1 lipca 2020, 17:00 - Stargard (Miejski Stadion Piłkarski)

Błękitni: 22. Dominik Sasiak - 17. Aleksander Theus, 27. Jakub Ostrowski, 25. Hubert Sadowski, 14. Bartosz Sitkowski (89, 5. Jakub Sawczak) - 11. Krystian Sanocki (46, 23. Mateusz Bochnak), 21. Hubert Krawczun (72, 19. Mateusz Kompanicki), 10. Paweł Łysiak, 7. Michał Cywiński, 18. Wojciech Fadecki - 24. Patryk Paczuk.

Górnik: 44. Adrian Kostrzewski - 6. Paweł Sasin, 25. Paweł Baranowski, 2. Tomasz Midzierski, 3. Leândro - 24. Michał Goliński (68, 93. Karol Turek), 7. Tomasz Tymosiak (81, 26. Adrian Cierpka), 8. Marcin Stromecki, 28. Paweł Wojciechowski (78, 10. Krystian Wójcik), 23. Dominik Lewandowski (90, 22. Jakub Jaroszyński) - 18. Bartosz Śpiączka.

żółte kartki: Sanocki, Sasiak, Ostrowski - Lewandowski, Śpiączka.

sędziował: Łukasz Ostrowski (Szczecin).
widzów: 272.

Bilis - 1 lipca 2020, 18:53:18 - *.dynamic.mm.pl
Sędzia ze szczecina i wszystko jasne. Wydrukował mecz. Jak on mógł zaliczyć gola na 1:2 dla Gornika ? Kryminał to mało .

Betony - 1 lipca 2020, 18:54:06 - *.191.21.196.ipv4.supernova.orange.pl
Brawo Górnik! Lecimy do I ligi!

jachu - 1 lipca 2020, 18:55:41 - *.centertel.pl
Brawo Łęczna! Napinacze ze Stargardu. Spotkamy się jeszcze w lidze!

Kolo - 1 lipca 2020, 18:56:07 - *.147.22.217.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ustawka jak ...

Kibic - 1 lipca 2020, 18:57:04 - *.play-internet.pl
Górnik nic nie pokazał ale sędzia swoje zrobił . Szkoda bo Błękitni walczyli do końca ale z sędziami nie da się wygrać.

Emanuel Pt - 1 lipca 2020, 18:58:43 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo za zwycięstwo nad niebieskimi pałami.Górnik Łęczna aheja heja hoooo!!!!

lol - 1 lipca 2020, 19:01:19 - *.dynamic.chello.pl
Łęczna na pierwszym placu , The End of the world jakby powiedział mój kolega z Norwich

kibic - 1 lipca 2020, 19:02:34 - *.internetia.net.pl
Brawo Błękitni za walke!!

jachu - 1 lipca 2020, 19:05:13 - *.centertel.pl

Simplex - 1 lipca 2020, 19:08:33 - *.home.aster.pl
Brawo Górnik!!! W pierwszej połowie profesjonalna gra z kelnerami. W drugiej niepotrzebnie dużo chaosu. Kibice na trybunach na poziomie okręgówki.

MariuszKop - 1 lipca 2020, 19:10:33 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Górnik Łęczna ma najprostszy terminarz. Najtrudniej może być Katowicom.

zlob - 1 lipca 2020, 19:14:02 - *.51.96.151
Tylko przestal grac kabareciarz Kalinkowski i Gornik zaczal wygrywac .

Mara - 1 lipca 2020, 19:18:11 - *.dynamic.chello.pl
zaczął grać w 1-szym składzie P.Sasin i same winery.\Paweł graj tak jeszcze z 5 lat !!!

Adolf - 1 lipca 2020, 19:27:28 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Górnik. Bez większego wysiłku z kelnerami ze środka tabeli. Zachowujemy siły na Olimpię i teraz autostrada do 1 ligi

opos - 1 lipca 2020, 19:52:11 - *.nat.nova.is
Sądząc po terminarzu Górnika Łęczna, witamy zespół z Lubelszczyzny w 1 lidze i to z 1 miejsca.

Bks - 1 lipca 2020, 19:55:44 - *.centertel.pl
Sedzia kibic Pogoni i wszystko jasne....szczecinian boli ze jak Spojnia jedzie do Szczecina to 2/3 hali jest ze Stargardu.....boli...zamiast rywalizowac z Wroclawiem,Gdanskiem czy Poznaniem ich stac tylko na rywalizacje gospodarcza z Goleniowem czy Stargardem

pikor - 1 lipca 2020, 19:58:28 - *.dynamic.mm.pl
Brawooooooooooooooooooo Błękitni - jesteście cudowni w swoim olewaniu kibiców.

nowy - 1 lipca 2020, 19:59:06 - *.dynamic.chello.pl
A liczyłem na wielkie derby :Motor -Górnik .No niestety dopiero za 3 lata w Ekstraklasie

Star - 1 lipca 2020, 20:01:43 - *.dynamic.mm.pl
Warto się przyjrzeć temu sedziemu. Gol na 1:2 nie powinnien zostać uznany i karny też wątpliwy. Ale Górnik ma awansować i tyle. Smutne

PM - 1 lipca 2020, 20:39:12 - *.dynamic.chello.pl
Upychanie Łęcznej na zaplecze, czas start! Szkoda Błękitnych i ich walka poszła na marne.

Fan - 1 lipca 2020, 20:43:03 - *.dynamic.chello.pl
Dlaczego nie grał Gawron w drugim meczu z rzedu? O co chodzi? To ostoja pomocy, bardzo dobry zawodnik.

Wronki - 1 lipca 2020, 20:50:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ciekawie się robi i tak Łęczna musi przekupić kogoś żeby 2 miejsce zająć Gks Katowice w takie układy się nie bawi dlatego dziś przegrał z Polkowicami które jeszcze mają szanse na awans

Radzio - 1 lipca 2020, 22:07:30 - *.dynamic-2-waw-k-2-1-0.vectranet.pl
Czemu Polkowski nie gra???

paprykarz - 1 lipca 2020, 22:14:19 - *.dynamic.mm.pl
Nie świrujcie Stargard, byłem na meczu i było symetrycznie. Małomiasteczkowy kompleks Szczecina... Sędzia z regionu jest przychylniejszy miejscowym, przewaga GŁ i zalęknienie BS było widoczne. Oprócz chaotycznej akcji bramkowej strzały Błękitnych były co najmniej 1 bramkę obok lub nad.

Lolek - 1 lipca 2020, 23:02:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Mogli wpuścić Piskorza, na pewno by trafił z lewity i byśmy wygrali.

hehe - 1 lipca 2020, 23:12:22 - *.dynamic.mm.pl
sędzia ze szczecina dwa razy sędziował mecz Stargardowi i dwa razy Stargard przegrał w dziwnych okolicznościach. dziwna ta pomoc taka sledziowa.

BS - 1 lipca 2020, 23:27:04 - *.master.pl
jachu: i kto tu jest napinaczem trolu internetowy,maść na ból czterech liter sobie zaaplikuj.