16 grudnia 2021, 22:04:26 - euzi
Łukasz Benedykciński i Szymon Czajor na liście transferowej KKS-u 1925

Bramkarze Łukasz Benedykciński i Szymon Czajor otrzymali od władz KKS-u 1925 Kalisz pozwolenie na szukanie nowego klubu i są dostępni do wypożyczenia.

20-letni Benedykciński do drugoligowca trafił latem i nie zdołał zadebiutować w pierwszej drużynie. 20-letni Czajor zanotował jeden występ w eWinner II lidze.

źródło: KKS 1925 Kalisz

d2bo - 17 grudnia 2021, 0:32:58 - *.6.210.218.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ten Czajor to niezły przypadek. Gdzie nie pójdzie, tam nie gra.

obserwator - 17 grudnia 2021, 3:29:58 - *.dynamic.mm.pl
Czyli będą wzmocnienia. W trakcie poprzedniego okna transferowego odeszło kilku dobrych piłkarzy, a ci którzy zostali obniżyli poziom. Pojawiły się kontuzje ( Kaszuba, Łuszkiewicz ), nadal brakowało wykończenia akcji w polu karnym. Zespół zagrał dobrze w meczu pucharowym z Pogonią Szczecin ( 2:1 ), nieźle w drugiej połowie z Rakowem Częstochowa ( 1:2 ). Trenerzy odsunęli do rezerw obrońcę Waleńcika, który dobrze zagrał w pucharach ( strzelił gola! ), był podstawowym obrońcą poprzedniego sezonu, przyszedł nowy trener i porażki. Drużyna przegrała mecze, które powinno się wygrać z Bełchatowem i Sokołem Ostróda w Kaliszu ! Potrzeba lewego obrońcy, ofensywnych pomocników takich, którzy wiedzą, że aby wygrać mecz to piłka musi wpadać do siatki przeciwnika.

Unia - 17 grudnia 2021, 8:10:30 - *.centertel.pl
d2bo
Na stronie KKS piszą że grał regularnie w rezerwach i to calkiem nieźle. Widziałem w Swarzędzu.W Anglii nie wiem ale w rezerwach Zaglebia też chyba grał regularnie. Gdyby był od Kołakowskiego to on by grał, a tak to Krakowiaka nie wygryzie. Niech chłop idzie do jakiegoś normalnego klubu gdzie bedzie normalna rywalizacja.Moze do Swarzędza haha

obserwator - 17 grudnia 2021, 8:27:06 - *.dynamic.mm.pl
do tego Pana wyżej - widzieliśmy w Kaliszu jak wszedł za Krakowiaka / kontuzja / w meczu z rezerwami Lecha Poznań ! Co wywijał, wychodził do połowy boiska, zamiast pilnować bramki. Kontry i gole - mecz powinien być wygrany Dobrze się prezentował jak przyszedł zimą w sparingach na Majkowskim Wembley, był lepszy od Molendy, potem rezerwy

Unia - 17 grudnia 2021, 9:05:16 - *.centertel.pl
To z Lechem zdaje się nie strzeliliscie karnego i władowaliscie sobie nie do obrony samobója? Czajor tez popełnił błąd ale młody jest i cieżko sie wchodzi w mecz z ławki bramkarzowi. Krakowiak z tego co wiem też miał kilka pustych przelotów w sezonie 😉 Tak naprawde to Czajor szansy nie dostał. Niech chłop idzie, będą myślę gdzieś mieli z niego pożytek.A KKSowi życzę utrzymania

WZL - 17 grudnia 2021, 13:06:25 - *.21.82.65.neoplus.adsl.tpnet.pl
czajor to kozak pamietam.Bierzcie go z powrotem do Lubina za bieszczada!