19 marca 2021, 15:53:56 - dkelman
Bramka Artura Sobiecha

Artur Sobiech zdobył bramkę dla Fatih Karagümrük SK w wygranym 3-0 (1-0) meczu 31. kolejki tureckiej ekstraklasy z Kayserispor Kulübü. To szósty ligowy gol Polaka w tym sezonie.

19 marca 2021, 14:00 - Stambuł (Atatürk Olimpiyat Stadı)
Fatih Karagümrük SK 3-0 Kayserispor Kulübü
Jimmy Durmaz 33, Lucas Castro 58, Artur Sobiech 86

żółte kartki: Jure Balkovec, Yannis Salibur - Daniel Avramovski.

sędziował: Bahattin Şimşek (Aydın).

W drużynie gospodarzy Sobiech wszedł na boisko w 83. minucie, gdy zszedł z niego Fabio Borini, a Wato Arweladze (niegdyś Korona Kielce) znalazł się poza kadrą na to spotkanie. W zespole gości natomiast Karlo Muhar (kiedyś Lech Poznań) grał do 62. minuty, gdy zmienił go Besard Šabović.

Fatih Karagümrük zajmuje ósme miejsce w lidze z 44 punktami po 30 spotkaniach.

fansport - 19 marca 2021, 16:23:49 - *.10.208.154
na pustaka

Ojgen - 19 marca 2021, 16:38:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Sobiech to taki typ napastnika "solidny dżemik" - królem strzelców nie będzie, ale zawsze też 6-7 bramek zapewni. No i Europy trochę pozwiedzał, kasy też zarobił. W sumie wyciska maksa ze swojej kariery.

sonto - 19 marca 2021, 16:47:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ludzie opamietajcie sie czy to wazne ze na pustaka?? gosc gra w profesjonalnej lidze, gdzie jakis Fatih Karagumruk ma taka kadre, ze pozamiatalby nasza lige. Cieszmy sie ze nasi strzelaja, jednak poziom ekstraklasy jest coraz gorszy. Zamiast sprowadzac graczy takich jak w tym Fatih my budujemy stadiony i robimy fajne transmisje pozniej gosc ma pol metra przed pusta bramka i prawie zabil sie pilka, ten Susjara czy jak mu tam idzmy tym tropem co Turcja, czy Cypr, tam liga jest na duzo wyzszym poziomie

Kibic - 19 marca 2021, 17:49:02 - *.as13285.net
Tylko ze taka zacofana Turcja jak się w Polsce o nich mówi,poza budową masową nowych stadionów mają kase na kontrakty. Za Sobiecha wszedł gość ktory niedawno grał jeszcze w AC Milan,Liverpool czy Chelsea.Takich zawosnikow w Polskiej cebulowej lidze nie ma, a gdzie do Galaty,Fenerbachce czy Besiktasu.

znawca - 19 marca 2021, 17:53:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Porownywanie ligi polskiej do tureckiej, belgijskiej, holenderskiej swiadczy o jakiejs formie uposledzenia. Liga polska powinna sprobowac dorownac azerskiej, czy rumunskiej. Bedzie o to ciezko, bo jednak jakosc jest u Azerow, czy Rumunow. U nas sa stadiony tam sie gra w pilke. Sam poziom gry to jakas moze Islandia, chociaz z nimi w pucharach tez zawsze w trabe

Borsuk - 19 marca 2021, 18:33:52 - *.147.53.178.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Z tymi stadionami w Polsce to tak jak z łóżkami na COVID, jest ich dużo i są fajne ale z tego nic nie wynika...czysta propaganda sukcesu...

danek - 19 marca 2021, 20:04:23 - *.205.22.110
Fabio Borini w drugiej lidze tureckiej on by w Legii albo w Lechu wymiatał Szkoda że do nas nie przyszedł a gościu 29 lat

Mike - 19 marca 2021, 22:56:22 - *.dynamic.gprs.plus.pl