14 sierpnia 2021, 20:53:25 - bartekwr9
Gol Sebastiana Szymańskiego

Sebastian Szymański strzelił gola dla Dinama Moskwa w przegranym 1-2 (0-2) meczu 4. kolejki rosyjskiej ekstraklasy z Achmatem Grozny. Była to jego druga ligowa bramka w tym sezonie.

14 sierpnia 2021, 19:00 - Grozny (Achmat-Ariena)
Achmat Grozny 2-1 Dinamo Moskwa
Daniił Utkin 35, Anton Szunin 38 (s) - Sebastian Szymański 48

żółte kartki: Władisław Karapuzow, Zoran Nižić, Isłam Alsułtanow, Giorgi Szelija - Diego Laxalt, Dienis Makarow, Guillermo Varela, Dmitrij Skopincew, Iwan Ordeć.

sędziował: Siergiej Iwanow (Rostów nad Donem).
widzów: 7069.

Szymańskiego w 69. minucie zmienił Sylvester Igboun. Na ławce gospodarzy cały mecz spędził Gabriel Iancu (w przeszłości Bruk-Bet Termalica Nieciecza), a poza kadrą meczową znalazł się Konrad Michalak.

Dinamo ma na koncie dziewięć punktów i zajmuje trzecie miejsce w tabeli. Achmat zgromadził sześć punktów i jest dziewiąty.

xyz - 14 sierpnia 2021, 21:04:23 - *.43.73.123.ipv4.supernova.orange.pl
Jak tak dalej będzie mu szło, to już długo tam nie pogra ;)

DUGDynamo - 15 sierpnia 2021, 0:27:20 - *.nat.spd-mgts.ru
Bramka Szymanskiego
3:52

dobrytowar - 15 sierpnia 2021, 2:07:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo! Szkoda tylko, że na euro nie było mu dane zagrać. Ale jak się kogoś wystawia na wahadle, gdzie on nigdy wcześniej nie grał, to nic dziwnego. Aby do listopada.

Oberwator - 15 sierpnia 2021, 8:02:05 - *.play-internet.pl
Na euro za slaby byl i jest ,a wystarczajacy na lige rosyjska.Bylo widać jak w meczach towarzyskich wyglada.Tylko jego ludzie chca go do reprezentacji!

Bolo - 15 sierpnia 2021, 9:31:45 - *.play-internet.pl
Na razie lepszy od Lewego, Milika i Piątka;-)

dobrytowar - 15 sierpnia 2021, 12:27:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W kadrze jełop wystawiał go nie na jego pozycji. On nigdy nie był i nie będzie wahadłowym. To środkowy pomocnik. A skoro na euro była rozważana beznadziejna Kownacka, to szymański tym bardziej powinien znaleźć się w tej kadrze. Ale w listopadzie będzie już po Sousie.

JACOB - 16 sierpnia 2021, 23:52:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl