5 maja 2019, 17:47:49 - maciejko
Drużyna Jakuba Rzeźniczaka mistrzem Azerbejdżanu

Qarabağ Ağdam, w barwach którego występuje Jakub Rzeźniczak, został mistrzem Azerbejdżanu. Drużyna Polaka w meczu 27. kolejki azerskiej ekstraklasy wygrała 4-0 (2-0) z Səbail FK i na kolejkę przed końcem sezonu zapewniła sobie szósty z rzędu tytuł mistrzowski.

5 maja 2019, 16:00 - Baku (Tofiq Bəhramov adına Respublika stadionu)
Qarabağ Ağdam 4-0 Səbail FK
Míchel 21, Mahir Mədətov 41, 68, 87

żółte kartki: Bədavi Hüseynov, Filip Ozobić, Qara Qarayev, Simeon Sławczew (Qarabağ).

sędziował: Rövşən Rəcəbov.
widzów: 3500.

Rzeźniczak, który w tym sezonie zagrał 11 razy w lidze i strzelił jednego gola, z powodu kontuzji znalazł się poza kadrą meczową. Cały mecz w składzie Qarabağu rozegrał Wilde-Donald Guerrier (dawniej Wisła Kraków), do 85. minuty grał Dani Quintana (w przeszłości Jagiellonia Białystok), którego zmienił Reynaldo, a w 75. minucie w miejsce Filipa Ozobicia na boisko wszedł były pomocnik Lechii Gdańsk Simeon Sławczew.

Qarabağ ma na swoim koncie 63 punkty, pięć więcej niż drugi w tabeli Neftçı Baku.

Kongo - 5 maja 2019, 18:11:00 - *.174.121.128
Qarabag to teraz prawdziwy hegemon spokojnie dobiją do 10 mistrzostwa z rzędu chociaż Neftchi dosyć dlugo stąpało im po piętach a nawet prowadzili przez pare kolejek.

Qarabach - 5 maja 2019, 18:41:18 - *.opera-mini.net (*.0.83.57)
Czekamy na ciebie wielka legiuniu. W 1 r.el.lm. Pozdro klubiku z klozetow 3. I tobie szopen. Do zobaczenia w lipcu.

. - 5 maja 2019, 20:46:07 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Guerrier, Quintana, Rzeźniczak i Sławczew mistrzami Azerbejdżanu po pokonaniu klubu Essiena. Jeszcze brakuje, żeby Lugano (z Brlekiem, Covilo, Kecskesem i Sadiku) zagrało w grupie LE (ostra walka o miejsca w pucharach w tej Szwajcarii).

edek - 5 maja 2019, 22:03:56 - *.szczecin.vectranet.pl
Sukces racja. Od nowego sezonu ten kraj będzie wyzej w klubowym rankingu UEFA od naszego.

kibol - 6 maja 2019, 4:29:05 - *.144.110.58