25 kwietnia 2021, 20:38:53 - maciejko
Gole Mateusza Kubasa i Fabiana Zawiszewskiego w Pucharze Islandii

Mateusz Kubas (Snæfell) i Fabian Zawiszewski (Skallagrímur) strzelili gole w meczu I rundy Pucharu Islandii, w którym UMF Snæfell przegrał 1-5 (0-4) z UMF Skallagrímur. Oba zespoły występują w piątej lidze.

25 kwietnia 2021, 16:00 - Ólafsvík (Ólafsvíkurvöllur)
UMF Snæfell (Stykkishólmur) 1-5 UMF Skallagrímur (Borgarnes)
Mateusz Kubas 55 - Snorri Kristleifsson 4, Hervar Gunnarsson 10, Sigurjón Ari Guðmundsson 29, Viktor Már Jónasson 36, Fabian Zawiszewski 56

żółte kartki: Uroš Mladenović, Damian Wota - Fabian Zawiszewski.
czerwona kartka: Ástþór Ýmir Alexandersson (31. minuta, Skallagrímur).

sędziował: Gunnþór Steinar Jónsson.
widzów: 20.

W drużynie gospodarzy Kubas, Damian Wota i Dariusz Wota rozegrali cały mecz, do 20. minuty grał Piotr Gosek, którego zmienił Árni Þór Björnsson, Pawła Kiersznowskiego w przerwie zmienił Elvar Már Eggertsson, a Przemysław Andri Þórðarson spędził mecz na ławce rezerwowych. W zespole gości Zawiszewski zagrał całe spotkanie.

W II rundzie (2 maja) Skallagrímur zmierzy się na wyjeździe z trzecioligowym Kári.

Dojcz - 25 kwietnia 2021, 20:46:16 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Co ich się tam tak nammożyło czyżby Simon Mol tam grasował?

M. - 25 kwietnia 2021, 20:55:10 - *.centertel.pl
Dwa powody - Polacy są najliczniejszą grupą emigrantów na Islandii. Drugi powód - tam prawie każdy piłkę kopie. Nie tak, jak w Polsce, że 1 chłopak na 100. Na Islandii mają fioła na punkcie kopanej.

Max_Paine - 25 kwietnia 2021, 21:04:25 - *.centertel.pl
Piąta liga Islandii. Petarda. Jak dla mnie info miesiąca.

znow_ja - 25 kwietnia 2021, 21:04:40 - *.centertel.pl
To są żarty? Kolesie pracuja przy skrobaniu krewetek jak ci w "Pieniadze to nie fszysko" w przyfabrycznej druzynce , nie macie o czym pisać? Czemu nie ma informacji o tym jak Edek z fabryki mazaków w LLansantanfraid strzelił bramkę dla loch ness fc w walijskiej Sunday league 7latkowi na bramce?

@znow_ja - 25 kwietnia 2021, 21:07:43 - *.eurotel.cz
Boli dupa że o twojej zakładowej lidze nie pisza?

@znow_ja - 25 kwietnia 2021, 21:13:15 - *.254.3.46
Loch ness FC gra w lidze szkockiej nie walijskiej

bibu - 25 kwietnia 2021, 21:22:45 - *.as13285.net
> Kolesie pracuja przy skrobaniu krewetek jak ci w "Pieniadze to nie fszysko"
pierwszy raz tu jesteś? na 90minut, wystarczy trochę posiedzieć, żeby się zorientować, ze piszą tu o golach Polaków i newralgicznych momentach, typu obroniony rzut karny czy czerwona karta, ze wszystkich zawodowych rozgrywek. chłopaki są amatorami w amatorskich klubach, ale wystąpili w pucharze, wiec stąd ta wzmianka. jak ci się nie podoba to zmykaj stąd chłopcze, bo malkontenci nudzą normalnych ludzi.

Irtysz_21 - 25 kwietnia 2021, 21:56:46 - *.231.16.32.koba.pl
widzów mniej niż piłkarzy, to chyba jakiś błąd

14! - 25 kwietnia 2021, 22:31:54 - *.play-internet.pl
Tam to już chyba poziom niższy niż w naszej Banana B klasie 😆😕😕 chłopaki z robotą pojechali a przy okazji kopią sobie w kawałek skóry .😆😆😆😆

rr - 26 kwietnia 2021, 1:17:36 - *.31.67.90.ipv4.supernova.orange.pl
Mateusz Kubas to brat Grzegorza, z Igloopolu, który grał w Legii?

Tyrion - 26 kwietnia 2021, 17:12:43 - *.d-com.pl
@rr tak, Mateusz to brak Grzegorza, który grał w Igloopolu i II Legii.