8 listopada 2021, 2:14:44 - mogiel
Bramka Jarosława Niezgody

Jarosław Niezgoda strzelił gola dla Portland Timbers w wygranym 3-0 (2-0) meczu amerykańskiej MLS z Austin FC. Dla Polaka było to trzecie ligowe trafienie w tym sezonie.

8 listopada 2021, 0:00 - Portland (Providence Park)
Portland Timbers 3-0 Austin FC
Cristhian Paredes 17, Jarosław Niezgoda 45, Sebastián Blanco 53

żółta kartka: Sebastian Berhalter (Austin).

sędziował: Rosendo Mendoza.
widzów: 23 127.

Niezgoda grał do 68. minuty, gdy zmienił go Dairon Asprilla.

Portland zakończył sezon zasadniczy na czwartym miejscu w konferencji zachodniej z dorobkiem 55 punktów w 34 meczach i w pierwszej rundzie fazy play off zmierzy się z piątym w tabeli zespołem - Minnesota United.

Smuda - 8 listopada 2021, 8:58:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zaliczyl asyste przy golu Blanco

(L) - 8 listopada 2021, 10:10:57 - *.zychlin.vectranet.pl
No i fajnie.Jarek to jeden z najnormalniejszych polskich piłkarzy.Niech mu się wiedzie.

paker - 8 listopada 2021, 10:53:54 - *.147.66.183.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Cień piłkarza i człowieka. W euro skończony ale emeryturkę w usa sobie dogra.

d2bo - 8 listopada 2021, 11:44:35 - *.6.216.39.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Smuda: ciężko powiedzieć. Według mnie próbował lobować bramkarza, przez co gol musi być uznany jako gol z dobitki. Bez asysty tym razem.

Irtysz_21 - 8 listopada 2021, 11:56:20 - *.koba.pl
zszedł z kontuzją

Ojgen - 8 listopada 2021, 13:11:25 - *.30.115.166.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Genialny napastnik, diamencik z akademii Legii. Podobno mogą dostać za niego nawet 10mln euro lub więcej!

cycu - 8 listopada 2021, 13:22:50 - *.centertel.pl
Super gratulacje!!1 szkoda tylko że w takiej lidze to i moja babcia by coś strzeliła

y - 8 listopada 2021, 15:19:59 - *.204.64.34.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@cycu - to niech pojedzie i coś strzeli.