Znicz: 1. Bartłomiej Gradecki - 4. Marcin Bochenek, 5. Adrian Rybak, 18. Martin Baran, 13. Peter Drobňák - 19. Marcin Rackiewicz (59, 21. Paweł Tarnowski), 3. Robert Obst (65, 99. Karol Noiszewski), 10. Maciej Machalski (90, 17. Bartłomiej Faliszewski), 11. Paweł Moskwik (79, 8. Michał Suchanek) - 2. Patryk Czarnowski, 9. Dariusz Zjawiński.

żółte kartki: Liberacki - Obst, Moskwik, Noiszewski, Suchanek.

sędziował: Marcin Szczerbowicz (Olsztyn).

Sopel - 25 sierpnia 2019, 20:03:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Sopel - 25 sierpnia 2019, 20:05:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Don Cicio - 25 sierpnia 2019, 20:06:04 - *.ostnet.pl
DobRRy wynik

Ł3 - 25 sierpnia 2019, 20:07:25 - *.dynamic.chello.pl
Znicz jest mocny,brawo.

Mariusz - 25 sierpnia 2019, 20:12:28 - *.centertel.pl
Jednak Znicz nie wymiekka. 13pkt na 6 meczy to sporo. Za tydzień przyjeżdża Stargard. Będzie zacięty mecz i bankowo dużo goli.

Kuba - 25 sierpnia 2019, 20:12:45 - *.play-internet.pl
brawo Znicz walka do konca

Seba - 25 sierpnia 2019, 20:16:39 - *.unknown.vectranet.pl
Czubak chłopak z IV ligowego Jantara Ustka.Tam strzelał gola za golem,odszedł i Jantar w 4 meczach nowego sezonu wszystkie mecze przesrał.W Bytovii znowu strzela jak na zawołanie.Nie będę nic sugerował ale Karolem powinni zaineresować się już kluby z Ekstraklasy.

kaczka - 25 sierpnia 2019, 20:44:41 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Oby więcej takich perełek jak Czubak z niższych lig. Mamy swoje diamenty, które należy oszlifować a nie sprowadzać wagony egzotycznych gości czy innych wynalazków.

Bytovia - 25 sierpnia 2019, 20:53:07 - *.play-internet.pl
Czubak kolejny mecz kolejna bramka lecz postawa Kwiatkowskiego który chyba się nie meczy na boisku wygrywał pojedynki nawet z prawym obrońca Znicza który był od niego 2 razy większy ten chłopak zostawia całe serce na boisku.

Buc - 25 sierpnia 2019, 21:21:03 - *.30.33.202.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Szkoda ze układ który jest gwarantuje pierwszy skład Wasilków. 6 mecz wchodzi zamiennik i robi różnicę z Deleu po lewej stronie.Adidas jest zwyczajnie lepszym piłkarzem a nie moze grac. Wasilków jęk ty się musisz z tym czuć. ..

Bytovia - 25 sierpnia 2019, 22:03:45 - *.petrus.pl
nawet slepy widzi ze wasiak gra po układach ojciec sponsor synek gra

Leszek - 25 sierpnia 2019, 22:29:08 - *.play-internet.pl
Z tym że w pierwszej połowie akcje szły właśnie prawą stroną i Wasiak był bardzo aktywny, do tego ładnie podłączał się Deleu. Znicz po przerwie jak się przegrupowal już tak kolorowo nie było.

Bytoviak - 25 sierpnia 2019, 22:53:23 - *.petrus.pl
Tak każdy o tym Wasiaku.. W 1 lidze ani minuty,bo słaby,bo drewno.. Ligę niżej co mecz pierwszy skład,bo ojciec kasą sypie. Robią krzywdę chłopakowi,bo jest wyśmiewany,że gra dzieki ojcu. A co będzie jak przez swoją nieudolność połamie sobie nogi? Ojciec zapłaci odszkodowanie czy najlepszy z najlepszych trenerów?

BB - 25 sierpnia 2019, 23:23:59 - *.adsl.inetia.pl
Zastanawiające ze ktoś taki jak Tarnowski kolejny mecz zaczyna na ławce.

Bytovia - 26 sierpnia 2019, 0:09:02 - *.centertel.pl
W pierwszej połowie bardzo dobrze grała prawa strona Byrovii Wasiak Deleu. I wszystkie akcje szły ta strona. A co zrobił Bielawskii jak wszedł???? Nie przypominam sobie.....

Loki - 26 sierpnia 2019, 7:59:34 - *.30.27.54.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Rybak to tak hak Wasiak gra bo musi grac.Prawda panie prezes aaa wice prezes😂

joker - 26 sierpnia 2019, 8:26:31 - *.30.16.242.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Szkoda Bytovi mieli dwa zero strzelili by trzecia i było by po meczu

Bytovia - 26 sierpnia 2019, 9:05:21 - *.centertel.pl
Akurat jak Wasiak grał to prowadziliśmy. 2-0 nie wiem co wam przeszkadza ten chłopak z każdym meczem gra coraz lepiej i znowu to samo bo nie wygrali to się zaczyna szukanie kozła ofiarnego! Czubak strzela ale nie piszcie głupot że on do ekstraklasy bo narazie to musi jeszcze dużo się nauczyć kondycyjnie to tylko jedna połowa w drugiej już nie daje rady zresztą sprawdźcie jego statystyki

Baszta - 26 sierpnia 2019, 15:02:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wiadomo czemu gra Wasiak, wyżej pisane, pewnie że jak gra za kasę ojca to i w końcu coś do przodu się posunięcie, inni nie mają kasy i chłopcy, dolniejsi nie mogą zagrać u trenera, który się czuje najlepiej jak wiecznie zmienia zawodników bo nowi nie podskoczy, starają się, ale potem to już nie wystarcza bo słabe umiejętności trenera i co roku w łeb, no chyba że w drugiej lidze poziom słabszy to jeszcze pociągnie. Czubak niech stopniowo się pnie, jego od paru lat nikt nie uczy, chłopak ciągnie bo naprawdę kocha piłkę, a powinien jeszcze się cały czas uczyć mimo 19 lat.