24 lutego 2021, 13:28:40 - LukaszL
Gol Michała Nalepy

Michał Nalepa strzelił gola dla Giresunspor Kulübü w wygranym 4-0 (2-0) meczu 23. kolejki drugiej ligi tureckiej z Adanaspor Kulübü. Był to jego drugi ligowy gol w tym sezonie.

24 lutego 2021, 11:30 - Adana (Yeni Adana Stadyumu)
Adanaspor Kulübü 0-4 Giresunspor Kulübü
Hüsamettin Tut 15, Michał Nalepa 34, Ibrahima Baldé 52, Sergen Piçinciol 90

żółte kartki: Ergin Keleş, Canberk Dilaver, Celil Yüksel - Eren Tozlu, Michał Nalepa, Onurcan Piri.

sędziował: Alper Çetin (İzmit).

Nalepa grał do 61. minuty, gdy zmienił go Anthony Uzodimma. Poza kadrą meczową gości znalazł się Abdou Razack Traoré (w przeszłości Lechia Gdańsk).

Giresunspor zajmuje pierwsze miejsce w tabeli z 53 punktami.

Kibic - 24 lutego 2021, 13:37:45 - *.as13285.net
Brawo Popo!

AG Gdańsk - 24 lutego 2021, 13:43:17 - *.adsl.inetia.pl
Elegancko Popo i oby tak dalej!

Wódz - 24 lutego 2021, 14:01:13 - *.rdsnet.ro
A może by tak sprawdzić Michała Napleta w reprezentacji? Chłopak ma 25 lat, regularnie występuje w zespole, który pewnie zmierza po awans do tureckiej Super Lig. Krystian Bielik jest kontuzjowany, Jacek Góralski jest kontuzjowany, a jak wróci to nie wiadomo jak się odnajdzie z formą i grą w pierwszym składzie. Karol Linetty jest rezerwowym i więcej nie gra niż gra. A sam Grzesiu Krychowiak, który jest 6 lat starszy, najmłodszy nie jet. Jakub Moder siedzi na ławce lub na trybunach, a chyba wszyscy się zgodzimy, że opieranie kadry na zawodnikach, którzy nie grają w klubie to zły pomysł.

or - 24 lutego 2021, 14:13:08 - *.dynamic.chello.pl
@ Wódz - to napisz do selekcjonera kadry bo może on nie zna tego nazwiska??.Ja ciebie popieram.

ara - 24 lutego 2021, 15:26:44 - *.25.46.114.ipv4.supernova.orange.pl
super! zostan juz tam na zawsze i nigdy nie wracaj do Arki!

Woytek - 24 lutego 2021, 16:01:54 - *.58.139.108
Ara co racja to racja I do tego mlynski,zegnamy bez zalu

judasz - 24 lutego 2021, 17:00:48 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Byscie placili rodakom godne pieniadze a nie kupowali szrot to by pewnie zostali a tak.Kazdy idzie gdzie mu lepiej?!

sopel - 24 lutego 2021, 19:33:15 - *.internetia.net.pl
W przeszłość Nalepa nie Lechia a z Arki,troche wiecej wiedzy o kopaczach proszę

arccaide.f - 24 lutego 2021, 22:50:31 - *.internetdsl.tpnet.pl
Ciekawe, jak Michałowi, zadeklarowanemu śledziowi przecież, podobają się barwy jego klubu ;) .
A fajnego ma też kumpla w drużynie Ale dlaczego Traore ( w końcu były uznany gracz Lechii) poza kadrą meczową?

Markko - 25 lutego 2021, 22:47:04 - *.centertel.pl
Widać Stokowiec w Lechii nie umiał go wykorzystać. Słabo ze go oddał. Gość z potencjałem na reprezentację. Może Pan z Portugalii go tam odwiedzi