6 grudnia 2020, 16:50:10 - dagazka
Kwadrans emocji w Gliwicach

W pierwszym niedzielnym spotkaniu 12. kolejki PKO Ekstraklasy Piast Gliwice zremisował u siebie 1-1 (1-1) z Zagłębiem Lubin. W 10. minucie Jakub Świerczok przelobował z połowy boiska Dominika Hładuna, a już cztery minuty później bramkę wyrównującą dla Zagłębia zdobył Samuel Mráz.

6 grudnia 2020, 15:00 - Gliwice (Stadion Miejski)
Piast Gliwice 1-1 Zagłębie Lubin
Jakub Świerczok 10 - Samuel Mráz 14

Piast: 26. František Plach - 20. Martin Konczkowski, 34. Piotr Malarczyk, 5. Tomáš Huk, 14. Jakub Holúbek - 21. Gerard Badía (82, 11. Michał Żyro), 18. Patryk Sokołowski, 6. Michał Chrapek (75, 7. Tiago Alves), 19. Sebastian Milewski (46, 3. Tomasz Jodłowiec) - 16. Dominik Steczyk (82, 77. Arkadiusz Pyrka), 70. Jakub Świerczok (88, 17. Patryk Lipski).

Zagłębie: 30. Dominik Hładun - 23. Jakub Wójcicki, 27. Dominik Jończy, 33. Ľubomír Guldan, 77. Mateusz Bartolewski - 17. Patryk Szysz (75, 7. Saša Živec), 4. Jewgienij Baszkirow, 14. Jakub Żubrowski, 8. Łukasz Poręba, 95. Dejan Dražić (82, 21. Jakub Bednarczyk) - 11. Samuel Mráz (75, 9. Rok Sirk).

żółte kartki: Chrapek, Malarczyk.

sędziował: Jarosław Przybył (Kluczbork).

3akcje - 6 grudnia 2020, 16:57:56 - *.147.102.58.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Mecz tzw w chodzonego,szczególnie ZL przedreptało ten mecz!Po sezonie za takie chodzone , PZPN, powinien nie wypłacać kasy !

cool - 6 grudnia 2020, 17:07:01 - *.adsl.inetia.pl
Czuje że w przerwie zimowej Świerczok pożegna EX i wyjedzie do Kazachstanu.Nasza liga jest dla niego za słaba ,on tu sie dusi

ojom - 6 grudnia 2020, 17:11:12 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@cool - chodzą plotki po mieście że jednak do Bhutanu lub ewentualnie do Bangladeszu

Champion@G - 6 grudnia 2020, 17:12:02 - *.centertel.pl
Bramka Swierczoka klasa⚽...., ale ciężko z tym 1 pkt... 🤔
🤔
Aha,PG! Lecz się Domin!! 😉😉
Coś mi się wydaje, że Osnabruck też w tytę dostał... 🤔😉

Xen - 6 grudnia 2020, 17:14:30 - *.centertel.pl
Już koniobijcy sobie dopisywali przed meczem 3 pkt A teraz w żałobie pozostaje mc.

fansport - 6 grudnia 2020, 17:25:54 - *.dynamic.chello.pl
zagłębie zasłużyło na zwycięstwo, podobnie jak legia zasłużyła na wygraną z piastem, ale często zdarzają się niesprawiedliwe wyniki.

Gliwice - 6 grudnia 2020, 17:26:43 - *.eimperium.pl
Świerczok jest przez Piasta wypożyczony do końca sezonu więc odejście odpada, poza tym po sezonie Piast go wykupi z Łudogorca.

Sikornik - 6 grudnia 2020, 17:27:00 - *.230.124.203
Ważne że krupniole dostali w łeb od Piasta. A byli tacy pewni. Piast rządzi bękarty.

kwilikałma - 6 grudnia 2020, 17:28:06 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Tak fansport,a Ty zasłużyłeś na fajny prezent,a jak co roku Mikołaj przyniósł Ci tęgą rózgę

Szczecin - 6 grudnia 2020, 17:47:11 - *.play-internet.pl
Sikornik, masz rację piast rządzi ale w MC Donald's

r420 - 6 grudnia 2020, 17:48:52 - *.dynamic.mm.pl
Zagłębie jak zwykle stanęło na wysokości zadania i zremisowało z trudem 1-1. Z taką grą won do I ligi.

jp - 6 grudnia 2020, 17:58:10 - *.dynamic.chello.pl
Dobry remis nie jest zły. Odra i Zagłębie na wieki wieków amen.

eee - 6 grudnia 2020, 18:00:29 - *.internetdsl.tpnet.pl
Porównując Piast do Górnika to porównanie jak Barcelony do Celty Vigo z całym szacunkiem

ali - 6 grudnia 2020, 18:32:50 - *.dynamic-3-poz-k-0-3-0.vectranet.pl
Zagłębie Lubin jakby miało Świerczoka to spokojnie parę punktów było by więcej. Ale nasz prezes nie wiadomo z jakich powodów nie chciał go a Jakub potwierdza, że jak na polską ligę to super napastnik. Ponadto bramkarz Zagłębia w paru meczach puścił kilka bramek, które powinien spokojnie obronić nawet bramkarz I ligowy. Dlatego jest jak jest a powinno być spokojnie 25, 26 punktów.

LegiaFl - 6 grudnia 2020, 18:35:24 - *.sub-174-253-160.myvzw.com
Tez mi cos. Ja mam film jak trafilem z polowy boiska grajac w indoor soccer. Bez treningu i na bramke do pilki recznej.

m - 6 grudnia 2020, 19:00:11 - *.piekary.net
do eee zgadzam się całkowicie piast jest malutki przy wielkim KSG.
Fajnie ze to rozumiesz

El - 6 grudnia 2020, 19:09:07 - *.icpnet.pl
Wystarczy kwadrans by ten mecz mógł skończyć sie - taka padlina jest

Piast GKS - 6 grudnia 2020, 19:38:25 - *.48.36.51
Niezły bilans ma Piast, odkąd z krykiet areny wywiózł 3 łatwe punkty. Teraz utrzymanie, a w kolejnym sezonie Fornalik znowu sięgnie z Piastem po mistrza Polski.

BATEBORIS - 6 grudnia 2020, 21:46:41 - *.dynamic.chello.pl
Mistrz Polski - dobrze, ale po co? na co? komu? skoro FC Walikoń nie ma kibiców.. Bądźmy szczerzy..

bez presji - 7 grudnia 2020, 9:41:53 - *.master.pl
Gdzie ten mecz do spotkań we Wrocławiu czy w Warszawie ? Chodzony na remis .

80 minut - 7 grudnia 2020, 9:56:38 - *.master.pl