30 listopada 2021, 20:51:23 - dkelman
Czerwona kartka Davida Kopacza

David Kopacz otrzymał czerwoną kartkę, a jego FC Würzburger Kickers przegrał 0-2 (0-2) z Braunschweiger TSV Eintracht 1895 w zaległym meczu 15. kolejki niemieckiej 3. Ligi. 22-letni pomocnik rozpoczął mecz w wyjściowym składzie.

30 listopada 2021, 19:00 - Würzburg (Flyeralarm Arena)
FC Würzburger Kickers 0-2 Braunschweiger TSV Eintracht 1895
Sebastian Müller 9, Lion Lauberbach 15

żółte kartki: David Kopacz, Ryan-Segon Adigo - Jannis Nikolaou, Niko Kijewski.
czerwona kartka: David Kopacz (61. minuta, Würzburg, za drugą żółtą).

sędziował: Michael Bacher (Bawaria).
widzów: 2000.

W zespole gości Martin Kobylański wszedł na boisko w 79. minucie, gdy opuścił je Sebastian Müller.

FC Würzburger Kickers zajmuje 19. miejsce z 15 punktami po 17 meczach, a Braunschweiger TSV Eintracht 1895 jest czwarty z 29 oczkami po 17 spotkaniach.

zdzicho - 30 listopada 2021, 20:58:27 - *.petrus.pl
brawo Brunszwik.Liczyłem na was.

? - 30 listopada 2021, 21:17:14 - *.30.114.108.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
A kto to jest?

Obiektywny - 30 listopada 2021, 22:52:44 - *.30.131.77.rev.sfr.net
Kobylanski rok temu 20 bramek w lidze plus awans na zaplecze Bundesligi i zjazd.

cwaniak - 1 grudnia 2021, 18:34:25 - *.play-internet.pl
Jak kopał po nogach przeciwników to nie ma się co dziwić, że dostał od sędziego najpierw żółtą a później po drugim faulu drugą żółtą, w konsekwencji dostając czerwoną i wylatując z boiska.