30 grudnia 2021, 14:54:19 - LukaszL
Gol Konrada Michalaka w Pucharze Turcji

Konrad Michalak zdobył bramkę dla Konyaspor Kulübü w wygranym 2-0 (0-0) spotkaniu 1/16 finału Pucharu Turcji z drugoligowym Ümraniyespor Kulübü. To pierwsza bramka 24-letniego pomocnika w pucharze w tym sezonie.

30 grudnia 2021, 13:00 - Konya (Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu)
Konyaspor Kulübü 2-0 Ümraniyespor Kulübü
Konrad Michalak 49, Ahmed Hassan 58

żółta kartka: Yiğithan Güveli (Ümraniyespor).

sędziował: Sarper Barış Saka (Antalya).

Michalak grał do 65. minuty, gdy zmienił go Zymer Bytyqi. Na ławce rezerwowych gospodarzy spotkanie spędził Guilherme (w przeszłości Bruk-Bet Termalica Nieciecza i Jagiellonia Białystok). Poza kadrą gości znalazł się Stefano Napoleoni (kiedyś Widzew Łódź).

Lee - 30 grudnia 2021, 16:25:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl