arek Reca, Bartek Śpiączka czy Dawid Kort. Ponadto Forenc, Mokwa czy Fryc, którzy coś tam pograli potem w ekstraklasinie.

Tom - 10 września 2022, 18:29:10 - *.dynamic.gprs.plus.pl
KOtwica wygrywa bo im sie chce i sprawia im radosc,ale wszyscy maja chłodne głowy bo do konca pozostało 24 meczów.Nie odktywajmy prawdy,ze wszystko moze sie zdarzyc.Na razie życzymy im powodzenia w kazdym meczu.A czy elstraklasa jest tez silna ,a tle innych krajów?

Pirat - 10 września 2022, 19:06:04 - *.hosted-by-worldstream.net
@bazyli na wiosnę będzie awans do 1 ligi mie musisz sie o nas martwić

Gryfita - 10 września 2022, 19:09:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wiesz, bracie Piracie, pomarudzić muszą, tylko tak się mogą pocieszyć... A Kotwa i tak wszystkich zmiata z boiska. Pogoń z Wami!

Obserwator - 10 września 2022, 19:21:50 - *.play-internet.pl
Patrząc dzisiaj na ,, tężyznę’’ fizyczna i jak po boisku poruszal sie sędzia Sulikowski to mam pytanie czy oni przechodzą jakieś testy sprawnościowe?

andy 74 - 10 września 2022, 20:17:13 - *.static.chello.pl
Ko-Ko zapier..... jak japoński Szinkansen!

TomD - 10 września 2022, 20:41:23 - *.play-internet.pl
Byłem na meczu 1 połowa taka sobie pozostawiała wiele do życzenia w wykonaniu Kotwicy ale już nas do tego przyzwyczaili tak jak by chcieli zmęczyć przeciwnika. Miedziowi wystawili kilku zawodników z ekstraklasy ale i co z tego jak w 2 połowie po około 10-15 min. przestali praktycznie istnieć a Kotwica się powoli rozkręcała. Widać doświadczenie i coraz większe zgranie zawodników Kotwy oby tak dalej czapki z głów.....

Art. - 10 września 2022, 21:14:23 - *.205.214.109.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
A ja abyłen na całym, meczu i wiedziałem, z_i,żebędzie 2:0

Max - 11 września 2022, 11:14:04 - *.play-internet.pl
Co by nie mowic,w Zaglebiu zagralo 12 juniorow w tym 7 nastolatkow. Najstarszy zawodnik Lubina mial 24 lata. Dla polskiej pilki takie druzyny to skarb,z tej grupy ktos sie wybije moze nawet do reprezentacji. Takie duzyny to ja szanuję.