17 stycznia 2022, 4:09:57 - maciejko
Mateusz Szwed zadebiutował w Alkí Oróklini

Mateusz Szwed zadebiutował w drugoligowym Alkí Oróklini w wygranym 1-0 (1-0) meczu 16. kolejki drugiej ligi cypryjskiej z Olympiás Lybión. Polak wszedł na boisko w 90. minucie w miejsce Davida Fadairo. 21-letni pomocnik związał się z klubem umową obowiązującą do 30 maja 2023 roku.

16 stycznia 2022, 13:30 - Agía Nápa (Dimotikó Stádio Agías Nápas)
Olympiás Lybión 0-1 Alkí Oróklini
Sotíris Finíris 39

żółte kartki: Giánnis Katsiámis, Aladje N'Djai, Panagiótis Papaperikléous - Kóstas Charalábous, Vilim Posinković.

sędziował: Panagiótis Chatzigeorgíou.

Cały mecz w drużynie gości rozegrali Mateusz Taudul oraz były zawodnik Ruchu Chorzów Vilim Posinković.

Alkí Oróklini zajmuje piąte miejsce w tabeli z dorobkiem 30 punktów.

meme - 17 stycznia 2022, 7:57:00 - *.internetdsl.tpnet.pl
Posinkovic to sie z Gikiewiczem moze bic o najbarwniejsza kariere oguem

Egzpert - 17 stycznia 2022, 8:26:19 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Tylko, że Gikiewicz to co jakiś czas do bramki trafia, a ten Posinković od święta, albo i rzadziej.

Piłkarskie - 17 stycznia 2022, 9:07:15 - *.centertel.pl
No ale Posinković i do naszej ligi trafił. Żaden piłkarski parodysta nie zaliczy kariery do udanych bez naciągnięcia polskiego klubu na swoje usługi.

Ojgen - 17 stycznia 2022, 12:01:15 - *.30.114.236.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl