29 listopada 2019, 18:45:36 - bartekwr9
Gol Krystiana Nowaka

Krystian Nowak strzelił gola dla Slavena Koprivnica w wygranym 3-0 (2-0) meczu 17. kolejki chorwackiej ekstraklasy z Interem Zaprešić. Była to jego druga ligowa bramka w tym sezonie.

29 listopada 2019, 17:00 - Koprivnica (Gradski stadion Ivan Kušek Apaš)
NK Slaven (Koprivnica) 3-0 NK Inter (Zaprešić)
Krystian Nowak 15, Ivan Krstanović 26 (k), Božo Mikulić 66

żółte kartki: Bruno Goda, Karlo Lulić - Josip Mitrović, Ivan Tatomirović, Juraj Ljubić.

sędziował: Tihomir Pejin (Donji Miholjac).

Nowak zagrał cały mecz. Poza kadrą meczową gospodarzy znalazł się Tomislav Božić (w przeszłości Górnik Łęczna, Wisła Płock, Miedź Legnica). Cały mecz w Interze zagrał Sierdier Sierdierow (poprzednio Cracovia), natomiast poza kadrą meczową gości znalazł się Mario Vasilj (kiedyś Legionovia Legionowo).

Slaven Koprivnica ma na koncie 18 punktów i zajmuje siódme miejsce w lidze.

uyg - 29 listopada 2019, 19:21:23 - *.dip0.t-ipconnect.de
Tytuł na interii albo na onecie brzmiałby- Polak strzelił gola Interowi !

Perejro - 29 listopada 2019, 19:55:47 - *.215.35.40
Od dawna podziwiam Was, że potraficie kojarzyć piłkarzy np. tutaj Ivana Krstanovicia który lata temu grał końcówki meczów w Rijece w LE i nigdy nie miał nic wspólnego z polską ligą, a teraz nie zapomnieliście że macie go w bazie i daliście odnośnik do jego profilu w tym artykule, choć gra w innej drużynie. Szacun, bo na pewno wymaga to mozolnego szukania i sprawdzania.

tedkuczyns - 30 listopada 2019, 11:55:19 - *.dynamic-ra-11.vectranet.pl
@Perejro
No właśnie ciekawi mnie jak oni to robią, czy moderator ręcznie wpisuje nazwisko każdego gościa, który dostanie żółtą kartkę i porównuje z nazwiskami w bazie, mozolna robota, ale też lubię takie smaczki!