9 maja 2021, 21:27:21 - dkelman
Drużyna Michała Nalepy awansowała do tureckiej ekstraklasy

Giresunspor, którego zawodnikiem jest Michał Nalepa, wygrał 2-1 (2-1) w meczu ostatniej, 34. kolejki tureckiej drugiej ligi z Tuzlasporem i zapewnił sobie awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. Polak asystował przy pierwszej bramce dla swojego zespołu.

9 maja 2021, 19:30 - Stambuł (Necmi Kadıoğlu Stadyumu)
Tuzlaspor Kulübü 1-2 Giresunspor Kulübü
Kossi Prince Segbefia 15 (k) - Eren Tozlu 5, Ibrahima Baldé 20

żółte kartki: Arif Morkaya - Mamadou Diarra.

sędziował: Atilla Karaoğlan (Adapazarı).

W drużynie gości Nalepa zszedł z boiska w 78. minucie, kiedy wszedł za niego Caner Hüseyin Baş, a były gracz Lechii Gdańsk Abdou Razack Traoré znalazł się poza kadrą. W zespole gospodarzy natomiast w przeszłości występujący w Koronie Kielce Matej Pučko grał do 75. minuty, gdy zmienił go Bahattin Berke Demircan.

26-letni polski pomocnik rozegrał w tym sezonie 26 meczów w lidze i zdobył w nich trzy bramki.

Giresunspor zajął drugie miejsce z 70 punktami.

as - 9 maja 2021, 21:39:06 - *.icpnet.pl
Pablo Sousa powinien sie mu przyjzec

Mrowaa - 9 maja 2021, 21:40:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A o 7 asystach nie wspomnieli

Arsene Węg - 9 maja 2021, 21:55:42 - *.31.17.212.ipv4.supernova.orange.pl
Warto by było rozważyć go pod kątem zastępstwa dla Piotra Zielińskiego w reprezentacji. Pamiętam go z Arki, niesamowity strzał z dystansu, przegląd pola, a technicznie to jest jak to się popularnie mówi, level wyżej niż popularny Zielu

Znawca - 9 maja 2021, 22:29:52 - *.78.60.170
Pamietam jak jeszcze zaczal grac w pilke to byl muzykiem. Lepiej mu to wychodzilo.

Dojcz - 9 maja 2021, 22:54:28 - *.dynamic.gprs.plus.pl
A o asyście Zalewskiego anj słowa

Matt - 9 maja 2021, 23:14:59 - *.play-internet.pl
Bardzo dobry sezon, 3 bramki i 7 asyst.

Krzychu - 10 maja 2021, 1:41:26 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
No nieźle sobie tam Nalepa poradził, podstawowy gracz w swojej ekipie. Ciekawe jak mu wyjdzie przeskok do tureckiej ekstraklasy.
Jako ciekawostkę warto dodać, że królem strzelców został Marco Paixao - 22 gole.

WOZEK - 10 maja 2021, 12:35:25 - *.protonet.pl
Ciekawe jest, kto pisze te posty o III i IV lidze włoskiej lub II tureckiej o lidze z Wysp Owczych o okręgówce z Walii. Pewnie Agenci, zawsze te kilkadziesiąt tysięcy złociszy za prowizje od ewentualnego transferu do Cracovii warto by przytulić

Znawca - 10 maja 2021, 14:22:12 - *.78.246.69
To prawda. Probierz ma na celowniku obronce i pomocnika z 9 ligi farerskiej. Graja na pol etatu bo wypasaja tez owce. Do tego maja po jednej nodze ale jakie to ma znaczenie?

dzl - 10 maja 2021, 14:32:10 - *.100.54.216
Jakiś beton pisze.Bo były piłkarz Arki Gdynia Michał Nalepa i to nie jest tak ważna info..a, jak to że ,były piłkarz lechii nie znalazł się w kadrze drużyny haha