14 września 2019, 18:22:06 - maciejko
Gol Krystiana Nowaka

Krystian Nowak strzelił gola dla Slavena Koprivnica w przegranym 1-3 (0-0) meczu 8. kolejki chorwackiej ekstraklasy z Interem Zaprešić. Dla Polaka, który rozegrał cały mecz, było to pierwsze ligowe trafienie w tym sezonie.

14 września 2019, 16:30 - Zaprešić (ŠRC Zaprešić)
NK Inter (Zaprešić) 3-1 NK Slaven (Koprivnica)
Sierdier Sierdierow 47, Frano Mlinar 87, Ivan Mamut 90 - Krystian Nowak 49

żółte kartki: Ivan Mamut, Igor Postonjski, Ivan Tatomirović, Damir Grgić - Koh Myong-jin, Marko Karamarko.

sędziował: Ivan Bebek (Rijeka).
widzów: 451.

W drużynie Interu do 77. minuty grał były zawodnik Cracovii Sierdier Sierdierow, którego zmienił William Tchuameni, a na ławce rezerwowych spotkanie spędził Mario Vasilj (w przeszłości Legionovia Legionowo). Poza kadrą meczową gości znalazł się Tomislav Božić (dawniej Górnik Łęczna, Wisła Płock i Miedź Legnica).

Slaven zajmuje ósme miejsce w tabeli z dorobkiem siedmiu punktów.

ehri - 14 września 2019, 18:37:13 - *.dynamic.gprs.plus.pl