Varadi - 13 września 2019, 21:00:40 - *.adsl.inetia.pl

kaszub - 13 września 2019, 21:21:55 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

tom - 13 września 2019, 21:26:28 - *.petrus.pl
Brawo Chojniczanka to teraz marsz w górę tabeli . Teraz trzeba pocisnąć Radomiak.

Wisła - 13 września 2019, 21:49:15 - *.docsis.tczew.net.pl
Brawo Kuzim! POzdro z Tczewa

MAks - 13 września 2019, 22:11:12 - *.dolsat.pl
No to teraz trenerze seria może w końcu czas zacząć grać ofensywnie tylko proszę bez Bartosiaka a miało być przełamanie a tu bencki

PM - 13 września 2019, 22:16:37 - *.dynamic.chello.pl
To chyba wiadomo, dlaczego Bełchatów przegrał z Chrobrym... Będzie grane o utrzymanie, w Opolu i Głogowie zacierają ręce.

anonimG - 13 września 2019, 22:35:29 - *.toya.net.pl
Bartosiak wystrzelał cały magazynek w meczu z Widzewem, w ubiegłym sezonie.To był szczyt jego
możliwości i długo nic więcej nie pokaże.

Max - 13 września 2019, 22:35:41 - *.146.65.233.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jakim cudem ten Bełchatów ma tyle pkt prze iez oni nic ie potrafią grać????

OM - 13 września 2019, 22:39:06 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ale wstyd. Na meczu nie byłem.

Sister2 - 13 września 2019, 22:56:49 - *.dip0.t-ipconnect.de
Bełchatów był dużo lepszy...Chojniczaka 3 strzały i 3 gole.W 2 połowie Chojnicw to już obrona Częstochowy.Bełchatów mógł to spokojnie z 6:3 wygrać...szkoda

Do Sister2 - 13 września 2019, 23:37:11 - *.30.21.166.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Byliście najsłabszą drużyną która u nas gościła w tym sezonie.Pewna wygrana.Nic nie mieliście dziś do powiedzenia.Ja dziś pije za wygraną a ty ewentualnie za przegraną.Bez napiny.MKS!

v - 14 września 2019, 0:34:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
I dobrze. Dziadostwo pogonione.

Max Do - 14 września 2019, 1:55:51 - *.lnk.telstra.net
Patałachy z Bełchatowa tylko przez frajerstwo Widzewa psim swędem dostali się do i ligi , oby wylądowali tam gdzie ich miejsce czyli II lidze

1234aro - 14 września 2019, 4:23:13 - *.dynamic.mm.pl