Fortuna I liga: Sandecja 0-1 Bruk-Bet Termalica

5 września 2020, 17:00 - Nowy Sącz (Stadion im. Ojca Władysława Augustynka)
Sandecja Nowy Sącz 0-1 Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Sandecja: 12. Szymon Tokarz - 9. Adrian Danek, 90. Tomasz Boczek, 28. Michal Piter-Bučko, 34. Miłosz Kałahur (61, 17. Adrian Basta) - 27. Damian Chmiel (71, 88. Paweł Mandrysz), 11. Wojciech Kamiński (71, 30. Wiktor Żołądź), 16. Michał Walski, 8. Maciej Małkowski (77, 77. Kamil Palacz), 19. Kamil Ogorzały (61, 71. Artem Dudik) - 20. Maciej Korzym.

Bruk-Bet Termalica: 99. Tomasz Loska - 13. Mateusz Grzybek, 32. Jonathan de Amo, 77. Artem Putiwcew, 3. Marcin Grabowski - 8. Samuel Štefánik (90, 19. Michal Bezpalec), 18. Piotr Wlazło, 11. Patrik Mišák (78, 66. Martin Zeman), 16. Paweł Żyra (90, 10. Adam Radwański) - 7. Roman Gergel, 33. Michał Orzechowski (59, 9. Kacper Śpiewak).

żółte kartki: Małkowski, Palacz - Grabowski, Putiwcew.
czerwona kartka: Kamil Palacz (88. minuta, Sandecja, za drugą żółtą).

sędziował: Piotr Lasyk (Bytom).

Mecz bez udziału publiczności.

Mecz pierwotnie zaplanowany na 19:00 rozpoczął się ze 120-minutowym przyspieszeniem z powodu awarii oświetlenia.

Morda - 5 września 2020, 18:55:00 - *.133.192.226
Naprzód SŁONIE!!!!!

zakmacher - 5 września 2020, 18:56:37 - *.49.216.40.ipv4.supernova.orange.pl
Dla Palacza chyba nie będzie już miejsce w kadrze. Wchodzi młody chłopak do drużyny, za kapitana, dostaje żółtą za dyskusje, a parę sekund później za brutalny atak na przeciwnika. Mimo gry juniorami mecz na plus, który powinniśmy minimum zremisować po wielu sytuacjach w 2 połówce

BARTEK - 5 września 2020, 19:02:04 - *.147.44.241.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
MASAKRA - znów Pan trener powie,że jest zadowolony z meczu ?

BARTEK - 5 września 2020, 19:03:40 - *.147.44.241.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Francik - 5 września 2020, 19:04:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Sandały przegrały

ninja zx - 5 września 2020, 19:17:46 - *.dynamic.mm.pl
Słonie do extraklapy. pozdro600

Sandecja - 5 września 2020, 19:28:52 - *.146.39.113.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Spadek niestety w tym sezonie

Fago - 5 września 2020, 19:34:19 - *.centertel.pl
Mam nadzieję że Terma awansuje, ale rok temu też był świetny poczatek

CheGuevara - 5 września 2020, 19:51:25 - *.dynamic.mm.pl
Dobrze, że mecz zaczął się dwie godziny wcześniej, przynajmniej zadymiarze z Niecieczy nie zdążyli dojechać. Przecież oni by roznieśli stadion im. Ojca Władysława Augustynka.

Miecio - 5 września 2020, 20:06:29 - *.30.34.11.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo Słonie jest OK !!!

Miecio - 5 września 2020, 20:07:47 - *.30.34.11.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

korek - 5 września 2020, 20:50:41 - *.play-internet.pl
Brawo MANDRYSZ i ALEKSANDER jesteście na dobrej drodze zniszczyć Klub.

Sadeczanin - 5 września 2020, 22:05:55 - *.146.38.22.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Może trener Mandrysz ma w rodzinie więcej piłkarzy.

Sącz - 5 września 2020, 22:12:01 - *.188.111.122
Mecz co prawda przegrany ale widać postęp i pozytywne działania. Po pierwsze: jak tak dalej będzie się rozwijał nasz bramkarz młodzieżowiec to o bramkę możemy być spokojni. Po drugie: nasi młodzi piłkarze zaczynają grać coraz lepiej i pewniej. Po trzecie: po zamknięciu składu drużyny i powrocie Szufryna i Kasprzaka skład zacznie się stabilizować. Po czwarte: trener Mandrysz mądrze prowadzi drużynę i to tylko kwestia czasu kiedy wyniki będą coraz lepsze.
Ten sezon jest najlepszy na takie zmiany i dlatego czas budować drużynę (jeden spada)

mandaryna - 5 września 2020, 22:17:49 - *.30.49.66.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Do Sadeczanin: Mam i nie zawaham się ich urzyć.A co?

Fajny - 6 września 2020, 8:35:13 - *.147.101.213.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl