Fortuna I liga: Chojniczanka 1-1 Stal Rz.

11 sierpnia 2022, 18:00 - Chojnice (Stadion Miejski Chojnice)

Chojniczanka: 31. Bartosz Neugebauer - 3. Marcin Grolik, 47. Damian Byrtek, 5. Mateusz Bartosiak (80, 25. Kacper Kasperowicz) - 11. Kamil Mazek, 27. Filip Karbowy (40, 8. Sam van Huffel), 6. Szymon Drewniak (46, 4. Paweł Czajkowski), 23. Bartłomiej Kalinkowski, 28. Michał Mikołajczyk - 17. Tomasz Mikołajczak (73, 9. Patryk Tuszyński), 30. Szymon Skrzypczak (73, 7. Adam Ryczkowski).

Stal: 1. Przemysław Pęksa - 15. Dominik Marczuk, 26. Łukasz Góra, 91. Paweł Oleksy (41, 23. Krystian Wrona), 37. Piotr Głowacki - 10. Bartłomiej Poczobut, 7. Krzysztof Danielewicz (60, 11. Andreja Prokić), 68. Bartosz Wolski - 69. Damian Michalik (68, 9. Wiktor Kłos), 17. Kacper Sadłocha (68, 19. Patryk Małecki), 20. Kacper Piątek (60, 80. Dawid Olejarka).

żółte kartki: Van Huffel, Byrtek, Czajkowski, Tuszyński, Mazek - Sadłocha, Góra, Poczobut.

widzów: 1416.

DrGranat - 11 sierpnia 2022, 20:00:11 - *.play-internet.pl
Pozdrowienia dla wszystkich, którzy obstawili +2.5, hahaha

Dejf - 11 sierpnia 2022, 20:01:32 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jak ten sędzia nie zostanie zawieszony to piłka nożna w tym kraju nie ma prawa bytu.

jo - 11 sierpnia 2022, 20:08:07 - *.dynamic.chello.pl
haha gdzie ta wielka stal rzeszow i atak na eklape.

jofcoff - 11 sierpnia 2022, 20:10:07 - *.191.205.159.ipv4.supernova.orange.pl
jo a gdzie ta twoja reska duma miasta ???

Lolek - 11 sierpnia 2022, 20:12:08 - *.kolnet.eu
Kafarski to ja pisałem że do Komańczy w październiku a toż ten wuefista września nie doczeka.

Ruch1920 - 11 sierpnia 2022, 20:15:20 - *.jmdi.pl
dobrze ze sedzia nie uznał bramki dla Chojniczanki bo martwiłbym sie o trenera Mysliwca. Sympatyczny czlowiek a ostatnio pokazał ze stan emocjonalny ma troche rozchwiany. Stal jak widać nie taka mocna skoro nie wygrywa kolejnego meczu, trudno o słabszego rywala od Chojnic, to nie jazda figurowa gdzie ocenia sie styl. Powodzenia w meczu z łks, którego niecierpie.

2 LIGA - 11 sierpnia 2022, 20:17:46 - *.252.223.7
Chojnice wiecie co. Za rok zapraszamy.

Zoro - 11 sierpnia 2022, 20:18:50 - *.dynamic-3-poz-k-0-1-0.vectranet.pl
Stal musi zacząć grać uważniej w obronie zwłaszcza w meczach u siebie. I może coś z tego będzie, bo w ofensywie jest potencjał.

Td - 11 sierpnia 2022, 20:22:14 - *.petrus.pl
Przestańcie pisać o sedziach .Kto i kiedy został zawieszony.Oni są nieomylni i nie zawistni .Chojniczanka w drugiej połowie słabo grała .Zmiennicy mają braki kondycyjne i strzeleckie.Motorycznie to widać gołym okiem .Trener od motoryki i analizy przeciwnika do wymiany

luk - 11 sierpnia 2022, 20:22:42 - *.proneteus.pl
Stal idzie śladem Rakowa. W pierwszym sezonie w I lidze 2017/18 Raków środek tabeli i początek słaby.
Awans w przyszłym sezonie, spokojnie

abraxas - 11 sierpnia 2022, 20:26:16 - *.51.118.245
Czy Myśliwiec wie jak to się stało że nie wygrali ?

Ofl - 11 sierpnia 2022, 20:26:48 - *.centertel.pl
Martwię się o Stał, bo Myśliwiec raczej nie odejdzie od swojej filozofii, nawet kosztem spadku. Podejrzewam u niego pewną dysfunkcję, która może to tłumaczyć.

Keczup - 11 sierpnia 2022, 20:27:31 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Konferencje z udziałem trenera Myśliwca biją skecze Neonówki.

Leo - 11 sierpnia 2022, 20:39:45 - *.play-internet.pl
Masakra. To się dzieje w meczach Chojniczanki to paradną futbolu. Trener i dyrektor sportowy muszą zostać zmolnieni. Sponsorzy tego nie widzą. Muszę to wymóc na zarządzie inaczej za kilka kolejek nie będzie czego ratować. Zmiany są niezbędne i widzi to 90 procent chojnickiej kibiców

Var.. - 11 sierpnia 2022, 20:41:49 - *.petrus.pl
4 sytuacje z varem przeciwko Chojniczance już w tym sezonie. To jest niesamowite. Gol na 2:1 w 79 minucie, kibice się cieszą a po chwili nieuznany gol czy słusznie nie wiadomo. Widzów około 1600

Keczup - 11 sierpnia 2022, 20:42:14 - *.dynamic.gprs.plus.pl
90 procent chojnickich kibiców to jakieś 90 osób, nie?

Waldi1312 - 11 sierpnia 2022, 20:50:18 - *.ostnet.pl
Niesamowite jest to, ze przy trasie na poziomie prawie 1500 km (735 km w jedna stronę), Stal Rzeszow dopinguje więcej osób niż Resovie u siebie w meczu z Arka (w młynie 100 osób).
Niesamowite!

koliber - 11 sierpnia 2022, 21:46:05 - *.adsl.inetia.pl
damian byrtek to jakiś parodysta, reszta obrony zagubieni w mgle,współczuję bramkarzowi grać z takimi słupami

chojnice - 11 sierpnia 2022, 23:13:42 - *.petrus.pl
Frąckowiak te Twoje transfery to wielki nie wypał..Jeżeli Cię Jarek Klauzo nie wyrzuci to już nikt..Chrzanu to zrobił zawsze ekipe..Brakuje go..

jo - 11 sierpnia 2022, 23:19:00 - *.dynamic.chello.pl
@jofcoff nie jestem z rzeszowa.. a "wielkie ambicje" stali wyszły poza podkarpacie.

resoviak - 12 sierpnia 2022, 0:01:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Co ja widzę spadek stali do Ewinner II Liga

Wojtex216 - 12 sierpnia 2022, 5:07:55 - *.climaxnet.pl
Poszukuję bilet z tego meczu do kolekcji. wojtex216@wp.pl

kaszub - 12 sierpnia 2022, 7:28:57 - *.play-internet.pl
Paluch i Klauzo dlaczego nie zrobiliście oprawy?
Na poprzednim meczu ze Stalą sektor C mieliście zapełniony, wczoraj pustki.

małolat - 12 sierpnia 2022, 7:36:16 - *.play-internet.pl
Frącek znikaj. Ty nie masz pojęcia o piłce.
Ściągnąłeś samych drewniaków. Sprowadzeni zawodnicy nadają się co najwyżej do III ligi.

g8 - 12 sierpnia 2022, 7:43:15 - *.petrus.pl
Te wszystkie bomby transferowe w Chojniczance okazały się niewypałami, a w bramce to nie bomba a jakaś cypletka czyli kapiszon...

Kowal - 12 sierpnia 2022, 8:17:25 - *.5.28.78.petrus.pl
Źle wygląda Chojna. Nie widać pomysłu. Wczoraj jak dzieci we mgle i muchy w smole. Wszystko wolne, schematyczne. Stal grała wysoko, więc wystarczyłoby zagrać dobrą prostopadłą piłkę. My nawet idąc 3:1 nie potrafiliśmy tego wykorzystać.
W 1. składzie wychodzi trzy nominalne 8, z których żaden nie potrafi przerwać akcji i żaden nie umie kopnąć piłki do przodu dalej niż na 5 metrów.
Żaden zawodnik sprowadzony nie daje jakości.
Van Huffel wczoraj dramatyczny. Byrtek ślamazarnie wolny. etc, etc.
Na razie graliśmy z tymi "słabszymi" ekipami.
Wliczając sparingi mamy na koncie 12 meczów bez zwycięstwa.
I jeszcze jedno.
Czy naprawdę Frąckowiak jest tak toksyczny i ma taką władzę?
Pytam,bo po poprzednim meczu z Puszczą były masażysta Chojny pisał, że dajmy Kafarskiemu pracować, bo pracuje w ciężkich warunkach.
O jakie warunki chodzi?
Przecież sztab szkoleniowy zwiększył się o kilka osób, a kasa też się na pewno zgadza. Dyrektor sportowy?
Zobaczymy, co będzie dalej, ale optymistą trudno raczej być

Andy - 13 sierpnia 2022, 15:32:43 - *.play-internet.pl
Odwróć tabele resovia na czele

StalRz - 13 sierpnia 2022, 15:35:24 - *.play-internet.pl

Zwyczajny - 14 sierpnia 2022, 1:29:40 - *.socal.res.rr.com
Sytuacja przypomina tą za Janusza Niedzwiedzia. Super gra, mało punktow. Odpowiedzialnosc wtedy jaki teraz Dyrektor Sportowy. Wtedy brakowalo napastnika oraz Kostkowski gral drewno. Teraz brakuje środka obrony (dwu klasowych pilkarzy) i jednego boku. Duzy znak zapytania z bramkarzem ( po co ktos z 3 ligi na 1 lige?!). Przy tym sposobie bronienia chyba zbyt przeszacowano mozliwosci obecnej formacji na tym poziomie rozgrywek.