3 listopada 2019, 15:00 - Niepołomice (Stadion Miejski)
Mateusz Bartków 70 - Mateusz Marzec 3, 76, Dawid Kocyła 49, Bartłomiej Bartosiak 87

Puszcza: 22. Karol Niemczycki - 21. Łukasz Furtak, 3. Michał Czarny, 27. Mateusz Bartków, 28. Michał Mikołajczyk - 10. Hubert Tomalski, 11. Marcin Stefanik (46, 2. Łukasz Szczepaniak), 25. Wiktor Żytek, 14. Jakub Serafin, 17. Bartosz Żurek (66, 70. José Embaló) - 19. Marcin Orłowski (65, 9. Jakub Bąk).

Bełchatów: 1. Paweł Lenarcik - 16. Mikołaj Grzelak, 3. Marcin Grolik, 5. Michał Kołodziejski, 2. Mateusz Szymorek - 14. Bartosz Biel, 8. Paweł Czajkowski, 19. Adrian Małachowski, 20. Mateusz Marzec (86, 7. Bartłomiej Bartosiak), 11. Émile Thiakane (89, 15. Wiktor Putin) - 6. Dawid Kocyła (76, 18. Maciej Mas).

żółte kartki: Furtak - Małachowski, Grolik.

sędziował: Tomasz Wajda (Żywiec).
widzów: 705.

W 76. minucie Mateusz Marzec (Bełchatów) nie wykorzystał rzutu karnego (Karol Niemczycki obronił).
W 90. minucie Maciej Mas (Bełchatów) nie wykorzystał rzutu karnego (Karol Niemczycki obronił).

źródło: własne / Statscore / Puszcza Niepołomice

Hahhaha - 3 listopada 2019, 16:59:46 - *.centertel.pl
Jak długo jeszcze działacze Puszczy będą akceptować taką padake w wykonaniu Puszczy? Widać, że drużyna potrzebuje odświeżenia w osobie TRENERA, on jest ten spirytus movens wszystkiego złego, bo ani jakości nie wprowadza w zespole ani nowości taktycznych. Przykro się na to patrzy... Współczuje działaczom, że są tak uzależnienie od trenera. A piłkarzom, ze musza to wytrzymywać.

Hahhaha - 3 listopada 2019, 17:00:10 - *.dynamic.chello.pl
Jak długo jeszcze działacze Puszczy będą akceptować taką padake w wykonaniu Puszczy? Widać, że drużyna potrzebuje odświeżenia w osobie TRENERA, a nie piłkarzy, , bo ani jakości nie wprowadza w zespole ani nowości taktycznych. Przykro się na to patrzy... Współczuje działaczom, że są tak uzależnienie od trenera, a piłkarzom, ze musza z nim współpracować. Widać to on jest spirytus movens przegranych

Dave1502 - 3 listopada 2019, 17:11:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo GKS! Oby teraz na wyjazdach szło lepiej.

hrthr - 3 listopada 2019, 17:12:30 - *.dolsat.pl
No w końcu przełamanie na wyjeżdzie. Brawo GKS!

hrthr - 3 listopada 2019, 17:20:29 - *.dolsat.pl

zaru - 3 listopada 2019, 17:33:22 - *.146.58.188.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Powinno być 1:6 Brawo GKS Bełchatów

kibic - 3 listopada 2019, 17:42:26 - *.fiberway.pl
Bramkarz Puszczy obronił 2 rzuty karne,ale strzał z 25 metrow Marcato powinien obronic.Bramka w 3 minucie praktycznie ustawiła mecz.

Varadi - 3 listopada 2019, 17:52:03 - *.ssp.dialog.net.pl
W tej kolejce nikt nie strzela karnego

obserwator - 3 listopada 2019, 17:52:47 - *.fiberway.pl
Puszcza walczymy dalej.Trzeba punktow szukac w Radomiu

Kibol - 3 listopada 2019, 17:58:48 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Już po meczu w Głogowie gdzie Puszcza na farcie wygrała 1:0 strzelając gola chyba 88 minucie meczu i to był jeden jedyny strzał na bramkę w ich meczu.
Jestem zdania ze Puszcza podzieli los Odry Opole bo grają w tej chwili najsłabszą piłkę w lidze.

Mirek - 3 listopada 2019, 18:01:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
byłem w Niepołomicach,latem na ultramaratonie rowerowym,ukończyłem. Piekne miasteczko,stadion gdzieś tam był na peryferiach,ale to my kolarze przyćmiliśmy piłkarzy.

widz - 3 listopada 2019, 18:07:11 - *.opera-mini.net (*.0.84.122)
Puszcza i się nie kleji... 😂

Kibol - 3 listopada 2019, 18:18:37 - *.30.2.129.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Prezes Puszczy, Pan Pieprzyca w wywiadzie w dzienniku polskim pod koniec sierpnia 2019 powiedział że on nigdy Trenera Tułacza nie zwolni i teraz stał się zakładnikiem tych słów, nie wypada mi go zwolnić bo mu pismaki to eytchna tylko czekają jak trener sam poda się do dymisji ..

Gar - 3 listopada 2019, 18:23:59 - *.30.2.129.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Prezes Puszczy Pan Pieprzyca w wywiadzie w dzienniku polskim w sierpniu 2019 powiedział że nigdy Trenera Tulacza nie zwolni i stał się zakładnikiem swoich słów, nie wypada po tych deklaracjach trenera zwolnić i czekają jej się sam poda do dymisji.

under46 - 3 listopada 2019, 18:24:22 - *.unknown.vectranet.pl
Puszcza Niepołomice. Niesamowity zespół w 1 Lidze. Na swoim boisku prawie wszystkim odpuszcza w tym sezonie. Na wyjazdach prawie nikomu nie daruje. Ciekawy przypadek. Wręcz do Księgi Rekordów Guinessa. Ciekawe jaki będzie wynik meczu Radomiak - Puszcza, w następnej kolejce...

Bali - 3 listopada 2019, 18:31:44 - *.centertel.pl
Do Mirek jedz do Radomia to cie przycmimy w autobusie chyba że kozaku pojedziesz na roweze

Varadi - 3 listopada 2019, 18:51:27 - *.ssp.dialog.net.pl
Nie rozumiem dlaczego tak jedziecie po Tułaczu. To wasz najważniejszy atut. Z innym trenerem będziecie walczyć o utrzymanie w 2 lidze. Spójrzcie obiektywnie na to co macie a właściwie czego wam brakuje do 1 ligi

Bali - 3 listopada 2019, 19:10:43 - *.centertel.pl
Do varadi to zrozum tulacz nic z nich nie wycisnie potrzeba zmiany trenera bo spadnie y z tej ligi

Varadi - 3 listopada 2019, 19:18:06 - *.ssp.dialog.net.pl
Do bali tułacz z nich już wycisnął max.

Kojocik - 3 listopada 2019, 19:32:50 - *.dolsat.pl
Dlaczego pizecie nieprawde? Marzec strzelil karnego bezporednio

max.s - 3 listopada 2019, 19:40:28 - *.dolsat.pl
To trochę ja wierny kibic giekaesu żeby tak za bardzo w piórka nie obrośli najpierw Mas jest sztywny i drewniak jak na takie warunki i nie powinien strzelać karnego bo bo jest poprostu słaby taka prawda i tyle w jego grze a drugi Bartosiak super tak trzymać niech siedzi na ławie i ostatnie 10 min na boisko więcej zrobi niż przez cały mecz