30 listopada 2019, 19:21:53 - dagazka
Bramka Damiana Kądziora

Damian Kądzior strzelił bramkę dla Dinama Zagrzeb w wygranym 2-1 (1-0) wyjazdowym spotkaniu 17. kolejki chorwackiej ekstraklasy z NK Istra 1961. Dla reprezentanta Polski, który zaliczył również asystę przy drugim trafieniu, był to piąty gol ligowy w obecnym sezonie.

30 listopada 2019, 17:30 - Pula (Stadion Aldo Drosina)
NK Istra 1961 (Pula) 1-2 GNK Dinamo (Zagrzeb)
Mario Ćuže 90 (k) - Damian Kądzior 23, Mislav Oršić 49

żółte kartki: Obeng Regan, Einar Galilea - Mario Šitum, Danijel Zagorac, Nikola Moro.

sędziował: Duje Strukan (Split).

W barwach Dinama, prowadzonego przez byłego szkoleniowca Lecha Poznań - Nenada Bjelicę, Kądzior rozegrał całe spotkanie. W składzie gości na ten mecz znalazło się dwóch byłych zawodników "Kolejorza" - Mario Šitum zagrał cały mecz, a Emir Dilaver pozostał na ławce rezerwowych. Sandro Kulenović (wcześniej Legia Warszawa) znalazł poza kadrą meczową Dinama.

Dinamo jest liderem z dorobkiem 38 punktów.

. - 30 listopada 2019, 19:27:31 - *.aircity.pl
Hallo Jurek Hallo Jurek

jarock - 30 listopada 2019, 19:27:56 - *.free.aero2.net.pl
Bjelica weż sobie do tego Dinama - Muhara !

cool - 30 listopada 2019, 19:31:05 - *.adsl.inetia.pl
Dzięki tej bramce Kądzior zapewnił sobie miejsce w kadrze na Euro 2020 !!!

Hehe - 30 listopada 2019, 19:46:52 - *.opera-mini.net (*.215.4.221)
Z jakimiś marudami chorwackimi to gra a w Lm troche innej półki to nawet murawy nie powacha :-D

oleski - 30 listopada 2019, 20:06:23 - *.146.231.18.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
coolo nie przesadzaj że po jednej bramce mógłby pojechach z reprą na ojro. tyś chyba futbol z za krzaka ogladał.Mapy nie masz czy co? Niech reguralnie strzela w reprze to pojedzie.

jb - 30 listopada 2019, 20:37:42 - *.petrus.com.pl
Nie wiem dlaczego trener na początku sezonu odstawił Kędziora od składu. Przecież wcale nie był w gorszej formie, niż w poprzednim sezonie. Przez to Brzeczek przestał go powoływać.

Papagol - 30 listopada 2019, 20:41:11 - *.play-internet.pl
Ten cool to jakiś troll słaby będzie. To samo pisał pod golami Klicha.

weg - 30 listopada 2019, 20:59:38 - *.play-internet.pl
Mam nadzieję, że nie pojedzie na Euro. Rezerwowy Dinama? Bądźmy poważni, brzmi to śmiesznie. Nie bez powodu nie gra w pucharach, gdyż jest za słaby. Na reprezentacje również. Już lepszy nawet Frankowski z hobby ligi gdzie na piłkę nożną mowią soccer, a karne strzela się hokejowo, od połowy boiska sam na sam z bramkarzem (tak, sarkazm). Natomiast oczywiście chciałbym, żeby odstrzeleni byli obaj, a w ich miejsce Wszołek. Jednakże zestaw skrzydłowych w postaci Grosickiego i Szymańskiego (pewniacy do 11) oraz rezerwowi Wszołek i Frankowski byłby optymalny. Grosik i Franek jako szybkobiegacze, Szymi technik, Wszoł siła fizyczna i ciąg na bramkę od pola karnego do pola karnego rodem z Championship gdzie przez kilka lat utrzymywał się na dobrym poziomie. Trzeba mieć zróżnicowanych w charakterystyce zawodników.

Cantona - 1 grudnia 2019, 7:33:05 - *.149.98.10.obslugapc.pl
@weg
1038 minut na 1440 minut to dla ciebie rezerwowy?

Lopes - 1 grudnia 2019, 8:09:38 - *.centertel.pl
Dinamo gra na 2 składy w LM podstawowy i tutaj kadzior wszedł na 2 minuty i stracili 2 gole i przez to zapewne odpada i w lidze grają rezerwowym składem bo i tak mają zapewnione majstra co roku po układach.

Dzepetto - 1 grudnia 2019, 9:22:40 - *.centertel.pl
Gość jest cienki jak siki ptasznika nadaje się do tego dinama jak pieczarki do pomidorowej. Kariery nie wróżę wróci do Polski może Lech albo jakaś Belgia ławka w czymś konkretniejszym chociaż kadra w cv to może uda mu się zaczepic w gent albo jakimś sredniaku szwajcarskim typu luzern

ZIENIU - 2 grudnia 2019, 11:03:21 - *.10.208.42
No właśnie panowie: Skrzydłowi w kadrze: Temat dynamiczny, brak pewniaków na Euro.