19 grudnia 2021, 8:02:00 - gabrielba
Czerwona kartka Filipa Kurty

Filip Kurto otrzymał czerwoną kartkę w wygranym 2-1 (0-1) przez jego Macarthur FC meczu 5. kolejki australijskiej ekstraklasy przeciwko Newcastle United Jets FC. 30-letni bramkarz grał od początku spotkania.

19 grudnia 2021, 6:05 - Sydney (Campbelltown Stadium)
Macarthur FC 2-1 Newcastle United Jets FC
Daniel De Silva 48, James Meredith 84 - Beka Mikeltadze 35

żółte kartki: Craig Noone, Charles M'Mombwa, Tomislav Uskok, Moudi Najjar, Lachlan Rose - Mohamed Al-Taay.
czerwona kartka: Filip Kurto (18. minuta, Macarthur, za faul taktyczny).

sędziował: Alex King.

W zespole gospodarzy od 58. minuty grał Jake McGing (w przeszłości Wisła Płock), gdy z boiska zszedł Liam Rose.

Macarthur FC jest liderem w ligowej tabeli z dorobkiem 13 punktów.

Lobo - 19 grudnia 2021, 9:18:39 - *.dynamic.chello.pl
Dobrze że dostał kartkę, dzięki temu wygrali.

kowal12 - 19 grudnia 2021, 9:32:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nazwisko Kurto się nie odmienia....

Witkowski - 19 grudnia 2021, 9:34:40 - *.dynamic.chello.pl
@kowal12
A to dlaczego? Zasadniczo w polskim odmienia się każde nazwisko.

kowal12 - 19 grudnia 2021, 9:36:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak patrzę na statystyki to dzięki Filipowi są na górze tabeli. (sofascore)

Grosicki - 19 grudnia 2021, 9:44:10 - *.204.17.209.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Można powiedzieć że woził zespół swoim zejściem

WAGNER - 19 grudnia 2021, 11:24:48 - *.play-internet.pl
Do czerwonej kartki miał najwięcej obronionych strzałów w lidze i 96% skuteczności. W A League na razie puścił 1 gola z karnego, 2 mecze wybronił i uratował punkty, ale ten dzisiejszy błąd przypomina jego poprzednie sezony, gdy kilka razy wychodził niepotrzebnie przed pole karne, był spóźniony i kończyło się stratą gola.

kibol - 19 grudnia 2021, 14:34:59 - *.pa.nsw.optusnet.com.au
Wracam z meczu. Byki idą na majstra. Nie ma Tüska w mieście. Piszę miasto, gdyż region Macarthur raptownie się w takowe zmienia.

23$ - 19 grudnia 2021, 15:14:18 - *.play-internet.pl
Wielka strata!! Rozpacz

lewy - 19 grudnia 2021, 17:29:05 - *.dynamic-4-waw-k-4-1-0.vectranet.pl
Jaki jest sens faulowania taktycznego w 18 minucie przy wyniku 0-0? Chyba lepiej stracić bramkę, ale nie osłabiać swojego zespołu na 70 minut meczu.

lokoko - 19 grudnia 2021, 22:21:17 - *.play-internet.pl
@lewy oglądałeś skrót meczu? to nie jest trudne, dostępny na YT. poszukaj i wróć tu odpowiedziec sobie na swoje durne pytanie.