15 grudnia 2019, 16:58:27 - euzi
Korona wygrywa w dziewiątkę

W niedzielnym meczu 19. kolejki PKO Ekstraklasy kończąca mecz w dziewiątkę Korona Kielce zdołała wygrać na własnym boisku 1-0 (1-0) z Cracovią po golu Erika Pačindy. Czerwone kartki obejrzeli Rodrigo Zalazar i Jakub Żubrowski po stronie Korony i David Jablonský w drużynie gości.

15 grudnia 2019, 15:00 - Kielce (Suzuki Arena)
Korona Kielce 1-0 Cracovia
Erik Pačinda 43

Korona: 88. Marek Kozioł - 22. Mateusz Spychała, 33. Iván Márquez, 5. Adnan Kovačević, 31. Nemanja Miletić - 39. Erik Pačinda (90, 4. Themistoklís Tzimópoulos), 14. Jakub Żubrowski, 6. Ognjen Gnjatić, 17. Rodrigo Zalazar, 11. Michael Gardawski (69, 23. Uroš Đuranović) - 27. Matej Pučko (85, 10. Ivan Jukić).

Cracovia: 40. Michal Peškovič - 2. Cornel Râpă, 39. Michał Helik, 85. David Jablonský, 33. Kamil Pestka (67, 3. Michal Sipľak) - 4. Sergiu Hanca, 6. Sylwester Lusiusz (46, 26. Filip Piszczek), 8. Milan Dimun, 10. Pelle van Amersfoort, 11. Mateusz Wdowiak (61, 25. Michał Rakoczy) - 21. Rafael Lopes.

żółte kartki: Gardawski, Miletić, Żubrowski, Spychała, Pačinda, Márquez - Rafael Lopes, Van Amersfoort, Rakoczy.
czerwone kartki: Rodrigo Zalazar (40. minuta, Korona, za brutalny faul), Jakub Żubrowski (75. minuta, Korona, za drugą żółtą) - David Jablonský (89. minuta, Cracovia, za kopnięcie przeciwnika).

sędziował: Wojciech Myć (Lublin).
widzów: 4728.

kupa - 15 grudnia 2019, 17:00:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kiedy drużyna Probierza pierwsza strzela bramkę i może się zamurować, czuje się jak ryba w wodzie. Dziś przeciwnik zdobył bramkę jako pierwszy i murarz, polski Guardiola już kompletnie nie wiedział co zrobić. Nikt nie zrobi ruchu bez piłki, nikt nie wyjdzie do zagrania, wszystko na statycznie i na stojąco. Dramat. Nie pomogły nawet dwie czerwone kartki dla Koroniarzy... W XXI wiecznej historii Ekstraklasy brzydziej od Cracovii Probierza grał tylko Śląsk Rumaka.

Cracovsky - 15 grudnia 2019, 17:00:23 - *.dynamic.chello.pl
Bez Gola drużyna nie istnieje

dsw - 15 grudnia 2019, 17:00:24 - *.play-internet.pl
Dimun,Lopes,Rakoczy wont z Cracovii

kiciakks - 15 grudnia 2019, 17:00:30 - *.adsl.inetia.pl
W 2005 jak Korona weszła do eklasy i mogło być (na jeszcze starym stadionie 5 tyś kibiców) zapotrzebowanie było na ok 15-20 tyś. Dziś kiedy mają stadion na 15 000 przychodzi...niecałe 5k. Frekwencja w Kielcach to dramat

Alojz - 15 grudnia 2019, 17:00:32 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Cracovia wszystko robiła żeby gola nie strzelić . Zaczynają się spółdzielnie!!!!

Pol - 15 grudnia 2019, 17:00:40 - *.95.204.27
Charakterny mecz , brawo Korona .

Woytek - 15 grudnia 2019, 17:00:49 - *.58.142.138
Co to ma byc ,nie mozna patrzec na to panie probierz,frajerzy ligi

Wiślak - 15 grudnia 2019, 17:00:57 - *.internetia.net.pl
kabaret. cracovia jest tak nienormalna, że woli się skompromitować, byle tylko Wiśle zrobić na złość

ziuterk - 15 grudnia 2019, 17:00:58 - *.unknown.vectranet.pl
Zabawna ta cracovia. Legia pany!

Szczepan - 15 grudnia 2019, 17:00:58 - *.static.ip.netia.com.pl
To chyba tyle, jeśli chodzi o cracovię. Skorumpowani, sprzedajni i po prostu reprezentujący najstarszy zawód świata

Zurafff - 15 grudnia 2019, 17:01:00 - *.dynamic.chello.pl
Jaka liga taki wynik i tak Cracovia frajer y sezonu

Kibic - 15 grudnia 2019, 17:01:14 - *.static.edis.at
Probiez ty smieszny nieudaczniku!!! Won z piłki,bo tylko wstyd z Tobą jest,zawsze i wszędzie siare robisz!!!

Ha - 15 grudnia 2019, 17:01:15 - *.dynamic.chello.pl
cracovia frajerzy roku

Ja - 15 grudnia 2019, 17:01:27 - *.play-internet.pl
Ale sędzia chciał przekręcić, az oczy bolały
9 minut przedłużone szok

gh - 15 grudnia 2019, 17:01:43 - *.interduo.pl
ale frajerstwo cracovii. przegrali z łksem przegrali z korona, tak by mieli lidera.

Hyperion - 15 grudnia 2019, 17:01:56 - *.96.129.157.ipv4.supernova.orange.pl
No i tradycyjnie Cracovia mistrzem frajerskich porażek lub ciągłej serii niewykorzystanych szans. Kolejny raz twierdzę, że nie ma w lidze drugiej tak frajerskiej drużyny. No może jeszcze Pogoń w tej kolejce.

AnWo_64 - 15 grudnia 2019, 17:02:09 - *.dynamic.chello.pl
Frajerstwo level master...

Zielony - 15 grudnia 2019, 17:02:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Cracovia zrobi wszystko co się da, zeby tylko Wisła znalazła się w 1 lidze

dzl - 15 grudnia 2019, 17:03:08 - *.206.156.116
Nie kibicowalem Koronie,ale ten Myc to powinien ze Stefanskim w okregowce sedziowac.Nie ma na nich bata,betony w pzpenie

judasz - 15 grudnia 2019, 17:03:30 - *.dynamic.chello.pl
Cracovia nawet z drukarzem nie potrafiła wygrać. Pierwsza akcję zrobili w doliczonym czasie.

Oko - 15 grudnia 2019, 17:03:38 - *.jedrzejow.vectranet.pl
Nie mówię o panu Ćwiąkale, ale tego drugiego gościa nie da się słuchać. Takiej stronniczości w komentowaniu dawno nie było rzygać się chce słuchając tego

m - 15 grudnia 2019, 17:04:18 - *.piekary.net
Przegrana z LKS teraz mega żenada z Koroną . Panie Probierz powinien pan iść do prezesa po dodatkowa premie dla swoich super grajków. Wstyd i jeszcze raz wstyd.

jelenie - 15 grudnia 2019, 17:04:20 - *.direct-adsl.nl
śmiano się z Wisły A te przegrały, grając o 2 zawodników więcej
Korona by musiała grać w siedmiu żeby craxa miała szansę LOL2!

Robi - 15 grudnia 2019, 17:05:09 - *.dynamic.chello.pl
Kto tego z gwizdkiem do Ekstraklasy dał?

Choper - 15 grudnia 2019, 17:05:52 - *.dynamic-ww-01.vectranet.pl
Kolejny przekręcik. Ciekawe kto więcej zgarnął, trener craxy, czy prezes pzpnu? Dobrze że już kończe patrzeć na ten cyrk. TV vectra proszę odetnijcie mi już ten canal , abym nie musiał już tego dziadostwa polskiego eięcej oglądać!

Kibolastyn - 15 grudnia 2019, 17:06:08 - *.sta.tvknaszapraca.pl
Z perspektywy i punktu widzenia RAKOWA to obie kapele są lepsze bo dwukrotnie zabrały wszystkie punkty RAKOWU. Pewne info.

HansGoeteP - 15 grudnia 2019, 17:06:39 - *.unknown.vectranet.pl
Ja pitolę, Jan Probierz II i Krakowia walcząca o mistrzostwo nie jest w stanie strzelić gola drużynie ze strefy spadkowej, mając dwóch graczy więcej.
Peter Hyballa z Dunajskiej Stredy dobrze podsumował tą ligę, jesteśmy dziadami, a Jan Probierz II i jego Dośrodkovia to jest kwintesencja tej ligi.

Eks - 15 grudnia 2019, 17:09:18 - *.135.192.35
Piłkarski poker

.. - 15 grudnia 2019, 17:10:05 - *.dynamic.mm.pl
To klub podszywający sie pod Arke Gdynia spadek !

Janusz - 15 grudnia 2019, 17:10:24 - *.centertel.pl
A co takiego przeciw Koronie niby zrobił sędzia? Czerwona tego Salazara to książkowy przypadek... dyskwalifikacji na 5 meczów. A może akcja z Żubrowskim? Nie, tam wręcz sędzia pomógł Koronie, przerywając dobrze zapowiadającą się kontrę. Zaznaczę dla nieobeznanych, że wcale nie jest tak, jakoby sędzia wracając do przewinienia po udzieleniu przywileje korzyści, nie mógł pokazać czy to drugiej żółtej, czy czerwonej bezpośredniej.
Miękka była za to kara dla Jabłońskiego. Ale ok, był zamiar kopnięcia. Sędzia się wybroni, choć teatr koroniarza żałosny.
No i doliczony czas. Bardzo dobrze, że tyle przedłużył, bo tyle było przerw, symulek, spięć.
Więc jeżeli komuś sędzia pomógł to właśnie Koronie.

kweek - 15 grudnia 2019, 17:12:19 - *.96.180.69.ipv4.supernova.orange.pl
Myć nadaje się ale do Mycia wiadomo czego. Oba kluby powinny solidarnie odwołać się od wszystkich kartek. 2 samoistne czerwone to były co najwyżej żółte, a może jeszcze jedna żółta by się znalazła. Ale 9 żółtych i 3 czerwone w jednym meczu (plus dwa "żółtka" dla słusznie protestujących trenerów obu drużyn) daje ktoś, kto nie ma bladego pojęcia o sędziowaniu i nie potrafi zapanować nad meczem..
Boniek skąd ty takich artystów od sędziowania wyciągnąłeś? Popieraniem tego pana kompromitujesz się zarówno ty jak i twój sanczo-pansa Przesmycki

Do: Janusz - 15 grudnia 2019, 17:14:19 - *.dynamic.chello.pl
Serio? Korona przez paręnaście minut grała 9 na 11, czerwo dla Żubrowskiego to żart, doliczył 5 minut, a mecz trwał jeszcze z 8, i to niby ta "pomoc" Koronie?

judasz - 15 grudnia 2019, 17:15:00 - *.dynamic.chello.pl
Tak Januszku. Przed faulem Zalazara, byl faul zawodnika Cracovii. Spóźniony sprzedaje kopa zawodnikowi Korony. To był faul i żółta i nie było by wslizgu Zalazara. Na początku drugiej połowy wjazd dwoma nogami w Gjanticia i też faulu nie ma.

hehe - 15 grudnia 2019, 17:15:16 - *.net.cybernetwmw.com
cracovia tak bardzo kocha swój klub że przegrywa byle by tylko Wisła spadła

jo - 15 grudnia 2019, 17:15:44 - *.dynamic-ww-02.vectranet.pl
Niestety nie oglądałem.
Pajacowanie krasnala przy linii było?
Tym razem nie dla pasa kiełbasa :-0

Tiki - 15 grudnia 2019, 17:17:12 - *.opera-mini.net (*.215.128.144)
Weekend z niedziela handlowa i prezentami na gwiazdke. Tyle w temacie. Nawet piastunki ledwo wymeczyly wygrana z Łks. To jest tragedia jak nieudacznicy z eklapy rzadza ta liga panie Amunicki. Wazne zebyś nachapal swoja kase z praw tv? A poziom tej ligi to dno i wodorosty. Taka marna spolka to i poziom drewno. Zaorać to. Nic profesjonalizmu. Amatorka a ktos nabija kase w to.

Janusz - 15 grudnia 2019, 17:17:48 - *.centertel.pl
Nie ma żadnego znaczenia, co było przedtem. Bandycki atak na nogi musiał skutkować czerwoną, choćby i było do za linią i po gwizdku sędziego. Radzę zasięgnąć przepisów, bo się tylko ośmieszacie. Przy okazji zerknijcie do fragmentów poświęconych doliczonemu czasowi gry. Też się dowiecie, dlaczego Myć miał prawo, a nawet obowiązek, kontynuować grę po upływie doliczonych pierwotnie pięciu minut.

Arturitu - 15 grudnia 2019, 17:18:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mecz na 99% został sprzedany przez większość zawodników Cracovii. A jeżeli ten 1% jest poprawny i jednak się mylę, to jestem załamany poziomem tej ligi. Jednak grając 11 na 9 Pasy podają na swojej połowie przez 5 minut nawet nie zastanawiając się nad zaatakowaniem rywala. Śmiech na sali i mysle ze w najbliższych dniach można się spodziewać ogłoszenia klubu o „przypadkowo” odchodzących zawodnikach...

Do: Janusz - 15 grudnia 2019, 17:21:52 - *.dynamic.chello.pl
Mniejsza o to czy mógł, czy nie mógł, ale w jaki sposób to niby pomagało Koronie?

Stal M - 15 grudnia 2019, 17:24:05 - *.sta.tvknaszapraca.pl
ale wałek

@Janusz - 15 grudnia 2019, 17:24:30 - *.play-internet.pl
Racja co do tego, że kara się należała Salazarowi Żubrowskiemu już nie więc nie opowiadaj głupot to jedna rzecz. Druga rzecz sędzia Cracovii pomagał bezdyskusyjnie.

Tarnów - 15 grudnia 2019, 17:26:26 - *.a2mobile.pl
Craxa przegrała dla wisły - wiadomo dla czego

Polonia - 15 grudnia 2019, 17:33:52 - *.sub-174-221-4.myvzw.com
Do wszystkich laikow I klaunow!!!!
Sedzia byl bardzo dobry, kazda z kartek prawidlowa, pomyslcie lepiej o zenujacym poziomie pilkarsko-trenerskim tej skorumpowanej zenujacej ligi

matty_m8 - 15 grudnia 2019, 17:34:58 - *.147.37.151.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
sędzia przerwał w odpowiednim momencie ale większość powie że ewidentna czerwona. Kartaka dla Zubrowskiego pierwszy żółta a później czerwona to ewidentna Sedziowanie przeciwko Koronie, żółta kartka dla Gardawskiego to parodia Sedziowania. Ogólenie oglądając mecze widać jak sędziowie próbują zdeprymowac zespół gwizdanie fauli przeciwko Koronie żeby zdemotywowac zawodników. Dzisiejszy mecz to było Korona kontra sędziowanie i Cracovia.
Przykre

kaz - 15 grudnia 2019, 17:35:21 - *.adsl.inetia.pl
Zostało 18 meczy i Korona żeby się utrzymać musi wygrać 8 lub 7 i ze 3 zremisować! Czy to się uda. Jak będą walczyć tak jak dziś i nie będzie sędziował Myć ani Gil (obaj z Lublina) to może.

Alii - 15 grudnia 2019, 17:37:05 - *.e-sbl.net
Sędziował Adolf Myć

Mikołaj - 15 grudnia 2019, 17:37:44 - *.play-internet.pl
Pisałem przed meczem, że będzie,, kabaret,, z Myciem"....! :D.
Kartek naj. tyle że świadczy,, o jego pracy"...
Koniec, kropka. Dno.

Kimon - 15 grudnia 2019, 17:38:13 - *.dynamic.chello.pl
Ty Janusz jesteś rzeczywiście Janusz. Owszem czerwona Zalazara zgoda, druga żółta Żubrowskiego absolutnie oraz połowa żółtych dla Korony delikatnie mówiąc mocno na wyrost. Jablonsky też czerwona na wyrost. Faktem jest, że zawodnicy Cracovii padali przy każdym starciu do tego wydając jęki i krzyki jak z rzeźni ponieważ zjażyli, że Myć im sprzyja, nawet przedłużył przedłużenie meczu z 5 do ponad 7 minut, karygodne...!

Lędzic - 15 grudnia 2019, 17:49:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kolorowe derby Małopolski.

faja - 15 grudnia 2019, 17:50:08 - *.dynamic-ww-03.vectranet.pl
Hahahahaa sędzia miał przekręcić Cracovię? To by musieli kończyć w siódemkę. Brawo Korona!

:-) - 15 grudnia 2019, 17:56:39 - *.30.50.112.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Tzw. czołówka polskiej tzw. ekstraklasy po prostu wzrusza mnie do łez. Jak tylko ktoś się wdrapie (dosłownie) na miejsce lidera/wicelidera, a w mediach padnie coś o tytule mistrzowskim - natychmiast następuje wtopa, przeważnie z ogórami

Cmok - 15 grudnia 2019, 17:58:21 - *.dynamic.chello.pl
Wystarczy spojrzeć na tego Mycia,wygląd chłopa wyrwanego spod lubelskiego pola z chmielem i tytoniem do tego wk....y, że jego Motorek pałęta się gdzieś w 2 lidze to sobie odbija, dziś na Koronę padło !

Zajmon Leg - 15 grudnia 2019, 17:59:12 - *.147.105.227.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Korona i Arka spadek z ligi. Panie Probierz daj pan sobie spokoj z taka gra i gadaniem o pucharach. Wystarczy juz kompromitacji.

Garet - 15 grudnia 2019, 18:00:46 - *.dynamic.chello.pl
@:-), wobec tego ta czołówka to nie ogóry a dynie...!

Wager - 15 grudnia 2019, 18:03:24 - *.dynamic.chello.pl
@Zajmon Leg, zobaczymy jakta twoja Legiunia będzie się kompromitować dalej w Europie, rzeczywiście dość, wystarczy kompromitacji !

Yogi - 15 grudnia 2019, 18:07:16 - *.dynamic.chello.pl
zia-ciagniety-za-uszu/

kibic - 15 grudnia 2019, 18:13:58 - *.25.92.147.ipv4.supernova.orange.pl
Wager*.dynamic.chello.pl: 'zobaczymy jakta twoja Legiunia będzie się kompromitować dalej w Europie'.
Spójrz, gdzie dzisiaj są Rangers, a jak długo musieli czekać, żeby Legię wyeliminować. Mówisz, że się Legia kompromituje. Owszem. A teraz sobie porównaj osiągnięcia pucharowe Legii z tymi wszystkimi Piastami i Krakowiami. Ale rozumiem: skądś musicie czerpać pociechę. Nie na krajowym podwórku, to chociaż w pucharach możecie sobie pooglądać, długo po odpadnięciu waszych klubów (albo w sytuacji, gdy nawet nie mogły wystąpić w eliminacjach), jak Legia przegrywa.

Klm - 15 grudnia 2019, 18:19:40 - *.play-internet.pl
Wager nie przesadzaj z tą kompromitację. Legia doszła do czwartej rundy a pozostałe drużyny odpadły w pierwszej/ piast 2X/. I kto się kompromituje chyba ty .

Obiektywny - 15 grudnia 2019, 18:21:09 - *.centertel.pl
Wlasnie ogladam jage z lechia, sobiech w 40 min. Tnie specjalnie z tylu bide i dostaje tylko zolta karteke. To za co jest czerwona???? Te z kielc to pikus przy zagraniu sobiecha

Wager - 15 grudnia 2019, 18:21:33 - *.dynamic.chello.pl
@kibic, Legii zdarzyło się w ostatnim dziesięcioleciu zagrać ze dwa razy przyzwoicie tzn. bez wstydu (choć i tak obciach był z Borussią 0-6) w LM i eliminując bodajże chyba w LE CSKA Moskwa. Poza tym to pasmo wstydu i żenady jak na takie pieniądze, którymi dysponuje !

Wager - 15 grudnia 2019, 18:23:33 - *.dynamic.chello.pl
Inne kluby tak się nie chełpią i nie pompują jak Legia a potem y.b w łeb !

Domelzs - 15 grudnia 2019, 18:29:33 - *.telpol.net.pl
Ten myć ma takie plecy w pzpn ze szkoda gadać !! Juź dawno za swoje decyzje powinien być wyp..y z sedziowania. Ale ktos go ciagnie za uszy -czyt.ma na niego haka ( w koncu z zawodu jest kraweznikiem). Kiedys za takie drukowanie dostanie po głowie !!!

Klm - 15 grudnia 2019, 18:30:27 - *.play-internet.pl
Wager wymień choć jedną drużynę co ma chociaż połowę punktów w ostatnim 20 leciu uzbieranych w stosunku do dorobku LEGII w europejskich pucharach

Klm - 15 grudnia 2019, 18:34:51 - *.play-internet.pl
wager inne kluby za to wylewaja swoje kompleksy na portalu patrz wager

Kibic - 15 grudnia 2019, 18:42:00 - *.static.edis.at
Co do pseudosędziowania.Ok,bawią sie Panowie Mycie,Stefanskie Jakubiki czy inne frędzle.Do czasu. Kiedyś jakiś kibic w Polsce ktoremu np z powodu choroby zostalo X czasu życia weżmie sprawy w swoje ręce i dojdzie do tragedii.I wtedy cały świat będzie o tym mówił. Tak kiedyś już było w Kolumbii ale z piłkarzem ktory nie trafił z karnego na MS. Gdyby te pajace sedziowały w Kolumbii pewnie połowy już by nie było. .

xxx - 15 grudnia 2019, 18:44:11 - *.play-internet.pl
Januszu a czemu to za brutalne przerwanie akcji Korony zawodnik Cracovii nie został nawet upomniany?

PM - 15 grudnia 2019, 18:47:58 - *.dynamic.chello.pl
Probierz out, zniszczyłeś Pasy

r2d2 - 15 grudnia 2019, 18:48:24 - *.ip.fortes.pl
Sędzia (A właściwie pseudosedzia) robił wszystko żeby Craxa przynajmniej zremisowala . Nie udało się. Koleś nie panował nad meczem. Do okręgówki sedziowac, a nie eklase. BRAWO Koronka za walkę do końca

jasnowidz - 15 grudnia 2019, 18:53:49 - *.free.aero2.net.pl
Spadnie ŁKS i ktoś z dwójki Korona, Arka. Wisła będzie 3 od końca ale utrzyma się kosztem Rakowa (brak licencji).

Tomek - 15 grudnia 2019, 19:00:53 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Sedzia chcial wydrukowac wynik i doliczyl 9 minut choc w TV bylo ze dolicz 5. Nie udalo sie sedziemu zrobic przekret.

Janusz - 15 grudnia 2019, 19:04:40 - *.centertel.pl
Może nie powinienem używać takich określeń jak brutalny, gdyż jak widać, każdy rozumie to na swój sposób... Powiem zatem całkowicie technicznie. Salazar wykonuje całkowicie przemyślany atak wyprostowaną nogą na nogę przeciwnika. Sytuacja nie jest dynamiczna, Salazar jest daleko od rywala, 10 razy może się zastanowić nad swoją intencją zagrania. Mimo to decyduje się na faul.
Nie widziałem w tym meczu żadnego innego zagrania, któremu można by przypisać takie okoliczności. Więc nie wiem, który to niby faul można przyrównać do wejścia Salazara i do czerwonej kartki.
Cracovia została skrzywdzona, gdyż nie wiedzieć czemu, sędzia Myć przerwał bardzo obiecującą kontrę, kiedy to pokazał drugą żółtą Żubrowskiemu. Prawidłowe zachowanie to powinno być puszczenie akcji, a po jej zakończeniu dopiero druga żółta kartka dla koroniarza, który popełnił typowy faul taktyczny. Więc też nie rozumiem, skąd ta dyskusja nad wyrzuceniem Żubrowskiego. Trudno o bardziej ewidentne kartki.

Kibic - 15 grudnia 2019, 19:05:27 - *.static.edis.at (*.64.79.112)
Mowienie teraz o tym kto spadnie to debilizm.W tej smiesznej,pelnej takich Probiezow,skorumpowanej lidze ktora jest rok w rok weryfikowana przez Europejskie Puchary moze wszystko byc. Do tego dochodzi czarna mafia i bandyterka na trybunach. Czego chcieć więcej? Tylko cplus pudruje tego trupa i wmawia wsxystkim jaka to super liga... to jest rak nie liga i to z kazdej strony.

toto - 15 grudnia 2019, 19:06:29 - *.62.121.175
Probi jest trenerskim geniuszem albo idiotą? Zero punktów z żenującym ŁKSem dla którego dwa zwycięstwa z Cracovią to 50% wszystkich punktów a dziś porażka z Koroną która strzeliła 10 bramek w 18 meczach słabej ligi. Sprzedawczyk?

:-) - 15 grudnia 2019, 19:06:32 - *.146.181.188.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jeśli chodzi o niejakiego Mycia - to już w ogóle poważna kandydatura do tytułu anty-sędziego wszech czasów. Choćby to co odwalił Rakowowi w Gliwicach - mistrzostwo świata w drukowaniu.

Bo - 15 grudnia 2019, 19:36:55 - *.30.31.13.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Cuda to tylko w eklapie. Nie ma się czym ekscytować , bo to ogon Europy.

ck 100% - 15 grudnia 2019, 19:39:12 - *.dynamic-ww-04.vectranet.pl
janusz ty się widzę znasz na piłce jak kaczyński na kobietach

BastiFanta - 15 grudnia 2019, 19:52:35 - *.dynamic.mm.pl
Sędzia Myć jest tragiczny. Nie, nie dlatego, że wyrzucił z boiska Rodrigo...bo to był obowiązek. Ten człowiek NIE WIDZIAŁ faulu, dopiero jak dostał na słuchawkę info to gwizdnął i pokazał... żółtą kartkę. Dzięki Bogu jest VAR w tej lidze i ostatecznie decyzja prawidłowa.
Cracovia jest kwintesencją tej ligi. Laga, kopnij (rywala czy piłkę obojętnie) i biegnij. Brawo Korona.

Bax - 15 grudnia 2019, 19:53:15 - *.dynamic.chello.pl
Czy w naszej ekstraklasie sedziuja tacy nieudacznicy jak Myć?

:-) - 15 grudnia 2019, 21:01:38 - *.146.181.188.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
VAR myciowi w drukowaniu nie przeszkadza. W Gliwicach też był VAR - i żadna kamera nie wychwyciła ręki obrońcy Rakowa, jednak "sędzia" go z boiska wyrzucił i pidyktował karnego... Trudno powiedzieć, co ten typ wciąż robi w ekstraklasie (i w ogole na centralnym poziomie), może ma wujka w "dobrej" zmianie...

xxx - 15 grudnia 2019, 21:35:29 - *.59.14.74
Januszu nie mówię o sytuacji Zalazara gdyż czerwień zasłużona, chodzi mi o sytuacje z drugiej połowy gdy zawodnik Korony wychodzi na czystą pozycje i zostaje faulowany. Nie dostaje żadnej kartki. W analogicznej sytuacji żółte sypały się nagminnie. W ogóle sędzia nie nadaje się nawet na naszą extraklape... 11 żółtek i 3 czerwone???? widać że nie panował nad meczem

Pasiasty - 15 grudnia 2019, 21:49:17 - *.play-internet.pl
Przesadził z kartkami, 2 czerwonej dla Korony,jak pokazala powtorka nie bylo. Przedluzyl doliczony czas, bo pilkarze Korony przedluzali. Nie widze tu sedziowania pod Cracovie....jedyny plus tej fatalnej gry to wynik pod Wisle

StaraLegia - 15 grudnia 2019, 22:27:43 - *.warszawa.vectranet.pl
Co to jest. Cała ekstraklapa gra tak aby Legia zdobyła mistrza. Przegrywają drużyny z czołówki z ratującymi się przed spadkiem. Legia naprawdę nie musi wiele robić- mistrza ma w kieszeni.

Arek - 15 grudnia 2019, 22:52:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Prezes Guardiola znowu w plecy hehe. I to mając przewagę dwóch zawodników. Żenada!

TSK - 15 grudnia 2019, 22:52:46 - *.adsl.inetia.pl
@jo - "pajacowanie krasnala przy linii było?"
Nie licząc rzucaniem butelką, gwizdanie, skakanie i żółta kartka na koniec to TAK, polski Mourinho ma taki styl. Brawo Koroniarze, walczymy do końca.
ps. Cracovia dobra liczba i doping - pozdro. Świętokrzyskie anty wisła/widzew

BeeSKa - 16 grudnia 2019, 0:12:19 - *.adsl.inetia.pl
Dzięki Kielczanie za walkę do końca i 3 pkt! Na pewno się utrzymacie w lidze ;) Śląsk dzięki porażce craxy pozostaje na 3 miejscu ;) a za kilka dni polegną u siebie z nami. A wam życzę zwycięstwa w Szczecinie na zakończenie rundy.

Ssglupipie - 16 grudnia 2019, 2:26:07 - *.5.161.147.ipv4.supernova.orange.pl
Z taką walecznością i ambicją Korona napewno nie spadnie

Roler - 16 grudnia 2019, 6:47:40 - *.dynamic.chello.pl
@Kim, wymieniam : Wisła Kraków. A poza tym to dlaczego tylko w ostatnim 20 leciu ? Zawsze się chelpicie historia Legiuni to na jej przestrzeni są drużyny, które jej dorownuja, Górnik Zabrze, Widzew...

Rk - 16 grudnia 2019, 7:15:47 - *.unknown.vectranet.pl
Ta liga to DNO!

Etam - 16 grudnia 2019, 9:09:45 - *.dynamic.chello.pl
Ta Craxa to prawdziwa kraksa, nakupili osiłków po 190 cm i laga w pole karne. Od wczoraj zacznie się pikowanie w dół tabeli i skończą w dolnej 8 na wiosnę i szczęśliwie punktów nałapali bi biliby się o utrzymanie.

jjo - 16 grudnia 2019, 9:13:39 - *.bialapodlaska.vectranet.pl
Bolszewickie brednie.

raf - 16 grudnia 2019, 11:51:06 - *.icpnet.pl
W każdym meczu klub może się odwołac od kartki,ale sędzia Myć sędziował poprawnie a obrażanie sędziego chłop wyrwany z pod pługa z lubelskiej wsi to pustogłowie krytykanta jakim prawem obraża??[/pług oderwany od ziemi] się sędziego ,zadaje pytanie dlaczego w 3 lidze klub nie może się odwołac od kartek sędziego?

fsd - 16 grudnia 2019, 15:02:52 - *.icpnet.pl
Myc powonienie sobie odpocząć już po meczu Arka- Legia ale żeby nie było ze tylko główny jest winny to powinno się karać tez arbitrów siedzących na VARZE.

dobranasza - 16 grudnia 2019, 15:54:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ten sędzia nikomu nie pomógł, ani nie zamierzał pomagać, a zaszkodził sobie. Nie ogarnął sytuacji na boisku tuż na początku, bo nie chciał się narazić gospodarzom, a ci poczynali sobie niczym rzeźnicy. Cracovia od początku była bezradna i wystraszona takim stanem rzeczy, ale ponieważ Koroniarz dostał czerwień, poczuli się bezpieczni i wyluzowani... to właśnie ich zgubiło, gdyż Korona wykorzystała ich pseudokomfortową sytuację i rozluźnienie strzelając bramkę. Cracovia popadła w stan frustracji, a Korona rozbudzona niespodziewanym powodzeniem grała ambitnie i cwaniacko. Reszta jest milczeniem ...

Zetka - 16 grudnia 2019, 16:10:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Krakowianie źle czują się w roli faworyta. Tak było w meczach z ŁKS-em i Górnikiem Zabrze, w których stracili punkty. W Kielcach znów potwierdziła się ta reguła. Czerwona kartka dla Korony jeszcze jej pomogła, bo kielczanie mogli się jeszcze bardziej zamknąć, a prowadząc 1:0 jeszcze mocniej się skonsolidowali.

Cmok - 16 grudnia 2019, 17:22:35 - *.dynamic.chello.pl
@raf, nikt nie pisał o pługu poza tobą ( może tobie to narzędzie bliższe..)a Myć sędziował tak jakby 10 chmielowych napoi wypił i tytoniu się narajał...!

Kix - 16 grudnia 2019, 17:29:56 - *.dynamic.chello.pl
Cracovia to już w meczu u siebie dość szczęśliwie wygrała z Koroną 1-0 po błędzie bramkarza juniora gdzie w tym meczu też wcale lepsza nie była. W ogóle gra Cracovii nie podoba mi się, bazują na wrzutkach i wysokich zawodnikach , nic poza tym a jak już Gola braknie to całkiem gry nie ma.

bobr - 16 grudnia 2019, 19:19:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kix, do czego zmierzasz? Chcesz udowodnić, ze Korona jest lepsza od Cracovii? Ja Cię rozumiem. Każdy kibic uważa, ze jego drużyna jest naj, naj, a jednak to wszystko zweryfikuje tabela 37 kolejka ekstraklasy. Tobie i Koronie życzę jak najlepiej, bo jestem raczej cichym zwolennikiem kieleckiego teamu, ale - na litość - postaraj się wyważyć swój osąd.

do ledzic - 16 grudnia 2019, 20:05:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl