Bełchatów: 1. Paweł Lenarcik - 16. Mikołaj Grzelak, 3. Marcin Grolik, 5. Michał Kołodziejski, 9. Krzysztof Wołkowicz - 14. Bartosz Biel, 8. Paweł Czajkowski, 19. Adrian Małachowski, 20. Mateusz Marzec (90, 2. Mateusz Szymorek), 11. Émile Thiakane (83, 15. Wiktor Putin) - 6. Dawid Kocyła (90, 18. Maciej Mas).

Miedź: 1. Łukasz Załuska - 23. Paweł Zieliński, 5. Damian Byrtek, 25. Nemanja Mijušković, 17. Marcin Warcholak - 10. Jakub Łukowski, 13. Adrian Purzycki, 8. Marquitos, 9. Dawid Kort (90, 7. Krzysztof Danielewicz), 21. Henrik Ojamaa (74, 20. Valērijs Šabala) - 27. Patryk Makuch (83, 70. Maciej Śliwa).

żółte kartki: Małachowski, Wołkowicz - Purzycki, Warcholak, Marquitos.
czerwona kartka: Krzysztof Wołkowicz (86. minuta, Bełchatów, za drugą żółtą).

sędziował: Konrad Kiełczewski (Białystok).

GoodNews - 25 października 2019, 22:35:13 - *.dynamic.chello.pl
Nowak trenerem Miedzi jeszcze 4 lata

Znafca - 25 października 2019, 22:35:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dobry wynik dla Miedzi ......mogli przegrać ;o)

1234aro - 25 października 2019, 22:38:01 - *.dynamic.mm.pl
Fajni sa kibice Miedzi, jak wygrali ze Stomilem 4-1 Nowak na lata, jak przegrają lub zremisuja Nowak wypad, jesteście najlepszymi kibicami na świecie hahaha

xxx - 25 października 2019, 22:38:18 - *.dynamic.chello.pl
Myślę, że Miedź powinna zostać w tym sezonie w I lidze, bo ekstraklasowy poziom to dzisiaj prezentował Łukowski w pierwszej połowie, Marquitos w ostatnich 30 minutach i to tyle. Chciałbym też wiedzieć, w jak koszmarnym dołku musi być Musa, że siedzi na ławie zamiast tych dwóch tam w środku.
A tak w ogóle to w pierwszej połowie usnąłem, na szczęście druga była lepsza.

varadi - 25 października 2019, 22:38:38 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Legnica i ektraklasa ...He he he ps. Trener musi zostać :-)

Rafał - 25 października 2019, 22:40:15 - *.ip4.greenlan.pl
Brawo Bełchatów. Bardzo dobra organizacja gry.
W I połowie graliśmy dokładnie tak jak 4 lata temu w Bełchatowie, ale wtedy broniliśmy się przed spadkiem.

Pavko - 25 października 2019, 22:41:31 - *.147.42.166.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Tak frajersko stracić zwycięstwo...
Ale mimo wszystko za postawę po stracie gola i czerwonej kartce należy graczy pochwalić bo mało brakowało a by było 2:1. GKS!!!!

SAM - 25 października 2019, 22:50:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ale Miedz w tym sezonie nigdzie nie awansuje
Wystarczy przejrzeć tutejsze archiwum z 15 lat.Zespoły awansujące miały max 8 porażek w sezonie-Cracovia,w większości od 3 do 6.Miedz po 15 kolejkach ma ich już 5-dzisiaj powinna być 6.W pozostałych 19 kolejkach na 100% 7-9 porażek poniosą.Nie wiem o co chodzi Panu Dadełło z trenerem Nowakiem...Wiele czynników składa się na wszystko co teraz się dzieje,ale 60-70% to jest trener,który jest jednym wielkim chaosem bez pomysłu.W 95% trener żegna się z zespołem z którym spadł.W Legnicy doszło do jakiegoś kuriozum.Gra taka sama-słabo-bezbarwna,wyniki kiepsko-przeciętne,a trener Nowak nie do ruszenia.

ddddddd - 25 października 2019, 22:54:43 - *.adsl.inetia.pl
Nie wiem co oni robią w Legnicy na treningach ale wiem co powinni robić - ćwiczyć skuteczność. Jak już cisną rywala i tworzą sytuację za sytuacją to potem oddają same koślawe strzały prosto w bramkarza albo w trybuny. Żadnego awansu do ekstraklasy nie będzie... niestety.

Milioner - 25 października 2019, 22:56:11 - *.dip0.t-ipconnect.de
Nowak odejdź mamy tego dość

www - 25 października 2019, 23:01:47 - *.dynamic-zab-01.vectranet.pl
Nowak już niestety w Miedzi się skończył.Facet nie ma pomysłu na grę a co najważniejsze,charakteru i twardej ręki do trzymania wszystkich krótko.Niektórzy pupile po mimo tylu baboli nie do ruszenia. Czas chyba wymienić tego Trenerka wraz z asystentem i spółką, bo później będzie za późno!!!!!!!!

PM - 25 października 2019, 23:09:57 - *.dynamic.chello.pl
Dokładnie, wyjazdy srogie lańska lub szczęśliwe remisy, w Legnicy wygrane i tak Nowak będzie siedział sobie na stołku trenerskim jeszcze parę(naście) lat.

Kibic - 25 października 2019, 23:20:59 - *.dynamic.gprs.plus.pl
3 mecz w tym tygodniu .Remis w Bełchatowie cieszy mamy cenny punkt. Dawid Kort w trzecim meczu strzela bramkę .Ze Stomilem na 4 :1 a dzisiaj z karnego na 1 : 1 . Brawo

opolczyk - 25 października 2019, 23:22:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
karny z kapelusza

Irasiad - 25 października 2019, 23:28:24 - *.dynamic.chello.pl
Do PM nie płacz legnica to nie wiadomo co, ot przeciętniak. Są tam gdzie ich miejscs a nawet ponad stan

Kibic - 26 października 2019, 0:02:18 - *.dynamic.gprs.plus.pl
GKS Bełchatów u siebie jest bardzo mocny przeważnie wygrywa 5:1 ,3:0 ,4:1 ,2:0.Remis cieszy jest punkt. 3 mecz w tym tygodniu a dalej pucharowy i potem liga 2 listopada. Pozdrawiamy i życzymy zdrowia ..

Gigo - 26 października 2019, 3:45:31 - *.5.211.3.ipv4.supernova.orange.pl
Miedz ekstraklasa albo smierć

BeeSKa - 26 października 2019, 4:16:48 - *.adsl.inetia.pl
Dobrze, że remis uratowany. Za tydzień koledzy z Legnicy jadę do was na Radomiaka. Liczę na walkę z obu stron do końca.

maly - 26 października 2019, 10:43:49 - *.136.247.238
pisze to wszedzie ze na ten moment niema w tej lidze zadnej druzyny co zasluguje na awans patrzcie MIELEC,TERMA,TYCHY,MIEDZ,PODBESKIDZIE bo dobrym jednym meczu nastepny to piach.nikt sie nie wyroznia w lidze wszyscy graja w kratke,dlatego taka WARTA,RADOMIAK sa tam gdzie nie powinny.ta liga cuchnie bukiem jak nic.

vega - 26 października 2019, 10:54:21 - *.play-internet.pl
Purzycki najlepszy w Miednicy .Oby tak dalej Adrian

;-D - 26 października 2019, 13:54:28 - *.static.ip.netia.com.pl
..............ale jak to ,że tak ???? na Bełchatowie w Bełchatowie miej ludzi na meczu niż na Rakowie w Bełchatowie ????? dziwne co nie ?ale gracie wszyscy pod Podbeskidzie

dzbansport - 26 października 2019, 18:38:46 - *.speed.planet.nl
Przypadek, bo Lewandowski wylozyl hajs za wygrana.

Janek - 26 października 2019, 22:49:45 - *.dynamic-zab-01.vectranet.pl
Widzisz Nowak w Bełchatowie nie mają gwiazd i o mało zgarnęli by całą pulę. Ucz się jełopie !!!!!!!! Jak powinno się pracować z zawodnikami.!!!!!?!

tspfan - 27 października 2019, 11:45:26 - *.agg2.abe.bdt-fng.eircom.net