8 listopada 2019, 21:02:26 - dagazka
Bramka Sebastiana Boenischa

Sebastian Boenisch strzelił gola dla Floridsdorfer AC w przegranym 1-2 (1-2) spotkaniu 14. kolejki austriackiej drugiej ligi z SV Ried 1912. Była to jego pierwsza ligowa bramka w tym sezonie.

8 listopada 2019, 19:10 - Wiedeń (FAC-Platz)
Floridsdorfer AC 1-2 SV Ried 1912
Sebastian Boenisch 37 - Jefté Betancor 23 (k), Julian Wiessmeier 44 (k)

żółte kartki: Florian Hainka, Tin Plavotić, Adolphe Belem - Constantin Reiner.

sędziował: Gabriel Gmeiner.
widzów: 732.

Boenisch rozegrał całe spotkanie, a poza kadrą meczową gospodarzy znalazł się Martin Pajaczkowski.

FAC ma 15 punktów i zajmuje 13. miejsce w lidze.

Jokerro87 - 8 listopada 2019, 21:06:27 - *.160.129.209
Brawo!!! Życzę powrotu do pełnej formy i do grania w lepszym klubie!!!

stomilowie - 9 listopada 2019, 0:38:13 - *.olsztyn.vectranet.pl
Szkoda że nie gra w PL lidze nie jest to gracz na Legie ale mógłby wnieść trochę dobrego do igi

G - 9 listopada 2019, 7:47:52 - *.dynamic-zab-02.vectranet.pl
To on jeszcze żyje?

BOMBA !! ( - 9 listopada 2019, 8:10:15 - *.dynamic-ra-02.vectranet.pl
Dwa sezony poza piłką i powrót - szacunek za chęć powrotu i gry ale chyba do schyłek kariery.

Andrzej St - 9 listopada 2019, 9:21:46 - *.centertel.pl
Może warto aby Jurek go sprawdził ??

Perejro - 9 listopada 2019, 10:52:36 - *.215.35.40
Obraniak, Matuszczyk, Boenisch, Perquis, Polanski. Wszyscy byli kluczowymi zawodnikami w swoich klubach, dopóki nie zaczęli grać w naszej reprezentacji. Wtedy dziwnym trafem ich notowania spadły i wkrótce wylądowali w niszowych drużynach. Świat poważnej piłki o nich zapomniał, a miały to być wzmocnienia na lata i przyszłość naszej kadry.

ZIENIU - 9 listopada 2019, 11:06:50 - *.10.208.54
90min jak zwykle surowe w swoim opisie. Warto dodać, że strzelił przepięknego gola z 60 m !!!!

majster - 9 listopada 2019, 13:35:24 - *.play-internet.pl