6 sierpnia 2021, 21:57:42 - Pawel97
Crvena zvezda wygrała w lidze

FK Crvena zvezda, który jest potencjalnym rywalem Legii Warszawa w IV rundzie eliminacji Ligi Mistrzów, wygrał 1-0 (0-0) z FK Napredak w meczu czwartej kolejki serbskiej ekstraklasy. Do dwumeczu Legii z Crveną zvezdą dojdzie, jeśli warszawski klub wyeliminuje chorwacki GNK Dinamo, a Serbowie mołdawskiego Sheriffa Tiraspol.

6 sierpnia 2021, 20:00 - Belgrad (Stadion Rajko Mitić)
FK Crvena zvezda (Belgrad) 1-0 FK Napredak (Kruševac)
Milan Gajić 77

Crvena zvezda: 82. Milan Borjan - 93. Axel Mohamed Bakayoko (61, 77. Marko Gobeljić), 5. Miloš Degenek, 15. Aleksandar Dragović, 2. Milan Gajić - 31. El Fardou Ben Nabouhane, 18. Njegoš Petrović, 7. Nenad Krstičić (79, 55. Slavoljub Srnić), 11. Filippo Falco (66, 24. Željko Gavrić), 22. Veljko Nikolić (60, 4. Mirko Ivanić) - 28. Marko Lazetić (61, 99. Nikola Krstović).

żółte kartki: Milan Gajić - Jovan Marinković, Nikola Marinković.

sędziował: Nenad Minaković.

W zespole gospodarzy zagrał Milan Borjan (kiedyś Korona Kielce).

Crvena zvezda jest liderem z 10 punktami po czterech meczach.

Rewanżowe spotkanie Crvenej zvezdy i Sheriffa odbędzie się 10 sierpnia o godz. 19:00 w Tyraspolu, a mecze IV rundy zostaną rozegrane 17-18 i 24-25 sierpnia.

H - 6 sierpnia 2021, 22:20:18 - *.play-internet.pl
Legia wygra Ligę Mistrzów!!!

JG - 7 sierpnia 2021, 9:51:45 - *.dynamic.chello.pl
Crvena gra w lidze a Legia leży wycieńczona pod kroplówką

F - 7 sierpnia 2021, 10:46:37 - *.play-internet.pl
Legia nie gra w lidze bo Dinamo już wcześniej przełożyło mecz z Istrą zanim rozegrano 1szy mecz w Zagrzebiu.
Crvena Zvezda gra swój mecz bo Sheriff również dzisiaj gra mecz w lidze mołdawskiej, zanim coś napiszecie to się rozeznajcie w temacie...

Sito Riera - 7 sierpnia 2021, 11:10:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wygramy z nimi 2-0 w Belgradzie i 1-0 w Warszawie

@F - 7 sierpnia 2021, 11:11:39 - *.dynamic.chello.pl
Serio wierzysz, że Legia zagrałaby jakby Dinamo grało w ten weekend?

F - 7 sierpnia 2021, 12:46:11 - *.play-internet.pl
Tak wierzę. Przed spotkaniem w Zagrzebiu wiadomo było że Dinamo przełoży mecz ligowy przed rewanżem z Legią, rozpisywały się o tym media. Ekstraklasa nie chciała się zgodzić na przełożenie meczu, fakt że Dinamo nie gra i wstawiennictwo Bońka zadecydowały o odwołaniu meczu z Zagłębiem.

@F - 7 sierpnia 2021, 15:22:23 - *.dynamic.chello.pl
O odwołaniu meczu zdecydowało tylko to, że gra Legia. Jakby to był Lech czy Piast to graliby z musu.

JACOB - 7 sierpnia 2021, 22:36:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl