24 października 2020, 18:50:16 - dwieladek
Gol Dawida Kurminowskiego

Dawid Kurminowski strzelił gola dla MŠK Žilina w przegranym 1-2 (1-0) meczu 11. kolejki słowackiej ekstraklasy z MFK Ružomberok. Była to jego szósta ligowa bramka w tym sezonie.

24 października 2020, 17:00 - Rużomberk (Štadión pod Čebraťom)
MFK Ružomberok 2-1 MŠK Žilina
Matej Kochan 82, Martin Regáli 90 - Dawid Kurminowski 20

żółta kartka: Matúš Kmeť (Ružomberok).

sędziował: Filip Glova (Koszyce).

Kurminowski grał do 86. minuty, gdy zmienił go Taofiq Jibril, natomiast Jakub Kiwior znalazł się poza kadrą Žiliny na to spotkanie. Trenerem zespołu gości jest były gracz Polonii Bytom, Jagiellonii Białystok, Korony Kielce, Podbeskidzia Bielsko-Biała i Bruk-Betu Termaliki Nieciecza Pavol Staňo. W drużynie gospodarzy w 57. minucie na boisku pojawił się były zawodnik Stali Mielec Peter Ďungel, gdy opuścił je Timotej Múdry. Trenerem bramkarzy w MFK Ružomberok jest Ľuboš Hajdúch (dawniej Bruk-Bet Termalica Nieciecza).

MŠK Žilina ma na koncie 16 punktów i zajmuje czwarte miejsce w tabeli ligowej.

zig - 24 października 2020, 21:04:37 - *.master.pl
Strzela Lewandowski, strzela Kurminowski... Górą nasi!

Junior - 24 października 2020, 21:35:26 - *.centertel.pl
Patrząc na jego wiek, umiejętności i formę to wcale się nie zdziwię jak po sezonie kupi go np. Borussia, która umie zrobić z piłkarza z potencjałem solidnego gracza. Życzę wielkiej kariery i powodzenia Dawid !

Giovanni - 24 października 2020, 22:14:07 - *.centertel.pl
Trzeba go sprawdzić w kadrze

Wuja - 25 października 2020, 0:59:03 - *.play-internet.pl
Pomyślę o tym

Monte - 27 października 2020, 10:06:01 - *.dip0.t-ipconnect.de
Dlaczego tacy młodzi zdolni i jak widać że sporymi umiejętnościami grają na takiej Słowacji a np.w Legii, Jagielloni czy Cracovii sami obcokrajowcy którzy nie potrafią w polskiej lidze strzelić więcej niż 15 bramek w 37 kolejkach. Gdzie ten polski scouting?